Jump to content

Nowe źródło modów


portals

Recommended Posts

Jak wiadomo z pobieraniem większości modów jest problem, raz linki padają albo prędkości pobieranie wynosi po 10,15 kb/s. Trzymanie modów na naszym serwerze mija się z celem bo bardzo spowolniło by to stronę.Dlatego razem z Trurl3 wpadliśmy na pomysł aby rozsyłać metody za pomocą protokołu BitTorrent z wykorzystaniem otwartych trackerów.Posiadam router oparty na openwrt i mogę seedować praktycznie bez przerwy.Co prawa aktualnie do router jest podpięty pendriva 4 gb więc możliwości na razie są ograniczone ale planuję zakup dysku.Posiadam internet z możliwością wysyłania do 1,5 Mb/s (1536 kb/s).Drugą osobą która będzie głównym seed'em będzie Trurl3 który ma bardzo często włączony komputer. Taka metoda pobieranie dla użytkowników będzie znacznie lepsza bo szybsza i pewniejsza.Od razu zapewniam ze BitTorrent sam w sobie jest legalny. Jeśli są jeszcze jakieś chętne osoby do pomocy proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę trochę posedować na życzenie.To znaczy mam dużo miejsca na dysku i mogę trzymać spakowane pliki.Jak ktoś nie będzie mógł ściągnąć to da znać na stronie i wtedy uruchomię program.Seedowanie na okrągło nie wchodzi w grę.

Link to comment
Share on other sites

Coś mi przyszło do głowy , inaczej mówiąc mam pomysła :D .Jakiś czas temu głośno było o nowym sposobie wymiany plików za pośrednictwem Gmaila.Sam tego nie ćwiczyłem bo już trochę za stary na to jestem i sam najchętniej korzystam z Emule jeszcze.Ale do rzeczy, Gmail jak wiadomo ma ogromne skrzynki pocztowe.Pomysł jest taki ze zakładasz dwa konta i wysyłasz podzielonego moda w załącznikach z jednego konta na drugie.Potem udostępniasz adres i hasło do drugiego konta i kto chce to sobie to sciąga na komputer.:P

Link to comment
Share on other sites

To o czym mówisz Kobal to technika P2M i niestety konta padają dość szybko, jednak przetestuje to dokładniej gdy pobiorę coś większego. Jak się uda to będę 3 źródła dla każdego ważniejszego moda: P2M(chyba po przez program MailShare) Torrent z opentrackerami i standardowe linki na MultiUpload.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.