Skocz do zawartości

Złoty kufer 2 - wideoporadnik


Mnieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
 

Pierwsze zadania dla leśnika (ogon psa i grzybki)

Spoiler

 

Zadanie dla Iwanowycza na notatnik i maść od Leśnika

Spoiler

 

Zadania dla biesa przed wyjściem do Limańska:

Spoiler

 

Początek limańska (część z zombie i skrytką pocztową)

Spoiler

 

Końcówka Limanśka, części dla Biesa.

Spoiler

 

Artefakt dla Maczety, przejście na Jantar

Spoiler

 

Eskorta dla Krugłowa (warto wybić zombiaki przy wejściu do zakładu, to Krugłowowi nie odwali)

Spoiler

 

Zadanie na skrzynkę i zaginionego stalkera dla Hoplity i stopy snorka dla Sacharowa.

Spoiler

 

Kluczyk na jantarze, niszczenie emitera + bonus(szybki sposób na najemników).

Spoiler

 

Schowki w Czerwonym Lesie 

Spoiler

 

 

Schowki Limańsk i Niedźwiedzia Gawra

Spoiler

 

Detektory na jantarze;

Spoiler

 

Skrzynka dla Biesa i amulet Snorka dla Kulebiaka

Spoiler

 

Schowek kopaczy na wyspisku, zadanie dla Chlora za fleszkę, schowek w wiosce pijawek

Spoiler

 

Zadanie na Mech, Wilczarz :

Spoiler

 

Schowki na Agropromie:

Spoiler

 

Schowki na Wysypisku:

Spoiler

 

Schowki w Barze (  nie wszystkie, planowane uzupełnienie):

Spoiler

 

Schowki na Magazynach Wojskowych:

Spoiler

 

Schowki na Dziczy+sejf w baraku:

Spoiler

 

Detektory Limańsk, Czerwony Las, Agroprom, Wysypisko oraz skrzynki dla Zęba:

Spoiler

 

Plazmowa gąsienica, detektory na Kordonie, Amulet Elektro-snorka, skrzynka dla Sidora, Parów:polowanie na pseudogiganta (gonta i traper)

Spoiler

 

Papiery dla Barmana.Dynamit i koniak dla Wilczarza. Nowa anomalia, baza Wolności w Mrocznej Dolinie, Walizka dla Sidorowicza, Nocne Ogniki. Detektory w Mrocznej Dolinie. Dokumenty najemników.

Spoiler

 

Podziemia Agropromu(narzędzia), detektor w nowej anomalii, rozmowa z wolnością o ataku na Agroprom.

Spoiler

 

Mapa migracji, klucz w podziemiach Agropromu. Zadanie na zniszczenie Emitera w podziemiach.

Spoiler

 

X-18, kartka z kodem, sejf z Gaussem i Swarogiem, pojemniki dla Krugłowa, Bizon i snajper w Barze.

Spoiler

 

Odkodowanie PDA-linia zadań dla Dakara, zasadzka na stacji benzynowej

Spoiler

 

Schowek Naboja, nadajnik dla Chaleckiego, spotkanie z Bagiennym doktorem, artefakt Oset

Spoiler

 

Wszystkie artefakty dla Doktora i lilie.

Spoiler

 

Schowki na Rdzawym Jeziorze, zadanie na dokumenty dla Chaleckiego. +Super artefakt.

Spoiler

 

Rozdział 4 :Na terenie wroga: poszukiwania najemników i ich likwidacja.

Spoiler

 

Serce sarkofagu, złoty kufer, zakończenie fabuły.

Spoiler

 

Schowki Dolina Mroku

Spoiler

 

Schowki: Parów

Spoiler

 

Schowki Kordon:

Spoiler

 

Tajny Schowek: Czerwony Las

Spoiler

 

Bioradar, nibykompasy dla sacharowa

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Mnieciu

Mam pytanie do tego odcinka

sam początek i szukanie schowka Najemników na opuszczonym posterunku, trzeba od razu iść i w to miejsce trafić koło tej przyczepki, czy najpierw trzeba obejść ten cały posterunek, bo ja chodzę i chodzę i mi się ten oddział Najemników nie chce zrespić. Sam mówisz, że najpierw szukałeś i nic się nie działo. Czyli co muszę iść i kursorem w powietrzu trafić w jakieś konkretne miejsce, czy swoim stalkerem dokładnie co do milimetra gdzieś wejść?

@edit

Już nieaktualne zacząłem latać z granatem jak ty i przy wejściu do bazy jak byłem zaliczyło mi to zadanie i pojawił się oddział ;)

Chyba trzeba oblecieć jakiś rejon na tym posterunku żeby odpaliło albo ten granat mi pomógł :D Po chwili byłem martwy bo zrespili się koło mnie, następne podejście i zaliczyło mi questa jak byłem za Uralem na drugim końcu posterunku ale też z granatem w ręku. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.