Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

Fiodor89 - jest 6 życzeń.

Każde daje dosłownie tobie to czego sobie zapragnąłeś.

Prawidłowo zawsze według mojego osądu wybieram punkt/życzenie nr 6.

Jeśli wybierzesz życzenie numer 5 to się budzisz jako Strzyga (zombiak) na Kordonie lub wstajesz z grobu przy cerkwii na Bagnach (w zależności od moda).

Uwaga!

Ta zagrywka ze spełniaczem życzeń ma na celu uświadomic graczowi starą prawdę, powiedzenie, maksymę:

! Uważaj czego pragniesz bo mozesz to dostać!

Spoiler

Od 4:12 (rus wersja)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 czyli to że niczego? Nie zaliczało mi wtedy zadania.  Wybrałem bycie bogatym bo miałem w progu sarkofagu pomocników którzy mi to wynieśli.  Każde inne wyjście jak sprawdziłem było do bani. Nic nie robiło tylko to że ludzie powinni być kontrolowani. Pewnie dlatego że już są.  Nie zdążyłem jeszcze wrócić na skadowsk  ale mam nadzieję że będą tam wszyscy  nie tak jak po pokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram  w  fabularce i próbowałem wpisać datę odwrotnie:/ w mojej głupiej klawiaturze pod wszystkimi przyciskami F są dodatkowe klawisze multimedialne i  w grze żadne nie odbiera tylko jakąś glupia kombinacja więc szybciej strzelić fotę tel z którego dodaje posty.  A może muszę złapać jakieś quest by tam wejść? Choć od doktorka mam questy.  Mozgozweglacz i psi emiter wyłączony:/ nie wiem co dalej.  Przejdę resztę fabuły i spróbuje się wrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie popykałem sobie troszkę w COC i teraz myślę o jakimś innym modzie na jego podstawie z bardziej rozbudowaną fabułą.  Co polecacie biorąc pod uwagę mój sprzęt i średnie zdolności stalkerskie  by się trochę pomęczyć a nie wyrzucić lapka przez okno?  Ostatnio widziałem fajne recenzje anomaly ale czy mój sprzęt to udźwignie?20220510_161300.thumb.jpg.36c6d54a45fbf1d8c1f1b10b6ecb3050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>COC.

>Bardziej rozbudowana fabuła.

Wybierz jedno :D

Tak na poważnie, to wybór masz prawie że zerowy - tylko Anomaly albo Legend Returns. Jeżeli szukasz moda z faktycznie rozbudowaną fabuła, to poszukaj gdzie indziej.

Istnieje tona modów z solidnymi wątkami fabularnymi dla każdej gry z trylogii. Te bardziej znane to Fotograf, Tajne Ścieżki, mody od Zaurusa, Przestrzenna Anomalia, SGM - jest w czym wybierać.

A jak jesteś masochistą i lubisz jeść papier ścierny i popijać go WD40 to masz OP 2.1 czy też wszelakie inne mody bazujące na "legendarnej" Soljance. :D

Generalnie jest w czym wybierać. Wbrew temu co może sądzić znaczna część społeczności, na COCu i jego wszelakich klonach czy wariacjach ani modding Stalkerski się nie zaczyna, ani nie kończy. To nawet nie czubek góry lodowej.

A co do sprzętu - mój stary ziemniak miał gorszy procesor niż u ciebie a z modami typu OLR, SGM czy Chernobyl Chronicles dawał radę.

Jedynie pozostaje kwestia twojej zintegrowanej karty graficznej, bo nie wiem jak to porównać, jednak jak z COCiem sobie poradziłeś, to wszelakie mody z tego okresu też powinny ci zadziałać, aczkolwiek możliwe, że będziesz musiał ostro przyciąć grafikę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo graf na maxi chodził ładnie i dopiero pod koniec najczęściej na Jantarze zaczęło wywalać.  Jestem zadowolony z tego laptopa jak chodzi o coc ciekawe czy anomaly uciągnie.  I pytanko jak chce zamontować tą najnowszą łatkę anomaly 1.5.2 to które mógłbym ściągnąć łatki by móc więcej dźwigać i móc sprzedawać uszkodzony sprzęt handlarzom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiodor89

11 godzin temu, Fiodor89 napisał:

ciekawe czy anomaly uciągnie.

No, szczerze to powiedziałbym że raczej nie. Są do pobrania addony które pomagają w zwiększeniu ilości FPS np. Tekstury w 1k, tekstury z vanilla stalker albo addon który całkowicie usuwa trawę. W razie czego się odezwij w temacie Anomaly to możemy pomóc, bo ten temat jest o CoCu :)

11 godzin temu, Fiodor89 napisał:

I pytanko jak chce zamontować tą najnowszą łatkę anomaly 1.5.2 to które mógłbym ściągnąć łatki by móc więcej dźwigać i móc sprzedawać uszkodzony sprzęt handlarzom?

Uważam, że lepiej zostać przy 1.5.1, bo 1.5.2 nie jest za bardzo kompatybilne za addonami z tego co słyszałem a nie ma sensu kombinować i życia utrudniać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.