Skocz do zawartości

[CoC] DoctorX Questlines v.1.25


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

W zadaniach DoktoraX jest więcej biegania między zleceniodawcami, zadania niestety skupiają się (ZNÓW) głównie na przynieś/zabij/odnieś.

@Kirai spróbowałeś "zwykłego" CoC-a, to przenieś sobie tylko "gamedatę" oraz zapisy i spróbuj zadań DocaX - nic nie stracisz, a nóź ten nowy model rozgrywki ci się spodoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem ten addon do zestawu CoC + AO3 + W.A.R.F.I.G.H.T.R 0.51.

Mam pozytywne wrażenia. 

Na początku w PDA były dwa zadania. Wyłączyć Mózgozwęglacz i pogadać z Sidorem. Grę rozpocząłem na Zatonie także miałem kawałeczek. Po drodze pojawiły się nowe zadania typu znajdź dokumenty. Jakieś tam urozmaicenie. Scenariusz skonstruowany jest na zasadzie kolejnych rozmów z ważnymi personami. Sidor, Sacharow, Zimny itd. Od Doktora dostałem tylko klucz i namiar na hotel czyli penetracje labów dostanę od innych postaci. Takie to nowości.

Jest natomiast ciekawa sytuacja z zadaniem (jest takich wiele) na uratowanie klienta z łap bandytów. Nim dotarłem, gość sam się uwolnił i teraz przemierza Zonę jak wolny elektron. Na mapie jest zagwiazdkowany, natomiast dialog z nim jest tylko natury ogólnej (masz robotę itp.). Czyli tak sobie chodzi tu i tam i chyba tak będzie chodził do końca gry. Już miałem nadzieję, że coś z tego będzie jak wszedł do Hangaru na Wysypisku, ale niestety bandyci go nie ruszyli i poszedł dalej. Twardy gość.         

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie skończyłem ten dodatek, ale praktycznie nie jestem pewien.

Ostatnie zadanie "na żółto" dotyczyło rozmowy z Wieprzem, rusznikarzem Najemników w Martwym Mieście. Stwierdził, że jeżeli chcę dotrzeć do Spełniacza to w tej chwili jest najlepszy moment. Więc poszedłem. Wypowiedziałem życzenie (najbardziej bezpieczne - chcę być bogatym) i Spełniacz zamilkł, a w PDA nastała pustka. Brak zadań.

Mając jednak wszystkie dokumenty poszedłem do Warlabu sprawdzić czy wejdę. Nie wszedłem. Ciągła prośba o wpisanie kodu mimo, że go wpisuję. A generatory działają. I co tu robić ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DaarMoo napisał:

Ostatnie zadanie "na żółto" dotyczyło rozmowy z Wieprzem, rusznikarzem Najemników w Martwym Mieście. Stwierdził, że jeżeli chcę dotrzeć do Spełniacza to w tej chwili jest najlepszy moment. Więc poszedłem. Wypowiedziałem życzenie (najbardziej bezpieczne - chcę być bogatym) i Spełniacz zamilkł, a w PDA nastała pustka. Brak zadań.

Mając jednak wszystkie dokumenty poszedłem do Warlabu sprawdzić czy wejdę. Nie wszedłem. Ciągła prośba o wpisanie kodu mimo, że go wpisuję. A generatory działają. I co tu robić ?   

Widocznie autor dodatku nie zamierza cię wpuścić do WarLabu:D Zapewne dlatego że zadania DocaX wymagają WYŁĄCZONEGO Trybu Fabularnego. 

Po wypowiedzeniu Życzenia trzeba albo szukać zadań u kogoś innego albo zmienić frakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno pytanie.

Jeżeli autor nie zamierzał wpuszczać do Warlabu to po co umieścił tam schowek ? Czyżby nieodpowiedni spawn ?

Choć taki drugi, "nieodpowiedni", mam na Zatonie w domku koło dźwigów. Schowek w środku, a drzwi zamknięte na amen. Brak też na ten temat dialogu wśród koczującej w pobliżu gawiedzi.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek z tymi schowkami to ewidentny błąd CoC-a - forum TEAM EPIC huczy aż od postów związanych z tymi schowkami:D 

Co do dialogu - u mnie pomaga albo wczytanie zapisu, albo nękanie danego pacjenta tak długo aż skończy jeść, grać na gitarze czy co tam robić. Niestety to niekiedy czasochłonne. W dodatku kiedy siedzą razem przy ognisku, trzeba dobrze zlokalizować danego delikwenta, ponieważ niekiedy wydaje się że chcemy pogadać z właściwym a rozmawiamy z innym.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We freeplay-u pojawiają się pewne utrudnienia :

1. Nie można korzystać ze śpiwora.

2. Nie można wyrzucać broni, najwyżej przekazywać poległym.

3. Nie jest to utrudnienie, ale trochę wkurza - nie są usuwane zwłoki NPC i mutantów. Więc jak w jakimś miejscu dochodzi do regularnej strzelanki to zaczyna robić się tłoczno.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@lanax staraj się przestrzegać zasad szeroko pojętej netykiety. Nie stosuj wykrzykników (szczególnie jeśli o coś pytasz lub prosisz) i przestrzegaj zasad pisowni języka polskiego. To pomoże ci w relacjach z użytkownikami nie tylko tego, ale też i innych forów. 

Na tym Forum obowiązuje zasada, że spolszczenie dodawane jest zawsze do pierwszego posta w temacie danej modyfikacji (mówimy tutaj oczywiście o modach przetłumaczonych na język polski).

Jeśli któryś z Tłumaczy/użytkowników pracuje nad spolszczeniem danej modyfikacji, to informuje o tym poniżej:

https://stalkerteam.pl/forum/337-mody-w-trakcie-tłumaczenia/

 

35 minut temu, lanax napisał:

przepraszam że cię zdenerwowałem chciałem tylko pytać czy ktoś robi to spolszczenie DoctorX Questlines 1.25?

Na daną chwilę nikt nie pracuje nad tym spolszczeniem.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.