Jump to content

Lost World Requital

Recommended Posts

lw_screen_07.jpg.5fd6fc077e6d10592bbe5b96d9e3547a.jpg
Tytuł Oryginalny: Lost World Requital
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data Premiery: 25.12.2010

Twórca: Irbis, Real Wolf
Autor Polonizacji: @Yurek, @kobal, @trurl3

Długość moda: Przeciętny (~20 godzin)

OPIS:

Spoiler

Charakterystyczną cechą tej części Lost World jest nowa fabuła. Była to pierwsza próba, pierwsze doświadczenie w tworzeniu nowej historii w gałęzi Lost World. Zalecamy zapoznać się z jej bardziej dopracowaną wersją: Lost World Troops of Doom.

SCREENY:

Spoiler

5b32caded370.jpg44c6e882a3bc.jpg1287590d0b4a.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Prawidłowa kolejność instalacji:
1. Cień Czarnobyla 1.0006
2. Mod
3. Fix
4Spolszczenie

Pobrane archiwa należy umieścić w głównym folderze z grą. Spolszczenie zawiera instalator. 

W katalogu gamedata / config/ text zrobić kopię katalogu 'rus' i zmienić nazwę na 'pol'. ( powinny być dwa foldery RUS i POL )

Następnie w katalogu gamedata/config odszukać plik localization.ltx i po otworzeniu go w notatniku odszukać linijkę

language = rus

zmienić na

language = pol

Pozostają standardowe zmiany w pliku fsgame.ltx ( false na true )

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

1. Mod
https://yadi.sk/d/M91i4_JgrAxu7 - Yandex

2. Fix 
https://yadi.sk/d/184-ML30UtUKZ - Yandex

3. Spolszczenie 
https://yadi.sk/d/5okSxzVjqD9Ea - Yandex
https://zone.stalkerteam.pl/files/363 - Nasza Pobieralnia

Autorzy spolszczenia  ( @Yurek, @trurl3, @kobal ) NIE WYRAŻAJĄ ZGODY na uploadowanie polonizacji na inne serwery

PORADY:

Spoiler

Możliwe Problemy:

•  Możliwe są wyloty na pulpit z komunikatem FATAL ERROR przy użyciu śpiwora.
  • Zadanie od Woronina ( zdobycie granatnika Bulldog 6 ) może powodować problem z Azotem. Postać ta potrafi się '' zawiesić ". Zaleca się wykonanie tego zadania na samym końcu gry. 
  • Należy w odpowiedniej kolejności umieszczać na pasie akumulatory do Egzoszkieletu. Inaczej możliwy jest wylot.

Źródło: AP-PRO.RU  stalker-worlds.ru

• Dodatnia 2

Powiem tylko łaaa.Wygląda na to że chłopaki mają pomysł na grę tylko że znowu dla hardcorów.Mnie interesuje ten fragment " Kwestów nie ma wiele, ale dla platformy wystarczy. Przewiduje się późniejsze dopełnienia scenariusza, rozszerzające świat i napełnienie kwestami danego moda." Jeśli mod jest ciągle w rozwoju to znowu tak jak NLC staniemy w połowie gry. :P .No nie wiem czy nie poczekać aż będzie całość.Bardzo lubię soljankę ale zaczynanie gry od nowa z każdym dopełnieniem to nie jest dobre. A tu znowu to samo się szykuje.

Mam bardzo dziwny problem.

Tak więc ściągnąłem LWR_fixed z jakiegoś ruskiego torrenta (rozmiar 1.64GB)

Gdy chcę uruchomić instalkę otrzymuję komunikat "Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna." format instalki " aplikacja .exe " cóż to za głupi błąd??

@edit - Problem rozwiązany błyskawicznie i notka dla wszystkich którzy będą mieli ten problem, możliwe, że to błąd win7 tak więc katalog, folder ma w sobie nazwę moda oraz ruskie znaki - w razie błędu usunąć ruskie znaki z nazwy katalogu!

• 2 months later...

Nie grałem wcześniej w LWR. Przeczytałem wszystko o tym modzie na forum i z pewnymi obawami rozpocząłem pobieranie. Okazało się, że niepotrzebnie się przejmowałem. Mod z patchem 6.7 i z trzema małymi fixami to całkiem grywalny mod. Nie miałem do tej pory żadnych problemów. Wszystkie misje wykonuje wg. poradnika. Na lokacjach tłoku nie ma, ale za to potworów pod dostatkiem. Można też znaleźć sporo przydatnych rzeczy np. w Jupiterze znalazłem - SPAS 12, PPSz-41, Enfield 85, Kombinezon SSP-99M, Grozę, o amunicji i apteczkach nie wspomnę. Przy artefaktach nie ma opisu co robią, tak jak w innych modach, ale działają. W ustawieniach zbytnio nie mieszałem, zwiększyłem trochę udżwig i config pijawki. Teraz jestem na Czarnym Jeziorze. Gram na ruskiej wersji Stalkera 10006.

• 1 month later...
  • 2 months later...

Dokładnie tak ;) Waży niewiele, a roboty z nią trochę było ... Po prostu ze względu na spodziewane dodatki i rozwinięcia nie dodawałem nic od siebie, żeby potem nie gmatwać sytuacji ;)

No..kurde - kapelusze z głów. Ktoś wyżej napisał, że stalkerteam stanie się polską encyklopedią modów. Cóż - moim zdaniem już nią jest. Czuję się zaszczycony, że mogę tu trollować ;)

Mod jest po prostu świetny, taki inny się wydaje niż wszystkie dotychczas w jakie grałem. W zonie już nie ma tylu stalkerów, jest trudny i skomplikowany. Mam pytanie, jak się nazywa muzyka z menu ? Strasznie mi się spodobała.

• 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...