Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

004another.webp
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 09.11.2016 r.
Autor: CreZy_exe
Autor spolszczenia: @yellow, @smox, @kondotier, @gawron, @metek58
Śr. długość rozgrywki: (ok. 10 godzin) 


OPIS:

Spoiler

Another Zone Mod przedstawia historię Artioma, który dowiaduje się o chorobie swojej siostry. Winowajcą okazuje się rzadki wirus, jednak lekarze tylko wzruszają ramionami i przypisują kolejne leki, po czym odsyłają dziewczynę do domu. 

W poszukiwaniu informacji Artion natrafia na pewien trop - rzekomo w podobnym przypadku do leczenia użyto rzadkiego artefaktu, który został znaleziony w Strefie Wykluczenia. Bez chwili namysłu chłopak postanawia działać i wraz ze swoim najlepszym przyjacielem wkrótce przekracza granice Zony. 

  • Nowa fabuła z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, 
  • 6 nowych lokacji - Kordon, Agroprom, Podziemia Agropromu, Dolina Mroku, Laboratorium X-18, Magazyny Wojskowe, 
  • Spora ilość zadań pobocznych, 
  • Ulepszona grafika, 
  • Pakiet broni z STCoP Weapon Pack 2.5,
  • Około 100 nowych schowków, 
  • Poprawiony balans rozgrywki, 
  • Nowe artefakty i kombinezony, 

Wstęp do produkcji stanowi Another Zone Mod - Prolog.

SCREENY:

Spoiler

AZM_stalkerteam_scr1.jpg  AZM_stalkerteam_scr2.jpg

AZM_stalkerteam_scr3.jpg  AZM_stalkerteam_scr4.jpg

AZM_stalkerteam_scr5.jpg  AZM_stalkerteam_scr6.jpg

VIDEO:

Spoiler

Recenzja od AP-PRO

 

INSTALACJA: 

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

  • Zew Prypeci 1.6.02.
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem należy umieścić w głównym katalogu gry.
  • By grafika moda odpowiadała screenshotom należy rozpakować zawartość archiwum Users_CREZYEXE.rar do folderu users ze zgodą na zamianę plików (archiwum znajduje się w pliku users)
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z patchem, fixami oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry.

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Playground - [KLIK]

Patch 01:

  • Mediafire - [KLIK]

Fix nr 1:

  • Mediafire - [KLIK]
    (skopiować do folderu scripts ze zgodą na zamianę plików)

Fix nr 2:

  • Yandex - [KLIK]
  • Mediafire - [KLIK]
    (skopiować do folderu scripts ze zgodą na zamianę plików. Należy stosować tylko w przypadku wylotów po zabiciu NPC)

Fix nr 3:

  • Mediafire - [KLIK]

Fix związany z nieznikającymi ciałami mutantów autorstwa @Ranger801:

 

Wszystko razem z naszego serwera

Spolszczenie: 

  • Nasz serwer - [KLIK]

Autorzy spolszczenia moda NIE WYRAŻAJĄ ZGODY na jego uploadowanie / publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl

Dodatek autorstwa MayLay:

  • Mediafire - [KLIK]
    Możliwość zmiany kąta widzenia. W konsoli należy wpisać: 
    cam_fov (wartość) - zmienia kąt widzenia (oddala\przybliża kamerę w stosunku do HUD-a).
    hud_fov (wartość) - zmienia kąt HUD-a (oddala\przybliża HUD).
    Dla monitorów panoramicznych proponowane wartości to: cam_fov 70, hud_fov 0.5.
    Instalacja: Kopia xrGame.dll ze zgodą na zamianę plików do głównego katalogu gry. 


Źródła:  AP-PRO_LOGO.png.5af8a41dd682d74089b58cc2dd2edcbd.png   LOGO_STALKERMOD.png.03c0e05fd4d9f6b452ea351627d7ce2c.png

 

  • Dodatnia 12
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Sorrki za post pod postem i postem pogania ale na bieżąco wrzucam info o pracach nad modem. 

Kolejne świeże info o modzie.

Autor moda:

Wracam z dobrymi wieściami. Mod w pełni przetestowany. Żadnych poważnych problemów nie napotkałem. Ogólnie mod jest gotowy. Teraz będę uploadować na Yandex. Jeśli internet nie nawali, to premiera odbędzie się jutro wieczorem. Nie mogę dać gwarancji, że mod będzie na 100% stabilny i jest idealny, ale jeśli coś się znajdzie, będziemy poprawiać. Więc do jutra !!! 

e26aecbcfedd2f059192516137f1ab16.jpeg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 podpiął/eła i promował(a) ten temat

Mod gotowy do pobrania, temat zaktualizowany o link do pobrania, instalację oraz uwagi od autora moda. Temat przeniesiony do ~Nowych modów~.

Edit:

Mod uruchomiony na polskiej podstawce, bez podmiany localization.ltx wszystko działa jak należy, skorzystałem z opcji poprawy grafiki, ale to tylko  wtedy gdy sprzęt na to pozwala (od autora). Jak widać na moich screenach sam ekran menu to 4GB, w grze to już ponad 6GB RAM-u. 

 

ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-01-09_(mainmenu).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-03-26_(escape).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-03-43_(escape).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-03-55_(escape).jpg

ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-04-08_(escape).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-04-54_(escape).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-05-10_(escape).jpg ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-05-32_(escape).jpg

U Sidora zamknięte :)

ss_stanley kwasiu_11-09-16_14-05-53_(escape).jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Modzik wciąga i jest bardzo stabilny. Jak dotąd grając kilka godzin nie miałem ani jednego wylot - dodam, że gram na najwyższych ustawieniach, a mój komp ma już swoje lata. 

   Sidora nie ma, ale drzwi otworzyłem. Trudność moda nie jest wygórowana, nawet w porównaniu z "Call Of Chernobyl". Dotarłem po kilku zadaniach do handlarza - ma niezły inwentarz... :D. Zadania są sensowne i tak skonstruowane by "gołodupiec" jakim jerst GG na początku podołał im nie demolując peryferii komputera :005: ( jak przy OP-2 momentami... :037:).

 

42b745514198764.jpg  ca9682514198791.jpg  c95750514198805.jpg  cd4619514198839.jpg 

 

1db8c4514198921.jpg  75d193514198979.jpg  8b765b514199037.jpg  f3fd8d514199073.jpg 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prolog" nie jest niezbędny, aczkolwiek wskazany - to słowa od autora. Dodatek graficzny dla mocnych komputerów daje naprawdę świetne odczucia podczas rozgrywki.

   Wracając do gameply: w modzie używamy miernika napromieniowania (dozymetru) - ubywa nam zdrowia i za jego pomocą sprawdzamy jaką dawkę dostaliśmy ( ja oberwałem podczas zadania na artefakty i zdrowie mi spadało). Dokonujemy również selekcji artefaktów za pomocą modułu do tego służącego (dostajemy go podczas wykonywania serii zadań). W grze można również piec na ognisku zdobyte części mutantów - takowe wycinamy ze zwłok upolowanych.

7f71ee514203864.jpg  461ed0514203926.jpg  1c07a2514203952.jpg 

 

8eafec514203974.jpg  b055b6514204011.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.