Skocz do zawartości

Grzejniczek Mniecia


Mnieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

"Dawno" nie było jakieś zmiany. Także jedzie do mnie prawdziwy sarkofag. Przesyłka wprost od Sacharowa ma przyjechać w tą środę/czwartek. Masa paczki 22 kg :) . Myślę, że już doszliście o co chodzi. Zmieniam "wysłużoną" (tak naprawdę znudziła mi się) obudowę.

 

Nie omieszkam wrzucić kilku zdjęć z montażu. 

 

Przy takiej masie pora zacząć pakować :005:.

image.thumb.png.e7d378a3f2cb54dc4945983b3d9ca2ca.png

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 2.08.2019 o 01:10, Mnieciu napisał:

Przy takiej masie pora zacząć pakować  

Faktycznie @Mnieciu sporo waży ta obudowa. Po wyglądzie (brak szyby, podświetlenia) wnioskuję, że nie będzie stała w eksponowanym miejscu, a raczej na podłodze lub w jakiejś wnęce. Jeżeli będziesz musiał ją wyciągać choćby do czyszczenia, to polecam taki wózeczek na kółeczkach jaki mam ja. Sprawdza się rewelacyjnie, wyciągam kompa jedną ręką, no i dostęp powietrza do zasilacza jest dużo lepszy. Można też skutecznie zmniejszyć wibracje dając pod stopki filcowe lub gumowe podkładki. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smoxdzięki za radę. Mam kosmiczne duże biurko i będzie on na nim stała. Nie lubię tej bajeriady RGB i tego typu rzeczy. Wyrosłem z tego. Spoko jak jest, ale wolę taki minimalistyczny design.

 

Blaty mam tak ustawione że ta obudowę to mogę na 20 sposobów układać i przesuwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No dawno aktualizacji nie było, a zestaw przeszedł gruntowną rozbudowę.

GPU:  GTX 1080 MSI X 8GB

Procesor: I7-6700k

Zasilacz: Seasonic Prime Platinum 750W

Chodzenie CPU: NH-D15S

Pamięć: Corsair Vengance 3000Mhz 4x16GB

Płyta główna: MSI Z170-A Pro

Obudowa: Nanoxia DS6B

Monitory: Lg Flatron W1952TQ (poboczny), Acer B247YBMIPRX (poboczny),  Aorus AD27QD (główny)

Dysk: WD Blue 500GB

Dyski SSD: Kingston HyperX 240GB, Samsung Evo 960 M.2 500GB, XPG GAMMIX S11 PRO 500GB

Klawiatura: A4-tech B740

Mysz: RAT 8+

Mikrofon : Rode Procaster

Preamp: ART StudioV3

Interfejs audio: Scarlett Solo 3rd Gen

Karta dźwiękowa: Soundblaster AE-5

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

GPU:  GTX 1080 MSI X 8GB

Procesor: I7-6700k Ryzen 7  5800X

Zasilacz: Seasonic Prime Platinum 750W

Chodzenie CPU: NH-D15S

Pamięć: Corsair Vengance 3000Mhz 4x16GB

Płyta główna: Gigabyte AORUS B550 Elite

Obudowa: Nanoxia DS6B

Monitory: Lg Flatron W1952TQ (poboczny), Acer B247YBMIPRX (poboczny),  Aorus AD27QD (główny)

Dysk: WD Blue 500GB, WD Gold 4TB

Dyski SSD: Kingston HyperX 240GB, Samsung Evo 960 M.2 500GB, XPG GAMMIX S11 PRO 500GB

Klawiatura: A4-tech B740

Mysz: RAT 8+

Mikrofon : Rode Procaster

Preamp: ART StudioV3

Interfejs audio: Scarlett Solo 3rd Gen

Karta dźwiękowa: Soundblaster AE-5

 

Tak w końcu długo wyczekiwana aktualizacja sprzętu :) . Nie obyło się bez przygód z OC. Praktycznie jedna z najlepszych sztuk. Kręci się niebywale. Rekordowe 4.85Ghz na wszystkich rdzeniach. Ale jest to górny limit temperaturowy. Byc może lepsze chłodzenie pozwoli na jeszcze większe osiągi. Dla porównania zdjęcie mojego wyniku z Cinebench na pomarańczowo i wyniki z HWBot dla Ryzen 7 5800X. 435167148_unknown(1).thumb.png.74b7a31409c9d5f9bce8e7cd0418176e.png

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.