Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

On 08/08/2017 at 2:18 PM, Artiem Diegtiariow said:

Słuchajcie.Jak zrobić aby w Call Of Chernobyl nie trzeba było chodzić co chwilę do technika aby nie naprawiać broni?Bo 150 strzałów z karabinu psuje się

Mnie też to denerwuje. Trzeba edytować pliki odpowiedzialne za broń np za SVD odpowiada plik w_svd.ltx ( gamedata\configs\weapons )
Szukasz linijek:

condition_queue_shot_dec =
condition_shot_dec =

Masz tak wartości - im mniejsza / bliższa zeru tym broń się wolniej psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, NyXx1337 napisał:

Jakie mody polecacie na stream ? 
 

CoCh by stason174, New Merge 1.0, Lost to the Zone, Warfare i pochodzne ze zwiększonym spawnem NPCów co by był większy młyn.

No i Call of Misery które posiada swoje dodatki (Echo of Misery, Last Day, A.R.E.A. etc.) przeszujaj innych streamerów i zobacz co przerabiają

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@speediee - weź pod uwagę, że CC nie jest modem w dosłownym tego słowa znaczeniu, a tylko bazą dla innych modów. To na razie półprodukt. Wiele z opcji w nim zawartych na razie nie działa. Ruszy, jak autor moda zrobionego na CC je uruchomi. Teraz działają wybiórczo, w zależności od tego jaki tryb gry wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Borovos (jeden z twórców Call of Chernobyl) kontynuuje pracę nad nowym "połączonym Barem". Obejmie on obszar lokacji: Bar, Rostok, stary (buildowy) Rostok i część terenu Doliny Mroku. Poniżej kilka zrzutów ekranu z edytora:

Spoiler

G9GDgPF.jpg

IZVO2ef.jpg

uw006Iv.jpg

ŹRÓDŁO - przegląd modów do Stalkera

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zmniejszyć opcje graficzne albo zmienić oświetlenie. Ewentualnie grać na tych samych ustawieniach ale z rozdziałką zejść w dół albo kupić mocniejsze podzespoły do kompa ;)

No i radzę robić jeszcze parę saveów żeby za chwile nie było "grałem tylko na quicksave i mi się zrypał, jak żyć panie premierze" :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to że to dzieje się w obrębie tylke tej rogrywki [bo do 5 quik savów i jeden twardy który nadpisuję], jak inne wczytuje to mi chodzi gładziutko

Ważniejsze parametry :

Intel core i3

AMD Radeon HD 6700 series

W grze zauważyłem w konsoli że sporo pamięci zajmuje o ilości obiektów :/

Jakieś ewentułalne komendy na ograniczenie tych klatek ? Bo jednak trohę szkoda mi tego seva bo dużo zrobiłem

Ma jakieś znaczenie że mam parę skrytek z dużą ilością itów w środku ?

Edytowane przez MrKOWAL5000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , odrobinę pomogło , ale nadal są klatki ale mniej natężone , najbardziej klatki mnie dobijały w martwym mieście , so Smox zwracam honor

Tak btw. wymiana części w kompie nie wchodzi w grę bo jest dla mnie nieopłacalne za bardzo w obecnej sytułacji

Edytowane przez MrKOWAL5000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.