Skocz do zawartości

RANKING MODÓW STALKER-TEAM


cichy

RANKING MODÓW S.T.A.L.K.E.R. TEAM   

261 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cień Czarnobyla

    • O.G.S.E. 0693
    • TRYLOGIA ZAURUSA
    • UPADŁA GWIAZDA
    • FOTOGRAF
    • TAJNE ŚCIEŻKI 2
    • OP-2.1
    • PRIBOI STORY
    • AUTUMN AURORA 2
    • ALTERNATYWA 1.1 / 1.3
    • HISTORIA DZIKA REMAKE
    • ABC INFERNO
    • POWRÓT SZRAMY
    • HISTORIA DZIKA
    • RZEŹNIA
    • CZŁOWIECZY LOS - KROK W NIEZNANE - DEJA VU OUTFATER ADDON
    • ZAKAMARKI PRAWDY
      0
    • PRAWO DIEGTIAROWA
      0
    • RADIOFOBIA
      0
    • TAJEMNICZE UGRUPOWANIE
      0
    • KRONIKI ZONY: VIAM FALA
    • NARODNAJA SOLIANKA 2016
    • WARIANT OMEGA 2: CHŁODNE LATO 2014
    • NLC 7 3.0
    • ZŁOTA KULA
    • TAJNA DROGA
      0
    • OBLIVION LOST 3.1 - DEFINITIVE EDITION
    • S.T.A.L.K.E.R. F.M
    • LOST ALPHA DC
    • NATURE WINTER V2.3 BLACK EDITION
    • FROSTY WIND
      0
    • ŚWIADOMOŚĆ ( OSOZANIE MOD V8.5 )
      0
    • ZAKAMARKI PRAWDY
      0
    • DREAM READER - THE LEPER AREA
      0
    • MARTWY SZLAK 2
      0
    • AVS " KODEKS NAZNACZONEGO " 2.1+2.1.1
      0
    • WARIANT OMEGA V4.0
    • OBLIVION LOST U.L.T.I.M.A.T.E.
      0
    • ECHO CZARNOBYLA 2 - DRUGI ODDECH
    • RESTORATION MOD 1.0 FULL
      0
    • OSTATNI DZIEŃ
      0
    • OLD EPISODES: EPISODE 3
      0
    • POŚCIG ZA ŚWIĘTAMI
      0
    • HISTORIA BORLANDA
      0
    • ZEJŚCIE
      0
    • ZAGINIONA EKSPEDYCJA
      0
    • SFZ PROJECT: EPISODE ZERO
    • OGSR
    • Gra Dusz - Nowy Początek
    • W Piekle... Psy
      0
  2. 2. Czyste Niebo

    • REBORN FF
    • REBORN ( R.E.B.O.R.N. (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) DUPLIKATY v.7.63 - ODMIENNE ŚWIATY
    • HARDWARMOD V3.2
    • TOTAL FACTION WAR
    • YOCTOSFERA
    • ŁOWCA WĘŻY - ZMEELOV V1.62
    • OGSM 1.8
    • UPADEK ZATONU
    • KRWAWY ZACHÓD 2.0
    • OGSM EXTENDED
  3. 3. Zew Prypeci

    • NA PRZEKÓR ŚMIERCI: W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW
      0
    • PRZESTRZENNA ANOMALIA
    • CZAS SOJUSZU - SERIA
    • ZŁOTY KUFER
    • ZŁOTY KUFER 2
    • SPECTRUM PROJECT: DROGA WE MGLE
    • AZM MOD
      0
    • MISERY
    • POD OSŁONĄ ŚMIERCI: KLONDAJK 2.0
    • KRONIKI CZARNOBYLA
      0
    • DOLINA SZEPTÓW
    • BIAŁY ODDZIAŁ
      0
    • WIATR CZASU
    • KONTRAKT NA DOBRE ŻYCIE
    • BÓG Z NAMI
    • HISTORIA KOTA
    • GUNSLINGER MOD
    • DEAD CITY BREAKTHROUGH ( V2.3/3.0 ) MARTWE MIASTO: PRZEŁOM
    • WINTER OF DEATH ULTIMATUM
      0
    • THE PROJECT MEDEIROS
      0
    • CIERNISTA DROGA
    • ZIMOWY SNAJPER
      0
    • WE ARE NOT ALONE
      0
    • ZEW CZYSTEGO NIEBA
      0
    • POD PRZYKRYWKĄ ŚMIERCI
    • ŁĄCZNIK
      0
    • OCALAŁY: UCIECZKA Z ZONY
    • LTV V0.6
      0
    • PRZEZ PRZYPADEK
    • W POTRZASKU
    • KONTRAKT NA ZŁE ŻYCIE: EFEKT MOTYLA
      0
    • GDY ROZUM ŚPI - DZIENNIKARZ
      0
    • KAMIEŃ ZGORSZENIA: PROLOG
    • ZJAWY PRZESZŁOŚCI
      0
    • ZJAWY PRZESZŁOŚCI 2
      0
    • SPECNAZ MOD 2
      0
    • WORLD OF WAR 0.2
      0
    • THE SECOND SUN
      0
    • Pogrążony w niebycie
    • Misery 2.2.1 + Gunslinger Mod
    • Short Story - Intruders
      0
    • Kontrakt na Nowe Życie
      0
    • Dolina Szeptów + Gunslinger Mod
      0
  4. 4. Call of Chernobyl

    • CALL OF CHERNOBYL ( PODSTAWOWA WERSJA )
    • LEGEND RETURNS
    • HYBRID FINAL
      0
    • CALL OF MISERY
    • ANOMALY
    • DEMOSFEN
      0
    • DEAD AIR
    • ROAD TO THE NORTH
      0
  5. 5. Inne

    • S.G.M ( Seria )
    • LEFT TO DIE


Rekomendowane odpowiedzi

1. Oblivion Lost Remake 2.5  -  9/10  Świetny mod przywracający STALKERA z lat 2002-2003. Bardzo dobre lokacje,ciekawa fabuła i questy oraz niesamowity klimat. Nigdy nie czekałem na nic tak niecierpliwie jak na OLR 3.0.

Jest to prawdziwy MUST HAVE dla fanów serii, którzy tęsknią za niespełnionymi obiecankami studia GSC.

2. Spectrum Project: Droga we Mgle  - 8,5/10 Bardzo fajny i dopracowany mod ze świetną historią i bardzo fajnie przerobionymi lokacjami. Ten mod przechodziłem na tzw. jednym tchu bo całość wciąga jak bagno..Jednak sam mod ma 2 bardzo spore minusy. Pierwsze z nich to słabiutkie zakończenie a drugie to długość.....Wydaje się jakby mod był ucięty w połowie.

3. O.G.S.E. 0.6.9.3 - 8.5/10  Wzór tego jak powinny wyglądać modyfikacje do serii STALKER pod względem technicznym. Masa poprawek silnika i ciekawych rozwiązań oraz dodatki które wydawały się niemożliwe do implementacji to w tym modzie standard, a to wszystko chodzi bardzo stabilnie bez żadnych bugów mimo że dodatek jest jeszcze we wczesnej wersji. Kolejnym atutem jest linia fabularna z gigantyczną ilością ciekawych questów pobocznych...Każdy powinien przynajmniej raz odpalić tego moda w życiu.

4. Lost Alpha - 8/10 - Mod legenda. Bardzo grywalny z ciekawymi rozwiazaniami i świetną grafiką jak i przeprojektowanymi lokacjami dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach. Stabilność całkiem dobra,jednak zdarzająsię tu i ówdzie więskze lub mniejsze babole. Pustka na wielu lokacjach jak i odrobine przekombinowana fabuła przeszkadzają w tym by się cieszyć z gry jak w poprzednich trzech modyfikacjach.

5. Fotograf  - 8/10 Bardzo rozbudowany mod z fajną fabuła i ciekawymi rozwiązaniami,które czasami mogą stworzyć sporo problemów graczowi. 

6. SGM 2.2 - 8/10 Świetny mod do CoP. Masa fajnych questów i rozwiazań które tchną w Call of Pripyat nowe życie.

7. Tajne Ścieżki 2 + AA 2.1 - 8/10 Bardzo fajny mod autorów Fotografa z wciagającą historią i fajnymi questami.

8. Klondajk 2.0 - 7,5/10  Kolejny spory fabularny mod do COP dający wiele satysfakcji z gry. Duża liczba nowych lokacji, sporo przemyślanych i fajnych questów to największe zalety moda.

9. Old Story - 7.5/10 Jeden z najlepszych modów do Czystego Nieba który naprawia największe niedostatki tej części trylogii i daje autentyczną przyjemność z przechodzenia fabuły.

10. Autumn Aurora 2.1 - 7/10 Bardzo fajny graficzny (głownie) mod do SHoC . Piękna grafika z jesienna aurą i mnóstwo nowego sprzętu do zabijania bandytów, żołnierzy czy mutantów to największe zalety dodatku. Szkoda że tak mało zmian w samej fabule czy gameplayu jednak jest to idealny dodatek na początek. 

 

Oceniłem tylko te mody w które grałem. Co prawda zmieściłbym jeszcze kilka jednak chciałem zrobić zestawienie 10 modów w które najlepiej mi się grało do tej pory.

Jest co najmniej drugie tyle świetnych i rozbudowanych modyfikacji w które dopiero będę grał także ten ranking na pewno ulegnie zmianie, jednak tak by to wyglądało na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez FeRu
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • tom3kb przypiął/eła ten temat
  • Agrael zablokował(a) ten temat

Uważam, że temat warto trochę odświeżyć. 
Do ankiety zostały dodane nowe mody. Lista jest dosyć pokaźna, a więc stwierdziłem, że najsensowniej będzie ją podzielić na mody do Cień Czarnobyla, Czyste Niebo, Zew Prypeci oraz Call of Chernobyl. 

Seria modów SGM wcześniej była oceniana jako całość. Czyli do każdej części Stalkera. Specjalnie dla niej dodałem ostatnią kategorię, czyli Inne. Wymogiem stworzenia takowej kategorii są dwie pozycje, a więc dorzuciłem Left To Die

W przeniesionych modach pojawił się pewien problem. Suma oddanych głosów pozostała, ale nie widać kto dokładnie oddał głos. 

Każda modyfikacja, która znajduje się w ankiecie, jest spolszczona ( jedynym wyjątkiem jest Demosfen ) . 

Początkowo chciałem dodać każdego moda w wersji PL, jaki znajduje się na naszym forum, ale o niektórych z nich już dawno temu większość zapomniała albo były na tyle słabe, że nie zdobyłby żadnego głosu. Oczywiście, jeżeli chcecie, to mogę również i je dodać. 

Myślę, że można także dodać nowy temat w tym dziale. " Mody roku 2018-2019 ". Wybrałoby się najlepsze modyfikacje, jakie pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch lat. 

Mam nadzieję, że dzięki temu Ranking Modów chociaż troszkę odżyje :) 

  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odblokował(a) ten temat
51 minut temu, Agrael napisał:

Początkowo chciałem dodać każdego moda w wersji PL

Moim zdaniem byłby to dobry pomysł. Może któryś z użytkowników chciałby na takiego moda zagłosować?

Daniel, rozumiem, że uzupełnisz listę o mody do ZP i te oparte na CoCu?

51 minut temu, Agrael napisał:

Myślę, że można także dodać nowy temat w tym dziale. " Mody roku 2018-2019 ". Wybrałoby się najlepsze modyfikacje, jakie pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch lat. 

Proponuję dać sobie z tym spokój i dodać temat Modyfikacje w czasach zarazy:D "Spolszczona modyfikacja roku 2020" i uzupełniać listę na bieżąco lub "Modyfikacja roku 2020" (tutaj bez podziału na PL i obcojęzyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat
  • Agrael odblokował(a) ten temat

Dobrze, że zauważyłeś brak modów do Zew Prypeci i CoC. Lista została uzupełniona. Łącznie na naszym forum jest ponad 120 spolszczonych modyfikacji. Trzeba przyznać, że wynik jest imponujący :) Do tego dochodzą różne dodatki do modów typu paczka broni. 

55 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Spolszczona modyfikacja roku 2020

Można i w ten sposób ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na RANKING MODÓW STALKER-TEAM
  • Agrael odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.