Jump to content

Akcja polonizacji napisów na teksturach Solianki

Yurek
 Share

Recommended Posts

Jak tylko trurl dostarczy mi polski tekst, który mam wprowadzić na teksturach, zabieram się do roboty. Żeby nie robić zamętu wszystkie zmienione tekstury zostana dodane jako jeden pakiet (chyba, że coś przeoczymy - to wtedy będzie trzeba dodatkową łatkę zrobić :P) Na razie macie czas na ocenę i ewentualne uwagi.

Widzę ze masz jakiś problem z zapisem tekstur z kanałem alpha(przezroczystością)

Chodzi Ci o mapę pieczary ?

Mały wypadek przy pracy, przy edycji tekstur nałożyłem kolejną warstwę i zapomniałem tak ją ładnie "postrzępić", ale to chyba da się zrobić.

Zauważyłem, że przy pamiętniku Pantery też tego zabrakło - właśnie poprawiam :)

Dzięki Portals za cenną uwagę - o to właśnie mi chodziło przedstawiając próbki, żeby niedociagnięcia wyłapać zanim "pójdzie w świat" :)

Właśnie zrobiłem kilka drobnych mapek, które pojawiają się na PDA w trakcie gry - miejsce spawnu mózgu kontrolera na CEA2, przejście na ATP z CEA2 i mapkę trasy wędrówki Andersena po Generatorach.

Screenów z tego nie będzie - przekonacie się jak wyszło w trakcie gry :)

Nowe screeny po poprawkach sugerowanych przez Portalsa + mapka trasy Andersena na Generatorach :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zrobiłem pozostałe napisy na teksturach. Dzieki tłumaczeniu trurl'a będziemy teraz mieli możliwość poczytania sobie tego, co dotychczas było napisane cyrylicą na różnych przedmiotach, notatkach i informacjach na PDA otrzymywanych podczas gry w Solę.

Myślę, że udało mi się wyłapać wszystkie tekstury, których spolszczenie ma sens i wnosi coś do gry.

Jeśli znajdziecie jeszcze coś, co mi umknęło dawajcie znać na PW :)

poniżej macie następne screeny (już ostatnie :)):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Polonizacja objęła również szereg pomniejszych tekstur (głównie różnych mapek w PDA), których screenami nie dysponuję. Zobaczycie je sami w trakcie gry :P

Obecnie dorzucę jeszcze kilka tekstur "firmowych" stalker team tu i ówdzie, oraz zaanektuję Bar w naszym imieniu http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif