Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kreta znajdziesz w podziemiach Agropromu w kryjówce Striełoka.

Byłem, żeby raz <_<. Wgrywałem save już od Baru i nic. Kret zapadł się pod ziemię http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

Po paru godzinach grania zainstalowałem fixa do wersjii finalnej- może to coś zepsuło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś iść na Radar i tam odszukać dowódcę grupy Apokalipsa.Znajdziesz go najpewniej w X10 , zagaduj do każdego na dole aż trafisz na właściwego.Po rozprawie z Apokalipsą idziesz do Woronina a on ci powie co dalej. Na twoim miejscu nałożył bym sobie spolszczenie , może ci wejdzie zapis i będziesz miał po problemie.Jeśli nie wrócisz do starej gamedaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś iść na Radar i tam odszukać dowódcę grupy Apokalipsa.Znajdziesz go najpewniej w X10 , zagaduj do każdego na dole aż trafisz na właściwego.Po rozprawie z Apokalipsą idziesz do Woronina a on ci powie co dalej. Na twoim miejscu nałożył bym sobie spolszczenie , może ci wejdzie zapis i będziesz miał po problemie.Jeśli nie wrócisz do starej gamedaty

Tak właśnie robiłem- na dole było tylko dwóch -żaden nie chce ze mną rozmawiać. Próbowałem tego chyba ze wszystkimi z grupy na Radarze.

Zawsze ten sam dialog Co nowego w Zonie?- Na razie. I tak ze wszystkimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz uważnie na minimapę czy nie zauważysz kropki oznaczającej trupa.Powinieneś go znaleść w ostatnim pomieszczeniu z wyłącznikiem Mózgozwęglacza.Całkiem możliwe że dowódca ci zginął , w końcu w X10 grasują pijawki.Jeśli będzie kropka a nie będzie ciała to wyjdź z labu i wejdź jeszcze raz.Zadanie zaliczy się jak przeszukasz ciało dowódcy.Jeden problem że Apocalipsa pozostanie neutralna a ty pozostaniesz handlarzem.Z Apokalipsą bardzo łatwo przywrócić stan rzeczy po prostu samemu zaczynając rozróbę.Zmiany frakcji dokonasz u Geni Hakera w Barze jeśli wcześniej znalazłeś jego laptopa.Ewentualnie z tokiem gry Doktor sam zaproponuje przystanie do Poszukiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz uważnie na minimapę czy nie zauważysz kropki oznaczającej trupa.Powinieneś go znaleść w ostatnim pomieszczeniu z wyłącznikiem Mózgozwęglacza.Całkiem możliwe że dowódca ci zginął , w końcu w X10 grasują pijawki.Jeśli będzie kropka a nie będzie ciała to wyjdź z labu i wejdź jeszcze raz.Zadanie zaliczy się jak przeszukasz ciało dowódcy.Jeden problem że Apocalipsa pozostanie neutralna a ty pozostaniesz handlarzem.Z Apokalipsą bardzo łatwo przywrócić stan rzeczy po prostu samemu zaczynając rozróbę.Zmiany frakcji dokonasz u Geni Hakera w Barze jeśli wcześniej znalazłeś jego laptopa.Ewentualnie z tokiem gry Doktor sam zaproponuje przystanie do Poszukiwaczy.

Nie ma trupa, nie ma kropki. Może wcześniej powinienem z kimś porozmawiać, bo w PDA nie mam żadnych zadań? Rozmawiałem tylko z doktorkiem koło Petrenki i z Sidorowiczem, który dał papiery, ale żadne zadanie nie pjawiło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś masz źle.powinieneś mieć zadanie mniej więcej jak pamiętam , zbadaj bunkier Apokalipsy , coś w tym rodzaju.Dokładnie to wieczorem dopiero ci powiem.Całe zadanie powinno wyglądać tak. W X18 wybijasz Apokalipsę i znajdujesz walizke z dokumentami z walizką idziesz do kabla , potem do barmana i na końcu dajesz ją woroninowi. ten każe ci przyjść za chwilę, w miedzyczasie dostajesz sms od charona wracasz do woronina , on ci mówi co znalazł w walizce , uaktywnia sie zadanie zbadaj bunkier. Idziesz przesłuchać doktorka , potem do Sidorowicza i potem na radar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to zadanie poboczne, to zrobię może później..Na razie mam nową zagadkę. Zjednoczyłem ugrupowania i Charon kazał mi przekazać doktorowi żeby stalkerzy przenieśli się na CEA. Problem w tym, że nie mogę znaleźć doktora. W schowku go nie ma. Zespawnował się za 3-cim podejściem w podziemiach:) Był finałowy szturm- i co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie tego moda, powiem wam że jest nawet ciekawy dzięki nowej fabule tylko problem w tym że dość łatwy.

Tedyt jak to nie masz w co pograć ? tyle modów spolszczonych czeka abyś je pobrał ^ ^

no tak, tylko że już wszystkie przeszedłem :) Czekam na Lost Alpha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.