Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ponieważ moja znajomość rosyjskiego jest mizerna to może ktoś z tłumaczy rzuciłby okiem na wypowiedź twórcy LWR bo wygląda na to że pojawienie się dopełnienia jest zagrożone lub wręcz niemożliwe. http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=10697&st=160. Mam nadzieję że się bardzo grubo mylę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę potwierdzić informacje .... Z wielkim smutkiem, bo dopełnienie do LWR miałem w planach polonizacyjnych. Szkoda, bo mod ma bardzo duży niewykorzystany potencjał - nowe lokacje, nowe postacie, które mogłyby jakies kwesty dawać. Trudno się mówi. Taka jest decyzja autora moda i trzeba ją uszanować. I czekać na coś, co będzie nie tylko "zbiorem usprawnień" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, strasznie żałuję że nie będzie dalszych prac nad dopełnieniem. Przecież ten mod jest świetny, wystarczyłoby aby w lokacjach dać więcej postaci które dawałyby kwesty i już, nic więcej nie oczekuję. Może faktycznie to nie jest głupi pomysł aby ktoś zajął się tym dopełnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Faktycznie , wielka szkoda . Ten mod jest nie tylko świetny ale także bardzo stabilny. Gram w niego już kilka dni i jeszcze mi się nie zdarzył wylot spowodowany błędami w modzie. Gdyby kiedyś ktoś podjął trud stworzenia dopełnienia do LWR to chętnie służę pomocą , chociaż tylko w zakresie testowania bo moder to ze mnie żaden. Na pewno będę się starał obserwować rosyjskie fora może nastąpi jakaś nieoczekiwana a miła zmiana decyzji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Przeglądając wczoraj forum AMK dotyczące Lost World Requital natchnąłem się na wypowiedź jego twórcy Irbisa o wznowieniu prac nad dopełnieniem. Z tego co zrozumiałem to niestety uległa ograniczeniu do 10 liczba nowych kwestów. Ożywiło to dyskusję na temat tego dodatku. A ja jak zwykle mam prośbę do kolegów tłumaczy o przejrzenie tych wypowiedzi i weryfikację tych informacji. Poniżej link do forum AMK z tym modem. http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=10697&st=180 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Дополнение снова в разработке, причем выход весьма скоро, много изменений и корректировок. К ним относятся: 1 Модифицированы метки на пда. Добавлена поддержка русского языка, смены шрифта и добавления символов. 2 Возвращены основные связки оригинального сюжета, миссия на зачистку атп, и добавлены новые сцены с доктором и другими стандартными персонажами. Квестов новых к сожалению будет не 50 как ожидалось а всего 10, но они будут по возможности максимально интересны к прохождению и награде. 3 Переписаны выброс, динамические новости (тексты уже порядком всем надоели), сон, респавн на новых локациях и другие схемы 4 На локациях расставлены костры, тайники, двери. 5 Корректируется логика нпс. 6 Доведен до своего эталона оружейный и экипировочный состав мода. 7 Добавлено изменение визуала в зависимости от степени апгрейда костюма. 8 Вплотную ведется работа над чисткой мода от ненужных ресурсов, похудение составляет 260 мв в отличие от ЛВР 6.7. 9 Большая замена звуков окружения и фона. Подробнее при конкретных вопросах. Принимаются конструктивные пожелания, и конечно напоминания о багах)

Tak, z tego tekstu można taki wniosek wyciągnąć...prace zostały wznowione i będzie nie 50 jak planowano, a tylko 10 nowych kwestów. Będą one w miarę możliwości maksymalnie interesujące w przechodzeniu, dostaniemy cenne nagrody za ich zaliczenie. Dobre i to choć żal, że przepadła duża praca bo mod miał duży potencjał na przyszłość. Może znajdzie się jakiś moder, który wypełni kwestami i ludźmi te puste lokacje. Te 50 zadań było bardzo optymalnym rozwiązaniem dla tak dużego obszaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie bardzo rozumiem o jaki opis ci chodzi. Z Kretem jest zwi?zane zadanie na odnalezienie jego PDA. Jak je znajdziesz to wracasz do obozu stalkerów i oddajesz zleceniodawcy. On proponuje ci wypraw? do jaskini po plecak Kreta. Gdzie go znale?? masz w poradniku. Po wszystkim znowu rozmawiasz ze stalkerem ( nie pami?tam jak si? nazywa? ) i po rozbrojeniu zabezpieczenia dzielicie zawarto??. Nie ma ?adnego opisu ca?o?ci ekwipunku.Po prostu w kolejnych liniach dialogu zgadzasz si? albo nie. Jedyne co warte jest uwagi to zestaw remontowy, i o niego warto si? upomnie?. No chyba ?e rzeczony stalker ci zgin?? w pieczarze. Wtedy wczytuj wcze?niejszy zapis.Sam plecaka nie otworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :@...

Wyczuwam troch? sarkazmu. Sorry, nic mi do tego co sobie wsadzasz do swojej gry. Wkurzy?em si? raczej ?e niejasno ( przynajmniej dla mnie) piszesz z czym masz problem. A ja si? produkuj? :) Gdzie si? dopisuje przedmioty do ekwipunku nie wiem i nie sprawdz? bo LWR ju? dawno z dysku znikn??o. Z drugiej strony wiem, ?e po zrobieniu questa na przyniesienie walizki z wioski dla Liczykrupy dostaniesz tyle kasy,?e kupisz sobie co b?dziesz chcia?.Wi?c mo?e skórka nie warta wyprawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na Jupiter dochodzimy tam gdzie w Zewie była zbrojownia wchodzimy do podziemi znajdujemy tam broń: Budynek do którego musimy wejść http://imageshack.us/photo/my-images/819/ssandrzej100111132836ju.jpg/ Dwie ppszki spas12 amunicja do p90 http://imageshack.us/photo/my-images/820/ssandrzej100111132904ju.jpg/ L85 i amunicja przeciw pancerna 5,45x39 mm http://imageshack.us/photo/my-images/7/ssandrzej100111132908ju.jpg/ 2x AK 74 http://imageshack.us/photo/my-images/847/ssandrzej100111132916ju.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja zapytam, czy mod jest spójny logicznie? Chodzi mi o to, czy fabuła prowadzi do zakończenia i czy te wszystkie nowe lokacje są zagospodarowane i pchają fabułę do przodu? Z tego co czytałem, mod jest niedokończony i chyba należy przypuszczać, że zrobili mapki i dopiero dopracowują (mam nadzieję że z efektem) fabułę. Po przeglądnięciu screenów mod wygląda więcej niż zachęcająco, czy jest wśród Was na forum osoba która go ukończyła? Może napisze więcej o wrażeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.