Skocz do zawartości

Shadow Revised - Final Edition v1.6


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

1.jpg

Tytuł moda: Shadow Revised - Final Edition v1.6
Autor: Alecto
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 05.09.2016r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Niestety, dotychczas wszystkie widziane przeze mnie mody przy wszystkich ich dobrych pomysłach, często grzeszyły czterema niedostatkami:

Zakłócony bilans i realistyczność komponentów walki w grze. Ja nie jestem przeciw hardcore, jednakże jestem przeciw masochistycznemu przerobieniu gry, kiedy bohatera zabijają jednym strzałem z PM, a zabicie NPC następuje po wywaleniu połowy magazynka. Albo jeżeli na początku gry GG, uzbrojony w AKS z 60 nabojami i jedną apteczkę, dociera na CEA przeciw 10-15 ubranym w egzoszkielety monolitowcom z Gaussami. Dlatego gra powinna dostarczać przyjemność, a nie wzbudzać rozdrażnienie.
Były cziterki (GG od samego początku otrzymywał minigun lub SWD z 1000 amunicji i elitarny kombinezon, i już na Kordonie nabierał towaru na milion),
Były koszmarnie zbugowane -  nie dające się przechodzić.
 
Prócz tego - ten mój osobisty pogląd - wiele globalnych modów, wykrzywiało początkową fabułę, oceniam to za największy błąd. W najlepszym wypadku wychodzi inna gra na platformie SoC, z gorszym, bezsensownym chodzeniem po lokacjach w poszukiwaniu przygód i rupieci. 
 
Ten mod – to próba otrzymania na wyjściu maksymalnie stałego, grywalnego i przyjacielskiego STALKERA z 2007 roku i ciekawego dodatku, z tymi elementami, które nie weszły do oryginalnej gry, lecz później pojawiły się w CN i ZP.

 

SCREENY:

Spoiler

ss_cichy_11-26-16_14-46-33_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-47-21_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-47-24_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-47-35_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-48-04_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-48-08_(l01_escape).jpgss_cichy_11-26-16_14-48-14_(l01_escape).jpg

 

INSTALACJA:

Spoiler

INSTALACJA NA POLSKĄ PLATFORMĘ:

1. Po rozpakowaniu plików kopia katalogu rus z przemianowaniem na pol. Wklejamy gamedata do gry.

2. Zmiany w pliku localization.ltx na takie:



[string_table]
language	= pol
font_prefix	= ;_cent ;_west

Pozostała część pliku bez zmian.

3. Dodajemy parametr " -nointro" po spacji w elemencie docelowym, w skrócie gry na pulpicie.

4. Gramy.

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

 

ŹRÓDŁO:

wortor.ru

stalker-mods.clan.su

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj moda, pobiegałem, wykonałem kilka qestów. Mod całkiem fajnie się prezentuje, tak samo się gra. Przy zabitych stalkerach można znaleźć tak, jak napisał Cichy prawie wszystko, co jest potrzebne do przeżycia w Zonie, warto zbierać PDA (niezły zarobek). Sidorowicz oprócz handlu zajmuje się naprawą oraz ulepszaniem broni. Pierwszy raz spotkałem się w Zonie, żeby handlarz wyłożył na ladzę telewizor. Nie mogłem nie skorzystać:).

25ace67315eb09b97d2f835c41bb5ef3.jpg

Spoiler

2e232b312c4b07b0d231f78ff4d5e7a4.jpg

aa0121af3339f6189ebc31f6be0d2301.jpg

3b795120cc4a40f98148fbfcc5f350d5.jpg

9d0dae0ab2519d488f4dc83b8c581fd1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Shadow Revised - Final Edition v1.6

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.