Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to głupio zabrzmi ale i tak o pomoc poproszę,chcę zainstalować Radiophobię 1 ale nic mi nie wychodzi,jak wypakuję pierwszy part do Stalkera CC i drugi potem dodam patche na końcu hotflixa i polonizację xray przestaje działać,co może być tego przyczyną??? Po woli tracę już cierpliwość a chcę to na kanale zapodać ale postępy z mojej strony marne,coś doradzicie jak to się je???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet loga nie ma,nic,ustawiłem na dynamiczne ale po załadowaniu gry,pyk i mam pulpit i tyle,a nerwy już biorą górę bo ile można starać się to odpalić.Na steam Stalker CC nie działa właśnie szukam jakiejś drugiej wersji Cienia Czarnobyla by pobrać ale kiepsko to idzie.Oryginały mam 2 ale nagrywarka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Radiophobia na wersji Steam i GOG powinna działać bez problemu. Dowodem na to może być film od ТоТ Деятель, który postawił drugą wersję moda na CC ze Steama i działało.

Jeżeli chodzi o GOG, to stawiałem na tej wersji mody wszelakie na każdą część i zawsze działało. Jedna rzecz która się często przewija przez internety to porada, aby grę uruchamiać nie przez skrót na pulpicie albo plik .exe w folderze bin, tylko przez Settings.exe w głównym folderze z grą.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downgrade nie robiłem, aczkolwiek wiem, że jest to możliwe - więc jak mody na 1.0004 by działały na GOG to nie wiem, ale wszystko co chodzi pod 1.0006 co stawiałem na tej wersji działało bez problemu mi osobiście - LWO, Troops Of Doom, Dream Reader...

A jak chodzi o wersje językowe, to wszelakie "większe" mody czy też mody fabularne to tylko na polskiej wersji z lektorem i napisami. Angielską zawsze wykorzystywałem tylko do grania w podstawkę z jakimiś dodatkami, ewentualnie jako pole do zabawy z przerabianiem gry, ewentualnie dla modów, które posiadały angielskie tłumaczenie a nie miały dostępnego spolszczenia - wide wspomniany wcześniej Lost World Origin.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Radiophobia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.