Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
3 minuty temu, pda13 napisał:

Cześć!

a zainstalowanego moda i path 1.0004 tylko że w folderze nie mam (nie wie jak to nazwać) ikony odpalającej chodzi mi o to że nie mam pliku który odpala grę co mam zrobić

Odpal z pliku XR_3DA.exe, masz go w folderze gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@pablo139 Poprzez dodanie patcha 1.4 nie zdegradujesz wersji podstawki. Wejdź do tematu o degradacjach i zrób to co jest tam pokazane.

A przede wszystkim, temat twojego wpisu. Powinien określać nie nazwę moda, a problem. I nie zakładaj tematu, jeśli już jest taki o problemach z grą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tom3kb zmienił(a) tytuł na S.T.A.L.K.E.R. Apokalipsa zmiana wersji gry.
  • 1 miesiąc temu...

Wywołanie ogólne.

Czy istnieje, lub czy ktoś posiada oddzielne spolszczenie do tego moda w formie gamedaty?

Zainstalowałem wersję Redux i sprawdziłbym kompatybilność, choć możliwe jest niedostosowanie opisów dla nowej broni.

@pda13 Czy folder w którym masz moda ma w nazwie grażdankę? Jeśli tak, to zmień nazwę polderu np. na Apokalipsa.

I odpowiedz mi, czy w tej wersji moda gamedata ze spolszczeniem jest oddzielna, czy spakowana do plików .db?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2022 o 14:06, kondotier napisał:

Wywołanie ogólne.

Czy istnieje, lub czy ktoś posiada oddzielne spolszczenie do tego moda w formie gamedaty?

Zainstalowałem wersję Redux i sprawdziłbym kompatybilność, choć możliwe jest niedostosowanie opisów dla nowej broni.

@pda13 Czy folder w którym masz moda ma w nazwie grażdankę? Jeśli tak, to zmień nazwę polderu np. na Apokalipsa.

I odpowiedz mi, czy w tej wersji moda gamedata ze spolszczeniem jest oddzielna, czy spakowana do plików .db?

Przepraszam że teraz odpisuje. Nie, nie mam takiej nazwy.  Aktualnie nie mam zainstalowanego moda ale jak dobrze pamiętam gamedata była spakowana

Edytowane przez pda13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pda13 Dziękuję za odpowiedź, ale ja wiem, że spolszczenie jest wsadzone w scalaka, dlatego pytałem, czy ktoś nie zachował oddzielnego spolszczenia. Inna sprawa, że od zrobienia spolszczenia minęły lata, a tłumacze w tamtych czasach którzy współpracowali z autorem moda, robili je na wzór gier, aby uniemożliwić cziterkę. Trzeba teraz będzie zaczynać kołomyjkę od nowa, wyciągając gamedatę i w niej szukać plików spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Apokalipsa
  • Agrael promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.