Jump to content

Śmigłowce


Recommended Posts

Sposób jest tylko jeden , jak najszybciej dostać się do budynku.Po wyjściu z podziemi kierujesz się na alejkę naprzeciwko wejścia do sztabu.Jeśli helikopter już będzie to kryjesz się za wielkimi kontenerami.Po wejściu do budynku unikaj okien.Jak wybijesz żołnierzy helikopter sam odleci.

Link to comment
Share on other sites

Ja opiszę inny sposób, zawsze z niego korzystam... Niby kolejność zdarzeń jest powiązana z wyjściem z podziemi na teren bazy wojskowych, ale nie koniecznie. Można wyczyścić podziemia, zabić na końcu kontrolera i wrócić do wyjścia. PO POZBYCIU SIĘ KONTROLERA PODCHODZIMY DO DRABINKI BY ZALICZYŁO NAM OSTATNI PUNKT ZADANIA. Po zaliczeniu zadania, można spokojnie wrócić na powierzchnię poprzednim wejściem. Daje to możliwość swobodnego planowania ataku z zewnątrz ...zebrane łupy z podziemi, można schować w skrzynce na dachu drugiego budynku, by nikt nie ukradł. Wówczas zabieramy niezbędne rzeczy, broń z tłumikiem,ciężar dobieramy tak by GG mógł swobodnie biegać nawet z 15 kg walizką i ruszamy na bazę wojskowych. Tutaj są dwie opcje... 1..szybka akcja zabrać skrzynkę i szybki odwrót...najlepiej w ciągu dnia bo widzimy wszystko co się dzieje. Podejść należy od strony garaży. Tam można szybko przez okno wskoczyć do budynku. Należy po cichu odstrzelić pierwszych strażników, by nie podnieśli alarmu..(jest limit jak dobrze pamiętam trzech..potem alarm jest automatyczny)..i szybko przez okno skok do budynku. Biegniemy szybko na piętro zabieramy skrzynkę z dokumentami i szybki odwrót przez to samo okno. W pobliżu jest dziura w ogrodzeniu. Biegnąc bokiem w stronę wyjścia z lokacji ,można zobaczyć cały desant, który ląduje na drodze i rusza nas szukać do bazy. Śmigłowce będą nas szukać,ale dzięki szybkości i drzewom łatwo uciekamy z lokacji. Można się również schronić w tunelu kolejowym. 2...kompletne wyczyszczenie bazy Podejść od garaży przez dziurę w ogrodzeniu, wskoczyć przez okno do budynku i rozpocząć regularne czyszczenie bazy. Śmigłowce nam nie zagrażają, a my posuwamy się na przód zabierając wyposażenie z ubitych wojaków. Na piętro po walizkę z dokumentami. By śmigłowce odleciały, należy wybić wszystkich wojskowych łącznie z desantem. Ci ostatni mają broń z optyką, cenna zdobycz w tej fazie gry. Po zabiciu około 25 przeciwników zbierany sprzęt i spokojnie zanosimy do skrzynki na później. Można spokojnie ładować towar przy kolejnych wizytach na Agropromie. Całą broń rosyjskiej produkcji należy sprzedać u Petrenki w Barze... Minusem nocnej akcji jest śmierć wojskowego handlarza, który za wódkę sprzedaje amunicje i broń. W ciągu dnia przebywa poza bazą i nie bierze udziału w walce.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo wyczerpujący opis problemu zdobywania dokumentów wojskowych na Agropromie. We wszystkich tutorialach jest warunek, że nie wolno wracać z podziemi do punktu wejścia, ale trzeba wyjść w bazie wojskowej. Prawdopodobnie punktem zwrotnym decydującym o zaliczeniu przejścia przez podziemia jest zabicie kontrolera. od tego momentu nie ma różnicy które wyjście wybierzemy. A wiadomo, że lepiej atakować bazę na Agropromie z zewnątrz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.