Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier

Jak chcesz mogę kiedyś zrobić reupload tego AZM Prolog to sobie ograsz ;) Ale modzik króciutki, zadania standard, taki średniaczek ani on ziębi ani parzy. Zresztą opisałem wrażenia na pierwszej stronie tematu.

Tylko nie wiem kiedy będę mógł wrzucić gdzieś tego moda bo wyjeżdżam na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb. Skoro Prolog nie ma związku treściowego z tym modem, to nie ma sensu.

Chyba że tak dla porządku, aby tylko dla innych był dostęp. Dobrze by był od razu połączyć go ze spolszczeniem i wsadzić do naszej pobieralni. 1GB moda jej chyba nie przeciąży.

Bo inaczej robota polonizatora pójdzie na marne. A byłoby szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChaBoyyHD - zobacz w pliku fsgame.ltx dokąd prowadzi ścieżka zapisów. Bo możesz katalog z zapisami ( np. usserdata ) mieć w katalogu z modem, a nie w Moich dokumentach.

I zapamiętaj, że po dokonania swoich ustawień przy nowej grze i zapisaniu ich, koniecznie trzeba wyjść z moda na pulpit. Dopiero wtedy na stałe zostaną zapisane w w user.ltx. Inaczej np. po wylocie, będziesz miał ustawienia Domyślne.

I jeśli wcześniej miałeś user.ltx zrobiony przez podstawkę, należy go usunąć, bo mody robią swoje z właściwymi im ustawieniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym uruchomieniu moda w dniu dzisiejszym, dostałem taki wylot:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ... - zew prypeci\gamedata\scripts\xr_conditions.script:668: attempt to index field 'actor' (a nil value)

LEKARSTWO: Znajduje się w pierwszym poście. @pacjent1972 dodał fixy. Wstawiamy plik xr_conditions.script do katalogu S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\scripts ze zgodą na zamianę pliku. 

Patch nr 1 moim zdaniem nie zadziała bez nowej gry o czym nie wspomniał Autor moda - jest to plik all.spawn.

Kilka screenów zachęcających do kontynuacji rozgrywki... :D

 

5eaaab514312888.jpg  0b6e82514312951.jpg  5e49f1514313013.jpg  79ed3c514313070.jpg 

 

2ee9d9514313124.jpg  3a0194514313166.jpg  54b19f514313210.jpg  3327b9514313267.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym obrazie menu w prawym dolnym rogu masz taki napis Расширение=Rozszerzone

To opcja przejścia do większej możliwości zmian. Kliknij i znajdź takie coś Плотность травы = Gęstość trawy. Jej suwak chyba będziesz mieć na lewo. Powiększ, zatwierdź i zobacz czy się zmieniło. Wyżej tej gęstości są suwaki, ich znaczenie możesz pamiętać z gry, lub modów przetłumaczonych. Też zobacz, jak są ustawione.

Ale przypuszczam, że ten patch wymaga nowej gry, aby zawarte w nim ustawienia znalazły się w user.ltx.

Ten user.ltx który masz w modzie, najlepiej usunąć ( tak na wszelki wypadek, przekopiować poza moda )

DODANO: Ale zastanawia mnie jedno. Jak chcesz grać w tego moda nie znając rosyjskiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jak na razie to się w fabułę po prostu nie wciągam eksploruje świat sprawdzam anomalie(artefakty) przeszukuje schowki i robię tylko te zadania które rozumiem bo nie jestem jakimś kompletnym nie ogarem no bez przesady:D.

Dobra zauważyłem różnice w tej gęstości trawy nie zauważyłem tych ustawień dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych zabitych przeciwnikach znajdujemy fleszki z informacjami o schowkach. Kliknięcie na nie skutkuje pojawieniem się lokalizacji towaru na mapie. Jest on w formie "luźnej" - rzeczy nie są w skrzynkach (patrz:screen poniżej). RADA: podczas zadania na odbicie zakładnika wybieramy dialog prowadzący do polubownego rozwiązania sprawy - inaczej przywódca bandy nie wyjdzie i nasz towarzysz go nie "zdejmie".

55346f514339638.jpg  680276514339660.jpg  1a132e514339693.jpg  dd3506514339738.jpg 

 

Anomalie na Agropromie...

6d150a514339848.jpg  b94b15514339905.jpg 

 

Mod, moim zdaniem jest dopieszczony, ale troszkę zbyt prosty - przynajmniej na etapie gry na jakim ja jestem. Troszkę bym podniósł poprzeczkę :005:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.