Skocz do zawartości

Problem ze skanerem


LisU

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego skanera coś bliżej bo nie tak dawno skończyłem OGSE ale nie wiem o co ci chodzi?

@edit    

A już wiem.

Cytuj

Na Dziczy odnalazłem skaner artefaktów. Był w budzie koło wagonu w plecaczku - obok - anomalna śruba. Na Jantarze znalazłem pierwszą Ciemną Zonę. Przed wejściem w nią trzeba zdjąć wdzianko do plecaka i broń - takie są wskazówki na kartce z plecaka - niszczą się. Kiedy wejdziemy w Zonę - zaczyna buczeć. Wyjmujemy detektor i "/" włączamy go, by zmieniać częstotliwość naciskamy "<>" i zatwierdzamy enterem.. Powtarzamy manewr kilkakrotnie aż pojawią się zielone napisy z informacją że odkryto nowy artefakt. Kolejną Czarną zonę znalazłem na Dziczy - widać je w postaci jakby tumanów i unoszącym się nad nimi światłu. Zabrałem kolejny art. Trzecią zonę znalazłem na Wysypisku za kupą śmieci. Kolejna jest na Kordonie na przeciw Wioski Kotów - ale mając już 3 arty poszedłem na Jantar.

Ale ja takich questów chyba nie miałem w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Tego do skanowania czarnej zony. Te 3 artefakty co trzeba było znaleźć by uratować grupę badawczą.

@edit 

Dziwne bo ja potrzebuje ziomka który utkną w lustrze "anomali" by zabrać od niego pendriva 

Dobra jak to rozgryzę dam znać 

 

 

UHH... znalazłem odpowiedz xD 

Trzeba było kupić do tego skaner anomalii ten najlepszy użyć go a potem wcisnąć "K" i dopiero wtedy dostosowywać częstotliwość jprld. Jak ktoś szukał odpowiedzi to proszę o + xd

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

To ja odświeżę problem. Który skaner anomalii jest najlepszy? Robię to zadanie i też mam problem z uruchomieniem "prototypu". Ani "K", ani "/" u mnie nie działają. 

edyta: Już wszystko wiem. Skaner, ten najlepszy, nazywa się "Szperacz" (Weles) i są dwa sposoby na jego pozyskanie. Pierwszy to kupno u Sacharowa. Musiałem uzbroić się w cierpliwość, dopiero za piątym razem miał go w swojej ofercie dla mnie. Drugim sposobem jest znalezienie go w skrytce na terenie bunkra naukowców. Nie wiem tylko od kogo jest informacja o tym schowku bo ja niestety takiej nie otrzymałem i musiałem kupić. :P Oczywiście teraz wszystko działa jak trzeba.  

Edytowane przez Stieczkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.