Skocz do zawartości

[CoC] SGM Addon


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

KSVK - mieli ją wojskowi którzy dostali się na Jantar. Co ciekawe - to ona ma zbugowany dźwięk przez co jej dźwięk dociera do mojego ucha nawet wtedy, gdy jakiś stalker z drugiego końca Zony strzela. Obłęd. Ja potrafię przetrzymać przejazd ostrzami po tablicy czy wrzask dzieci ale to? Zmieniłem wartość "snd_shoot" z M14 (którego nikt nie używa) na SCARa. Od razu lepiej.

HK417 wersja snajperska pojawia się w wyposażeniu najemników, najczęściej tych paradujących w exoszkieletach,

Pepesza? Niektórzy stalkerzy (samotnicy) mają czasem możliwość sprzedania ci takiej. Amunicja też bardzo rzadka.

Najlepszą metodą (poza wykonaniem zadań typu „karabin za artefakt" i wczytywaniu gry aż do otrzymania upragnionej broni) jest udanie się do bazy ugrupowań posługujących się danym typem broni (zachodnią/układu warszawskiego) i robić czystki w bazie do czasu znalezienia upatrzonego gnata.

Próbowałem zrobić taki myk, że jak naukowiec z Jantaru poprosi mnie żeby zapolować z nim to go sprzątnąłbym i miałbym Svaroga. A figa. Mają go jedynie ważni naukowcy co chodzą po całym Jantarze i są nieśmiertelni.

Niestety ale 1mln wymagany do osiągnięcia Głębokich Kieszeni nie ma sensu bo do tego czasu zwiedzę wszystko i za wiele do roboty nie ma. 500tyś to jeszcze nawet... mam teraz to osiągnięcie i nie zmienił to asortymentu za bardzo.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
uzupełniłem braki i dodałem dalsze pomysły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 19.03.2017 o 13:15, Junx napisał:

Pytanie do grających. Warty uwagi, może by dodał część z tego addonu do Hybrid'a...

Warte jak najbardziej, SGM to moja ulubiona seria modów do Stalkera i ten dodatek do Zewu Czarnobyla dał mi masę wspomnień i radości.

Czy połączyć z twoim modem? Myślę że tak, choć gdyby to był dodatek do Hybrida a nie integralna część? Nie wiem jak inni zapatrują się na tego moda, może go lubią ale wolą paczki broni/kombinezonów/przedmiotów z innych modów albo z obecnej wersji Hybrida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

---------------------------
Fatal Error
---------------------------
Expression    : <no expression>
Function      : CInifile::r_section
File          : Xr_ini.cpp
Line          : 520
Description   : fatal error
Arguments     : Can't open section 'wpn_9a91'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

stack trace:

0023:0076399C xrCore.dll, xrDebug::fatal()
0023:570249E9 igdumdim32.dll, OpenAdapter()
0023:5702447A igdumdim32.dll, OpenAdapter()
0023:56FB9FEF igdumdim32.dll, OpenAdapter()
0023:57A40F74 d3d9.dll, DebugSetLevel()

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.