Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do podstawowego moda trzeba dodać nowy patch (wersja 6.7 linki do pobrania na stronch amk-team.ru lub ap-pro.ru)i można gonić po Predbanniku (na innych lokacjach jeszcze nie byłem). Mod jest popularny na podanych wcześniej stronach i forum na jego temat jest dosyć obszerne.Na lato tego roku (wg. informacji z ap-pro.ru) jest zapowiedziana kontynuacja LWR (Lost World Trops Of Doom). Ma to być dodatek z uzupełnieniem scenariusza i kwestów. Gram w LWR od paru dni i wychodzi na to że patch 6.7 zastępuje poprzednie patche i fiksy. Faktem jest że niektórych dialogów trzeba się domyślać ale mod wygląda na stabilny. Ja nie miałem narazie żadnych wylotów na pulpit ale trafiły się dwa całkowite zwisy systemu (nasz ukochany i niezastąpiony XR_3DA ).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega apophis sygnalizował nowości w temacie moda więc postanowiłem poszukać i znalazłem kilka nowych info o modzie LWR...

Wygląda na to, że będziemy mieli dodatek pod tytułem...Lost World Reqital – Trops of Doom.

Po przerwie związanej z problemami w nauce autorzy wznowili prace nad dodatkiem. Termin ukończenia prac będzie podany w tym miesiącu... Dodatek wzbogaci fabułę o 55 nowych kwestów, więc całkiem sporo. W tej chwili trwają prace nad szlifowaniem skryptów, teksturami i kalibracją broni...

W wywiadzie udzielonym przez szefa ekipy robiącej tego moda padło stwierdzenie, że nie jest to koniec serii LOST WORLD i będą robione kolejne dopełnienia. Planowane są zmiany pierwotnych lokacji i dalsza rozbudowa fabuły.

Info po rosyjsku o postępie prac...

Совсем недавно нам удалось узнать новые подробности о сюжетном аддоне к моду Lost World Reqital – Trops of Doom.

Ирбис сообщил, что с выходом LWR мода, и началом его поддержки, выявились множественные мелкие косяки и одиночные вылеты, из-за незаметных вначале вещей, которые весьма нередко портили общее впечатление от мода.

Поэтому было принято решение приостановить работу над аддоном, причиной этому так же стали и проблемы с учёбой. Однако, несколько недель назад, работа все-таки была продолжена. К сожалению, ранее оговоренный срок выхода аддона не удалось подтвердить, а новая дата не будет называться еще месяц.

В данный момент идет шлифовка скриптовых систем, текстур, мелких деталей, а так же калибровки оружия. Параллельно идет запись текста сюжета состоящего предварительно из 55 новых квестов. Так же, после длительных раздумий, было решено вести разработку и техпомощь в «закрытом виде», ибо авторам не слишком приятно выслушивать откровенное нытье со стороны не особо умных фанатов.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom mi też ...jeżeli wypełnią te 16 nowych lokacji kwestami to będzie w co pogiercać... W LWR..byłem na Zbiorniku Wodnym i wybiłem wszystkie mutanty na lokacji...ostra jazda..:D..dużo, ale słabe. Lepiej bylo przy wejściu w Okolice Jupitera...6 pijawek i stado snorków..to już godny przeciwnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że temat LWR nabiera rozpędu i coraz więcej ludzi ostrzy sobie na tem mod zęby. I fajnie bo jest on wart zainteresowania i (czego sobie i wszystkim miłośnikom STALKERA życzę) spolszczenia. Jest zdecydowanie bardziej stabilny niż NS chociaż na rosyjskich forach ludziska raportują drobne błędy i wyloty. Róbta ludzie tłok wokół LWR bo może zacna ekipa polonizacyjna weźmie się za tego moda. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacTavish...autor modyfikacji podaje termin końca prac jak koniec lipca i początek sierpnia więc niedługo będziesz miał okazję po raz kolejny spróbować swoich sił.

Kolejne dwie dobre wiadomości...

bo może zacna ekipa polonizacyjna weźmie się za tego moda. Czekam z niecierpliwością.

...i chyba się doczekasz..ekipa podjęła decyzję o spolszczeniu wersji 6.7 i testy wersji beta spolszczenia są w toku..:)

Image

Druga wiadomość jest na razie po rosyjsku i dotyczy dopełnienia moda ...może ktoś przetłumaczy.:)

...w linku pełny wywiad z autorami nowej odsłony moda LWR...Trops of Doom.

http://stalker.by/news/3625-lost-world-trops-of-doom-intervyu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Screen z polskim menu napawa radością. Zauważyłem że polonizacja jest oparta na patchu 1.0005 a twórcy oparli moda na patchu 1.0006. Czy to oznacza że ekipa dopatrzyła sie błędów w modzie? Pewnie jak zwykle czas pokaże. Ja sobie biegam po lokacji nazwanej "Garbage_old" i podoba mi ten mod coraz bardziej. Wreszcie pojawiły się artefakty w większej ilości. Mutanty są faktycznie słabe ale potrafią przytłoczyć ilością. MAM JUŻ GROZĘ I 30 PESTEK !!! Ale właśnie wyczerpał się akumulator w detektorze anomalii a kiosku RUCHU to tu nima. Pzdrowienia dla POLONIZATORÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen z polskim menu napawa radością.

Mod na pewno wart był tłumaczenia zwłaszcza, że wyjdą kolejne uzupełnienia. Chłopaki zaczęli prace już dawno temu i spolszczenie jest gotowe wymaga tylko drobnych poprawek tekstu. Gra oparta jest jak pisał Kobal na patchu 1.005.

Image Image

Ale właśnie wyczerpał się akumulator w detektorze anomalii, a kiosku RUCHU to tu nima

Baterie ma Liczykupa w wiosce jedyne 3000 rub...oczywiście na startowej lokacji.:D...wszystkie pytania będziemy kierować do działu problemy, tutaj tylko nowości z moda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.