Skocz do zawartości
pacjent1972

«R.E.B.O.R.N. DOPPELGANGER: ŹRÓDŁO» Podsumowanie wiadomości.

Rekomendowane odpowiedzi

Już od kilku miesięcy w fazie rozwoju znajduje się kolejna część moda serii "Reborn", nazwana "Doppelganger: Źródło". Nowa część będzie kontynuowała fabułę z poprzedniej części, przerzuci graczy na nowe lokacje i ma zaskoczyć nas nowymi unikalnymi cechami. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najnowsze wiadomości o projekcie, aby dowiedzieć się, jak przebiega jego rozwój.

Na początku czerwca twórcy projektu zaprezentowali graczom gameplayowe video, na którym pokazano zdarzenia na lokacji Bar. W tym video autorzy także przypomnieli nam co wydarzyło się w pierwszej części modyfikacji, a jednocześnie pokazali sceny z udziałem Striełoka. Wydaje się że przedstawione sceny są rozpoczęciem drugiej części gry. 

Oprócz video autorzy pokazali kilka nowych screenów. Na nich pokazano jedną z nowych lokacji znaną doskonale graczom Survarium :005:, to stacja radarowa Wostok. 

22784860.jpg

43975085.jpg

61968857.jpg

Data premiery "R. E. B. O. R. N. Doppelganger: Źródło" na razie pozostaje nieznana. Jednak twórcy obiecują, ogłosić ją od razu jak tylko zakończy się zbieranie potrzebnej kwoty pieniędzy. Ogólnie moderzy chcą zebrać 80 000 rubli. Jak czytamy na oficjalnej stronie moda, wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na projekt. W tej chwili zebrano nieco mniej niż 27% od zamierzonej kwoty. Mamy nadzieję, że zbieranie funduszy nie będzie zależeć od terminów opracowania moda.

05532202.jpg

82878276.jpg

82747978.jpg

Na video przypomnienie pierwszej części moda, znanej graczom ST.

https://youtu.be/xHrxsQ39uTI

Źródło:  AP PRO, 2016 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pacjent1972 - dzięki za wyszukanie informacji.

Ale. Patrząc w przyszłość, nie wiem czy będę skłonny brać udział w jego tłumaczeniu. Przyczyna jest prozaiczna. Nie wiem, czy ta seria modów stanowiąca całość jest za trudna do przejścia, czy scenariusz odbiega od jakiegoś modelu modów stalkerskich, ale tak jego pierwsza część, a na pewno druga: Odmienne światy, mimo przetłumaczenia, nie cieszyły się większym wzięciem. Ilość grających była znikoma i niewielu z nich pochwaliło się ich ukończeniem. Dlatego obawiam się, czy ostatnią część nie spotka ten sam los.

Może ta wstawka przypomni naszym forumowiczom, o istnieniu dwóch części tego samego moda, bardzo atrakcyjnego, trudnego, ale nie przegiętego. Deszczowy czas wakacji, to akurat dobra pora na przygodę z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to możliwe, to przy dwóch przetłumaczonych częściach, warto przetłumaczyć i ostatnią - mam taką nadzieję. Myślę, że musi upłynąć jednak trochę czasu, aby gracze docenili Reborna. Ale stanie się to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Strielon posłuchaj mnie uważnie proszę Cię bardzo:

Autorzy moda nie żyją w matriksie ani innej dystopijnej czy utopijnej rzeczywistości w której wszystko jest za darmo, DLATEGO potrzebują funduszy na ŻYCIE - jedzenie, rachunki np. za elektryczność, wynajęcie mieszkania i inne opłaty bieżące. Da im to zabezpieczenie, aby mogli w spokoju pracować nad modem - a nie martwić się kiedy z mieszkania ich <brzydko> na zbity pysk.

Druga moja prośba w stosunku do Ciebie: ZANIM Twoje palce wstukają to co pomyśli głowa POMYŚL proszę nad sensem swojej wypowiedzi.

Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś na pobudzenie apetytu:D

Twórcy zapowiadają że w modzie będziemy mogli eksplorować całkiem nowe, rozległe podziemia…:

Spoiler

GAg6LJr.jpg 8poJiE4.jpg QPpPGca.jpg tzdWtBc.jpg X9vxxMc.jpg

bxdjlAX.jpg5cPRaid.jpg

…oraz te już trochę znane - kompleks D-6:

Spoiler

E7FhIlu.jpg w9reO1b.jpg sftNfap.jpg31Kl5pd.jpgPlD73zI.jpg

IwflAjT.jpg JPI55rO.jpg BTRuQHL.jpg2BEWFyS.jpgio55jf6.jpg

RhhSUXa.jpg

a także Katakumby (lokacja znana m.in. z „Kontraktu na dobre życie”):

Spoiler

uF6z8gW.jpg gxCp8zU.png H2YqzF1.png Ggem1Qg.png DzXvHik.png

MftIdrq.png fK04nbH.png JadjDMd.png 

Nowa naziemna lokacja:052::

Spoiler

PySm91j.png 0CzpNUm.png jhSWyd6.png edRj1An.png plNYiJB.png 

QvJCKfi.png lm0AvGK.png jQAl9Rg.png OB65jdf.png 1QflaeV.png 

lcgpKYh.png BJll0Xb.png

i na koniec kilka zrzutów z różnych lokacji:

Spoiler

pkLVwbs.jpg MDbc6qr.jpgrcepnrh.jpg yniggPP.jpg WJMgI8I.jpg 

mMZJfG1.jpg ATFtfXF.jpg x8NIgLb.jpg g1SENOJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To najnowsze informacje o pracach nad modem, link dla tych którzy nie umieją znaleść interesujących ich informacji. 

Tu temat na forum dla moda: http://www.reborn-stalker.ws/forum/69-495-3

Wczoraj Er napisał:

SHU_l1kmjB.png

Teraz pracuję nad nowymi schowkami na nowych i starych lokacjach (miejscach). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych którzy oczekują na kolejną część Reborna, pod roboczym tytułem DUPLIKATY-ŹRÓDŁO, mała filmowa informacja, jak będzie się zaczynała ta część. Ci, którzy w Odmiennych światach prawidłowo dotarli do końca, wiedzą, że gra zakończyła się po spotkaniu z "Innym" Striełokiem lotem nad lokacją Bar. Teraz mamy dalszy ciąg dialogu i początek gry. Widoczny tekst opisuje to, co gracz zrobił w poprzedniej części, aby uzyskać efekt lotu nad barem.

https://youtu.be/gwx0loyzEpw

Z opisu zmian na stronie moda wynika, że perypetie jakie występowały na Topielach w OŚ, były efektem grania na lokacji przewidzianej dla Źródła. Bo OŚ wymagały tylko dotarcia i uruchomienia teleportu w Przedzoniu, bez przechodzenia na Topiele.

A tu link do strony moda.  http://www.reborn-stalker.ws/forum/69-495-1

DODANO: proszę o informację, czy widzicie screeny umieszczone w spojlerach na stronie moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów świetne wieści:D. U mnie screeny są widoczne:

03a87c514198246.jpg 

PODBICIE:

Dopiero teraz przeczytałem Twoje pytanie w Rosyjskim dziale - odpowiadam - nie trzeba być zarejestrowanym, by widzieć zawartość spoilerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 marca rozpocznie się transmisja z przechodzenia "Źródła" (wiadomość za twórcą moda LukaXXI) na poniższym kanale:

https://www.youtube.com/user/ThePRAVDA2011/featured

ŹRÓDŁOap-pro.ru (pod spoilerem ze zdjęciami). Czyżby to oznaczało premierę moda, czy Luka tylko chce nam zaostrzyć apetyty:rolleyes:?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem. To chyba tylko fragment moda, pierwsza lokacja. Niezbyt to powiązane z pierwszą częścią, gdzie na zakończenie ze Striełokiem byliśmy w Rostoku i tam mieliśmy z nim rozmowę. A tu zaczyna się tak ni w pięć ni w dziewięć. Ale za to podobnie, jak rozpoczęcie Duplikatów w labie na Radarze. Hardkor na rozgrzewkę. I przykre, że dalej nic nie wiadomo o dacie wyjścia moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi się spodobała ta zupełnie nowa lokacja z ogromną anteną pośrodku. Z niedoróbek zauważyliście na pewno również strzelający dziwnie czołg i brak niektórych nazw przedmiotów. Po zabiciu Niemca od razu na jego miejscu pojawia się zombiak. Ogólnie całkiem fajny poziom w rebornowskich klimatach:D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi