Jump to content
trurl3

Lost World Requital

Recommended Posts

Są tu lokacje z Zewu Prypeci i z Czystego Nieba. Ale nie spodziewaj się kwiatków. Nie wyglądają najpiękniej. Nie w tym siła tego moda. A wczytuje się tyle ile musi.U jednych szybciej, u innych dłużej.

Mam pytanko, wiecie moze jak sie wydostac z prypeci? Gdy ide na radar to od razu gine od muzgozweglacza :/ A innej drogi znalezc nie moge.

EDIT Yurek 07.02.13

Chłopie teraz to mnie rozwaliłeś.... Język polski ma takie wspaniałe literki jak: ż, ę, ć, ź i mnóstwo innych z ogonkami, kreskami i kropkami, których naprawdę warto używać, jak się coś pisze...

Poza tym nazwy własne (Prypeć, Mózgozwęglacz) piszemy w języku polskim z WIELKIEJ litery.

No a ten "MUZG", to już mnie skasował do reszty...

Tym razem nawet nie będę nawet poprawiał Twojego posta. Zostawię go tak jak jest.

Ale jak następnym razem napiszesz coś tak niechlujnie, to OSOBIŚCIE USUNĘ TWÓJ POST i będę to robił za każdym razem dopóki nie napiszesz poprawnie - po polsku.

Linki do moda zostały uzupełnione. Dodałem również spolszczenie do naszej pobieralni, bo był tylko jeden aktywny link z nim do Yandexa. 
Mam nadzieję, że sposób instalacji również się zgadza. 

W dziale Requital znajdowały się aż 4 różne wstawki z linkami oraz sposobem instalacji, a więc ciężko było to wszystko ogarnąć. Trzy z nich zostały ukryte, a ta poprawiona i uzupełniona. 

Wcześniej mieliśmy także podforum Galeria LWR. Jej zawartość postanowiłem przenieść ( były tam 4 tematy, ale nie kasowałem ich ze względu na szacunek do autorów ) do Dyskusji Ogólnej, ponieważ wszystkie screeny były już od dawna nieaktywne a samo podfurum zapomniane.  

Wygląda na to, że udało się uporządkować dział z LWR.