Skocz do zawartości

Wiatrówka Lider 2 kal. 4.5 mm - Sprzedam


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem małe porządki w piwnicy, jak to bywa znajduje się wtedy mnóstwo dawno zapomnianych rzeczy. Jest pośród nich wiatrówka Lider 2, zakupiona parę lat temu do treningów celności :), zabawy i relaksu (wtedy z jeszcze małolatem moim synem).

Używana była bardzo mało, została skalibrowana w sklepie myśliwskim, jest w stanie bardzo dobrym.

Przetestowałem ją wczoraj i jest wszystko ok. Sprężyna niemal jak nowa ale zawsze można się zaopatrzyć w zestaw naprawczy na allegro który kosztuje 10 zł.

Wystawiłem ją na lokalnych serwisach ale wstawiam tez tutaj, może znajdzie się ktoś chętny.

Wiatrówka kosztuje w necie ok. 100 zł, ja wystawiam ja za 70 zł (cena zawiera koszty przesyłki, ok. 20 zł), można negocjować. 

p.s. jeśli zostanie sprzedana Stalkerowi z ST kwota ze sprzedaży zostanie przekazana w całości do kasy forum na jego utrzymanie.

Screeny:

IMG_8072.JPG

IMG_8073.JPG

IMG_8074.JPG

IMG_8076.JPG

IMG_8078.JPG

IMG_8080.JPG

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłbym zainteresowany...ale musiałbyś poczekać do końca września, może ciut do początku października, wtedy będę wiedział na pewno :)

Oczywiście, jeśli znajdzie się inny chętny, to wiadomo, kto pierwszy, ten lepszy :D

 

Tak z ciekawości...może więcej takich skarbów znalazłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.