cichy

RANKING MODÓW STALKER-TEAM.

RANKING MODÓW STALKER-TEAM   104 głosów

1. 1. KTÓRE MODY SĄ DLA CIEBIE NAJWARTOŚCIOWSZE

• AZM MOD
    • NA PRZEKÓR ŚMIERCI W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW
    • O.G.S.E. 0693
    • TRYLOGIA ZAURUSA
    • UPADŁA GWIAZDA
    • FOTOGRAF
    • DUPLIKATY 7.63
    • TAJNE ŚCIEŻKI 2
    • OP-2
    • S.G.M. - SERIA
    • PRIBOJ STORY
    • AUTUMN AURORA 2
    • ALTERNATYWA 1.3
    • PRZESTRZENNA ANOMALIA
    • CZAS SOJUSZU
    • HISTORIA DZIKA REMAKE
    • REBORN FF
    • HARDWARMOD v3.2
    • ABC INFERNO
    • POWRÓT SZRAMY
    • LOST ALPHA
    • HISTORIA DZIKA
    • ZŁOTY KUFER
    • RZEŹNIA
    • SPECTRUM PROJECT: DROGA WE MGLE
    • MISERY
    • WARIANT OMEGA
    • POD OSŁONĄ ŚMIERCI: KLONDAJK 2.0
    • CZŁOWIECZY LOS: DEJAVU
    • KRONIKI CZARNOBYLA
    • TAJNA DROGA
    • DOLINA SZEPTÓW
    • O.L.R. 2.5
    • VIAM FATA
    • BIAŁY ODDZIAŁ
    • ZŁOTY KUFER 2
    • NARODNAJA SOLIANKA 2016
    • WARIANT OMEGA - CHŁODNE LATO 2014
    • CALL OF CHARNOBYL

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
27 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Oblivion Lost Remake 2.5  -  9/10  Świetny mod przywracający STALKERA z lat 2002-2003. Bardzo dobre lokacje,ciekawa fabuła i questy oraz niesamowity klimat. Nigdy nie czekałem na nic tak niecierpliwie jak na OLR 3.0.

Jest to prawdziwy MUST HAVE dla fanów serii, którzy tęsknią za niespełnionymi obiecankami studia GSC.

2. Spectrum Project: Droga we Mgle  - 8,5/10 Bardzo fajny i dopracowany mod ze świetną historią i bardzo fajnie przerobionymi lokacjami. Ten mod przechodziłem na tzw. jednym tchu bo całość wciąga jak bagno..Jednak sam mod ma 2 bardzo spore minusy. Pierwsze z nich to słabiutkie zakończenie a drugie to długość.....Wydaje się jakby mod był ucięty w połowie.

3. O.G.S.E. 0.6.9.3 - 8.5/10  Wzór tego jak powinny wyglądać modyfikacje do serii STALKER pod względem technicznym. Masa poprawek silnika i ciekawych rozwiązań oraz dodatki które wydawały się niemożliwe do implementacji to w tym modzie standard, a to wszystko chodzi bardzo stabilnie bez żadnych bugów mimo że dodatek jest jeszcze we wczesnej wersji. Kolejnym atutem jest linia fabularna z gigantyczną ilością ciekawych questów pobocznych...Każdy powinien przynajmniej raz odpalić tego moda w życiu.

4. Lost Alpha - 8/10 - Mod legenda. Bardzo grywalny z ciekawymi rozwiazaniami i świetną grafiką jak i przeprojektowanymi lokacjami dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach. Stabilność całkiem dobra,jednak zdarzająsię tu i ówdzie więskze lub mniejsze babole. Pustka na wielu lokacjach jak i odrobine przekombinowana fabuła przeszkadzają w tym by się cieszyć z gry jak w poprzednich trzech modyfikacjach.

5. Fotograf  - 8/10 Bardzo rozbudowany mod z fajną fabuła i ciekawymi rozwiązaniami,które czasami mogą stworzyć sporo problemów graczowi. 

6. SGM 2.2 - 8/10 Świetny mod do CoP. Masa fajnych questów i rozwiazań które tchną w Call of Pripyat nowe życie.

7. Tajne Ścieżki 2 + AA 2.1 - 8/10 Bardzo fajny mod autorów Fotografa z wciagającą historią i fajnymi questami.

8. Klondajk 2.0 - 7,5/10  Kolejny spory fabularny mod do COP dający wiele satysfakcji z gry. Duża liczba nowych lokacji, sporo przemyślanych i fajnych questów to największe zalety moda.

9. Old Story - 7.5/10 Jeden z najlepszych modów do Czystego Nieba który naprawia największe niedostatki tej części trylogii i daje autentyczną przyjemność z przechodzenia fabuły.

10. Autumn Aurora 2.1 - 7/10 Bardzo fajny graficzny (głownie) mod do SHoC . Piękna grafika z jesienna aurą i mnóstwo nowego sprzętu do zabijania bandytów, żołnierzy czy mutantów to największe zalety dodatku. Szkoda że tak mało zmian w samej fabule czy gameplayu jednak jest to idealny dodatek na początek. 

Oceniłem tylko te mody w które grałem. Co prawda zmieściłbym jeszcze kilka jednak chciałem zrobić zestawienie 10 modów w które najlepiej mi się grało do tej pory.

Jest co najmniej drugie tyle świetnych i rozbudowanych modyfikacji w które dopiero będę grał także ten ranking na pewno ulegnie zmianie, jednak tak by to wyglądało na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez FeRu
4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwoliłem sobie dodać do ankiety trzy bardzo dobre mody - Narodną Soliankę 2016 i Wariant Omega - Chłodne lato 2014 i Call Of Charnobyl.

4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor