Skocz do zawartości

Youtube-"Walkthrough" Stalkera


Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tego posta skłonił mnie @kondotier, który odkopał mój kanał na youtube(osz ty....:)). Poza tym spędziłem już troszkę czasu z wami stalkerska rodzinko.

Na youtube wrzucam już od 28.04.2015r.. Na pomysł wpadłem podczas przechodzenia SGM2.2, gdy musiałem korzystać z rosyjskich wideoporadników.  Sprzęt był, więc czemu nie? No i się zaczęło. Po miesiącu zrezygnowałem, bo efekty były mniej niż mierne. Zostawiłem to w diabli na parę miesięcy, aż zauważyłem, że ludzi zaczyna przybywać.

Dobra. Tyle historii, przejdźmy do rzeczy:

Kanał rozwijam w kierunku Stalkera. Chwilowo zajmuję się tylko przechodzeniem modów. W planach wiszą jeszcze przeglądy modów-skrótowe wideo pokazujące zmiany wnoszone przez modyfikacje, a także "Kalendarium Stalkera"-chronologiczny zbiór wydarzeń z uniwersum, ułatwiający wtajemniczenie nowicjuszy w historię.

 

Sprawdźcie, obejrzyjcie, oceńcie:

https://www.youtube.com/user/daminek12345

Edytowane przez Mnieciu
  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota. Nie jest to poziom światowy i nie będzie ochów ani achów, ale masz tam dużo fajnych, przydatnych rzeczy, z których sporo ludzi może skorzystać. No i widać, że sprawia Ci to frajdę, chociaż wydajesz się stremowany :)

Jeśli tylko uda Ci się utrzymać poziom, a z czasem jeśli czas i chęci pozwolą to go zwiększać, na pewno będę wracał.

Na rosyjskich forach filmów, poradników, porównać i prezentacji jest full; u nas z tym słabiej, ale "lobby" stalkerskie też silne, więc cały kanał o takiej tematyce jak najbardziej na plus. Powodzenia w byciu pionierem :)

Na montowaniu się trochę znam, więc jeśli kiedyś będziesz potrzebował pomocy w zakresie sklejenia np. takiego przeglądu, to wal jak w dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mnieciu napisał:

Jaką modyfikację chcecie abym ugryzł?

Wybierz taką modyfikację która najlepiej odpowiada i podoba się Tobie - wtedy i przyjemniej będzie ci się grało a i wideo będzie robione "z pasją".

BTW - Tak z ciekawości - jakich programów używasz @Mnieciu do edycji wideo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu podbijam ale niestety to dość ważne.

Nakładka z nazwą forum na wideo sporządzona. Tak to wygląda w praniu: 

Teraz pytanie do administracji, tak wiem, że forum nie ma zastrzeżonej nazwy, ale i tak się zapytam: Czy zarząd akceptuje sygnowanie materiałów tekstem "stalker team" w obecnej formie?

 

Od niedzieli zaczynam nagrywki.

Edytowane przez Mnieciu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sierioża napisał:

Byłbym zdziwiony, gdyby tak nie było... @portals @Allen @cichy i tak dalej... powiedzcie mu, że robi dobrą robotę :)

@Mnieciu Padło więc na ZK. Trzymam kciuki i powodzenia życzę. Dwójkę też będziesz męczył?

Jest jeszcze jedna sprawa, postaram się wysłać jeszcze dzisiaj PW odnośnie.

Pewnie że robi dobrą robotę :) . Dobra alternatywa dla poradników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to panowie ZK2 jest już na wykończeniu. (wdrożę jeszcze poprawki do poradnika za poradą @kondotier).

 

I tu kolejne pytanie. Jakiego moda polecacie, aby ugryźć i nie puścić.  Dość głośno było o pajęczynce.

Jeżeli macie propozycje to szukam moda, który: nie ma wyśrubowanego poziomu trudności, ciekawa historia,manowe mechaniki dotyczące ekwipunku i potrzeb GG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu- Za "W pajęczynie kłamstw" możesz się brać. Nie za długi, na pogodowych ustawieniach na słońce, bardzo kolorystyczny. W mrocznej pogodzie dużo traci. Tylko gdzieś sobie zapisz, że ma dwa równorzędne zakończenia. Trzeba pokazać oba. A niektóre z zadań, można zrobić nawet na 3 sposoby itd., itp.

Tak że powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podrzućcie jakieś dłuższe modziwo, w które mógłbym się zagłębić. Coś w stylu OGSE, ale żeby jakieś nowości w mechanikach pojawiły.

 

Może coś z trudniejszych typu Reborn duplikat tyle, że wszystkich rozwiązań nie dam rady pokazać, ale tak mnie on korci. Albo alternatywa. Co doradzacie. Który był mniej zabugowany?

A może TŚ2?

Albo Apokalipsa Remake?

 

Który z tych modów nie jest wybitnie trudny, ale też który sprawił wam przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.