Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te co pobrałem to są zrąbane, pobieram z tej strony tylko nie wiem czy to ta versja.

http://bitsnoop.com/...-q26748838.html.Jak będą dobre to wrzucę na zippyschare.

Siemka.Kpuc,ta ver.LWR to gra cała to instaluje jak czysta gra Stalker,oto scren,niewiem czy spolszczenie będzie działac te z pobieralni.

post-2860-0-37133200-1352942959_thumb.pn

Edytowane przez piotr12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Znalazłem moda,raczej pełną grę,LWR. 1.006.MA formę instalatora,instaluje się jak Gra Stalker ma identyczną instalkę, czyli pliki Gamedata>Db1 itd. Może to wersja spakowana razem ze stalkerem, jest po rosyjsku, spolszczenie które dałem z forum nie działa. To wygląda jak Stalker z modem w jednym instalatorze nie jest to osobna gametata i patch, to cała gra. mod zintegrowany z Stalkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screny plików LWR

Zaraz sprawdzę przepatchuje na 1.006 i zobaczę czy działa ze spolszczeniem.

Przwrzucę gamedata do zwykłego Stalkera dodam spolszczenie i zobaczę czy odpali.

Przerzuciłem gamedata do zwykłego Stalkera Dodalem spolszczenie i lipa

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: I
[error]Function	 : CInifile::Load
[error]File		 : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		 : 166
[error]Description : Can't find include file:
[error]Arguments	 : w_matrix_eagle.ltx

Błąd po dodaniu spolszczenia.

Mam pytanie Może ma ktoś tę ver.LWR Requital i by upnął na jakiś serwer

Właśnie tę mam

post-2860-0-10695800-1352985605_thumb.pn

post-2860-0-75461900-1352985607_thumb.pn

post-2860-0-27363900-1352985610_thumb.pn

post-2860-0-53851400-1352985612_thumb.pn

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko, wiecie moze jak sie wydostac z prypeci? Gdy ide na radar to od razu gine od muzgozweglacza :/ A innej drogi znalezc nie moge.

EDIT Yurek 07.02.13

Chłopie teraz to mnie rozwaliłeś.... Język polski ma takie wspaniałe literki jak: ż, ę, ć, ź i mnóstwo innych z ogonkami, kreskami i kropkami, których naprawdę warto używać, jak się coś pisze...

Poza tym nazwy własne (Prypeć, Mózgozwęglacz) piszemy w języku polskim z WIELKIEJ litery.

No a ten "MUZG", to już mnie skasował do reszty...

Tym razem nawet nie będę nawet poprawiał Twojego posta. Zostawię go tak jak jest.

Ale jak następnym razem napiszesz coś tak niechlujnie, to OSOBIŚCIE USUNĘ TWÓJ POST i będę to robił za każdym razem dopóki nie napiszesz poprawnie - po polsku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Linki do moda zostały uzupełnione. Dodałem również spolszczenie do naszej pobieralni, bo był tylko jeden aktywny link z nim do Yandexa. 
Mam nadzieję, że sposób instalacji również się zgadza. 

W dziale Requital znajdowały się aż 4 różne wstawki z linkami oraz sposobem instalacji, a więc ciężko było to wszystko ogarnąć. Trzy z nich zostały ukryte, a ta poprawiona i uzupełniona. 

Wcześniej mieliśmy także podforum Galeria LWR. Jej zawartość postanowiłem przenieść ( były tam 4 tematy, ale nie kasowałem ich ze względu na szacunek do autorów ) do Dyskusji Ogólnej, ponieważ wszystkie screeny były już od dawna nieaktywne a samo podfurum zapomniane.  

Wygląda na to, że udało się uporządkować dział z LWR.

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Mam lekki problem z instalacją. Chodzi o coś takiego, sam nie wiem jak to nazwać, jakiś język dziwny.

Spoiler

yyym.thumb.png.3352ca1e312f7a75fcc69c4b2e2356f2.png

To na lewo to wiem, to gdzie ma się zainstalować, lecz nie jestem pewny o co chodzi, czy mam zaznaczyć gdzie mam plik z stalkerem, czy to repack ale chyba nie repack.

Lecz to na prawo, sam nie wiem, ktoś może powie mi co to jest? Nie chcę żadnego szajsu zainstalować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka ja to bym sobie na pulpicie zrobił jakiś folder i tam zainstalował tego moda.

Będziesz widział co jest i potem sobie przeniesiesz tylko co potrzeba do folderu Stalkera, gamedata i ewentualnie bin.

Nie wiem czy to drugie okienko to czy nie pyta czy dodać skróty do moda do Menu Start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Dobry pomysł, tylko że jeszcze dziwniejsza sytuacja, nie wiem który to folder jest, pisze "programy", sprawdziłem wszystkie moje foldery na każdym dysku, które mają w nazwie "programy" i nie znalazłem, dziwna sytuacja. A jak próbuję sam napisać ścieżkę, to jakiś błąd wyskakuje pod tytułem ": ?  /   ;   [" 

Spoiler

mmm.png.0aa12fce60150257a0ab36c75d76bad3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kbZrobiłem tak, ale folder się nie chce pokazać, tylko pokazują się niektóre foldery typu Dead air, Stalkersoup itd.

Dawno temu już Stalkersoup odinstalowałem, ale pokazuje się że to dalej jest, nie chce mi się dalej w tym gdybać, instaluje do stalkersoup i zobaczę co się stanie :D

Edit:

Gro i bucy, radio hucy jak to mój ojciec mawiał. Gra się odpaliła, dobrze zianstalowała, zaraz fixa i spolszczenie wgram :)

Dzięki za pomoc

Edytowane przez Dr_Sztychowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.