Skocz do zawartości

Schowek Kosti na Agropromie


kmiotu

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbyś wrócić do chwili gdy brałeś kwest..są losowo przydzielane. Dziwne bo nikt nigdy nie miał problemu ze schowkami. Inna opcja to porzucić wątek schowków. Teleport Kosti jest jednorazowy, a każde odnowienie u Sacharowa to 100.000 rubli i art. bateryjka. Dużo bardziej potrzebny jest teleport Strelkoa z Sarkofagu. Minus ..tracisz jednak cząstkę zabawy...:P..i dużo embrionów. ..Poszukaj jeszcze we wszystkich opisanych dla Agropromu miejscach....może wkradł się błąd w opisie. Może w dialogach Kostia mówił coś innego, ale wątpię bo mój schowek tam był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy słupie wysokiego napiecia na Agropromie były chyba dwa schowki.Jeden niedaleko handlarza i dzików w gałęziach zwalonego drzewa ale nie tego przy samym słupie.Obok jest jeszcze jedno zwalone duże drzewo.Trzeba wejść między gałęzie żeby zobaczyć plecak.I drugi schowek był w okolicach póżniejszego przejścia na Jantar tam gdzie zawsze biegają kotki, ale ten z drzewem nie miał nic wspólnego.Podaj opis lokalizacji z pda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki Kostii oprócz tego, że są upierdliwie trudne do odnalezienia, mają jeszcze jeden duży plus - w nich bardzo często są embriony, które przydają się do kwestu na unikalną egzę CN od Swibłowa :P

Tak więc nie rezygnowałbym z ich poszukiwań http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

Żeby zresetować dany schowek Kostii musisz wrócić do sejwa sprzed momentu brania zadania na TEN schowek - wówczas gra przydzieli Ci losowo w innej lokalizacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem go ubić jak byłem po dok, albo w zadaniu dla Dana :| Był potrzebny?? E: Ok problem rozwiązany, wchodziłem na Agroprom przejściem na Kordonie. Po opuszczeniu Agro. i powrocie [ przez wysypisko } plecak sie zespawnował :P. Być może w tym tkwił problem, inaczej tego nie umiem wytłumaczyć bo wcześniej odwiedzałem to miejsce 4 razy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E: Ok problem rozwiązany, wchodziłem na Agroprom przejściem na Kordonie. Po opuszczeniu Agro. i powrocie [ przez wysypisko } plecak sie zespawnował Dołączona grafika. Być może w tym tkwił problem, inaczej tego nie umiem wytłumaczyć bo wcześniej odwiedzałem to miejsce 4 razy!

Bardzo cenna uwaga i spostrzeżenie !

Koniecznie trzeba to dopisać do Poradnika w dziale schowki Kostii. Pierwszy raz ktoś taki problem zaraportował i element skojarzenia spawnu plecaka z przejściem powinien być uwzględniony w opisie problemów ze schowkami pana K. Prośba do osób, które mogą zmieniać wpisy w poradniku o dopisanie odkrycia dokonanego przez stalkera kmiotu

//malakas

dodam stosowny wpis do poradnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.