Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wyskakuje mi coś takiego:

xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrCore.dll" at 0023:00A2E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

EAX=1D78BBC8  EBX=46D218D0  ECX=1D78BBD0  EDX=1D78BCA8
ESI=00A588C8  EDI=00000001  FLG=00000216
EBP=00A0F270  ESP=00A0E268  EIP=00A2E12E
CS=0023  DS=002B  SS=002B  ES=002B  FS=0053  GS=002B

 

Zmieniałem rozdzielczość i taki log:

xrEngine.exe caused ACCESS_VIOLATION in module "C:\Program Files (x86)\GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrGame.dll" at 0023:0AC0ECA0, CDialogHolder::CleanInternals()+392608 byte(s)

Najwyżej skończę grę bez tej misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ok:

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CUICellContainer::GetCellAt
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\UIDragDropListEx.cpp
[error]Line          : 754
[error]Description   : ValidCell(pos)Wstaw inne media

 

Taki jak kolegi na stronie 7, zmiana rozdzielczości nie pomogła - moda skończyłem bez tej misji - bardzo fajny , chcę więcej ;)

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Mam taki wylot przy przejściu z Kordonu na Agropom.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...all of pripyat\gamedata\scripts\death_manager.script:150: attempt to index field '?' (a nil value)
 

stack trace:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Kolejne modzicho ukończone do kolekcji. Mod łatwy i przyjemny, i co najważniejsze wciąga. Bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobił, do plusów na pewno: 

- pieczenie mięsa mutantów na ogniu oraz losowy loot podczas skórowania (2 razy nawet miałem artefakt z Burera :D )

- Grafika na świetnym poziomie, mod dobrze z optymalizowany (Modele z misery robią robotę)

- klimatyczne lokacje czy to za dnia, bądź nocy

- transformacja artów (droga do bogactwa)

- świetny pakiet na bronie i pancerze

A co do minusów tak na siłę tylko można się przyczepić do:

łatwego zarabiania kasy (egzoszkielet i parę artów i GG jest OP) 

- łatwy mod

- Nie widoczna kropka GG na mini mapie

 Jak zawsze podziękowania dla naszych tłumaczy. Rewelka :thankyouyellow:. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, raczej nikt nie będzie zawiedziony. Udanych łowów STALKERZY.

 

Edytowane przez Ogień86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Siemka Panowie, może mi ktoś powiedzieć który plik w tym modzie odpowiada za imiona i nazwiska randomowych stalkerów? Pytam bo po wrzucaniu spolszczenia przy przeszukiwaniu np randomowych zwłok albo rozmawianiu z randomowymi stalkerami zamiast imienia i nazwiska mam przykładowo : name_bandit_16_lname_bandit_161, i mi przynajmniej trochę to przeszkadza, domyślam się, że osoby które robiły spolszczenie nie skupiały się na spolszczaniu tego ale jeśli da się to jakoś naprawić i ktoś mógł by mi podpowiedzieć to był bym wdzięczny :)  A poza tym mod całkiem całkiem, dopiero zacząłem fakt faktem ale mimo to podziękowania dla autorów spolszczenia za to że dialogi i wiele innych rzeczy jest po polsku.

Edytowane przez Szczepan9205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, tom3kb napisał:

@Ignachinio

Dodałem dwa nowe linki do moda do 1 postu, tylko ten z jandeksa to musisz mieć tam konto, bo najpierw pobierasz na swój dysk, a potem na kompa.

Ok mi się po paru próbach udało z mega pobrać :) ale na przyszłość komuś na pewno się przyda.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zakończyłem przygodę z modem w dniu dzisiejszym po paru godzinach grania. Jestem pozytywnie zaskoczony, co prawda nie jest to mój ulubiony gatunek modów ( ten to nie mieć nic i powolutku widzieć jak się rozwijam coś jak w OP ;)) ale i tak przyjemnie się grało. Szczególnie oczarowała mnie oprawa graficzna. Piękne widoki (wiem jestem laikiem) ale uważam, że sporo nowych gier nie ma nawet startu do tej grafiki. Gra świateł, czasami warto było się zatrzymać i popatrzeć na przepiękne uroki i gdyby nie gdzieniegdzie połyskujące anomalie to człowiek myślał by, że to kolejna zagubiona w nicości ukraińska wioska w której czas płynie wolno.

Plusy moda:

- Na pewno grafika, dla niej samej opłaca się pograć w tego moda.

- Przejrzystość zadań, wytłumaczalnych w sposób jasny i sensowny

- Duża ilość broni do wyboru jak i pancerzy.

- Potrójna możliwość transmutacji artów, mega fajna sprawa.

-wycinanie części mutantów fajnie zrobione.

- historia głównej fabuły która ma sens i ciekawe zakończenie.

Jednak tak ładnie i kolorowo by być nie mogło są także i minusy.

Minusy moda:

- Im dalej w las tym ciemniej, o ile na początku zadania poboczne mają sens i jest ich sporo (jak na długość moda) o tyle potem brakuje ich. Wygląda to tak jakby zadania dodatkowe były robione pod koniec pracy nad modem i  miały służyć jako takie zapchaj dziury. Robione na szybko.

- Irytujący system leczenia. Plus miliony nie przydatnych specyfików (używałem tylko apteczek pozostałych użyłem raz dla jaj aby sprawdzić po co to cudo ogólnie zanim obeznałbym się do czego i po co jest coś to mod się skończył)

- Podziemia Agro ze swoim promieniowaniem, no słabo to wyszło

- Jakoś tam mało się działo na tym mapach, przeciwników jak na lekarstwo, stalkerów podróżujących brak, magazyny wojskowe puste.

 

Moda oceniam jako dobry w skali od 1 do 10 mocne 6. Trochę krótka historia ale jak na jedną osobą robiącą go to bardzo ładnie to wyszło. Moda mogę polecić bo fajnie mi się w niego grało. Chodź drugi raz nie zasiądę raczej już nigdy od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.