Skocz do zawartości

Kod do drzwi WarLabu


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier doktora znalazłem. Gadać nie chciał więc nie miałem wyjścia. Zabrałem dokumenty i ruszyłem. Idę teraz na Generatory. 

A u mnie tak:

ss_user_01-11-17_21-28-33_(l12_stancia).jpg

No i mam problem.

Stoję na dokumentach z kodem do warlabu, a ich nie ma. Pewnie są pod ziemią, ale jak wejść ? Kod znam, ale co z tego. Muszę znaleźć papier żeby gra poszła dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo- a wcześniejsze laby spenetrowałeś? Po kolei. Agroprom, Dolina Mroku, Jantar, dekoder z Prypeci - masz klucz do pokoju w hotelu - Następnie sterownia monolitu i Spełniacz życzeń. Generatory się robi na samym końcu. Już nie pamiętam gdzie, ale znajdziesz papier z kodem do Warlabu. Mimo że to freeplay, nie da się iść na skróty. A przed pójściem do obu Prypeci, radzę odwiedzić Jupiter, Zaton, Czerwony las, Limansk i Szpital. Tylko ze Szpitala nie pchać się na CEA. Można, ale fabuła się gmatwa. Trzeba iść tradycyjnie przez zach. Prypeć.

DODANO: A jeśli w tych miejscach opisanych powyżej już byłeś, to zobacz w inwentarzu znalezione dokumenty. W jednym z nich jest kod do Warlabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DaarMoo napisał:

Stoję na dokumentach z kodem do warlabu, a ich nie ma. Pewnie są pod ziemią, ale jak wejść ? Kod znam, ale co z tego. Muszę znaleźć papier żeby gra poszła dalej.

Znalazłem kupę dokumentów, ale na żadnym z nich nie było tej daty (chyba że przeoczyłem?). Powiem szczerze że musiałem odwiedzić forum moddb, bo też bym nie wiedział co to za data.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. @Anton Gorodecki mam dokument, wpisuję kod, zatwierdzam, a drzwi nie otwierają się. W dalszym ciągu jest napis - potrzebny jest kod.

Ciekawy jestem czy ktoś miał coś podobnego oczywiście z dodatkiem AO.    

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZapomnialemLoginu próbowałem różniastych kombinacji. Nic to nie daje. 

Problem musi być gdzieś indziej. Tylko gdzie ? 

Aha, mam wyłączone generatory. Trochę mnie to zdziwiło przeglądając screeny innych graczy, ale z drugiej strony linia zadaniowa w PDA jest jasna. Trzeba wejść do labu.  

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo - a ze Spełniaczem się spotkałeś? Życzenie wyraziłeś? Możesz wybrać tę ostatnią opcję, nic nie zmieniającą. Albo jeszcze lepiej na zniknięcie Strefy. Powalczysz z falami zjaw Projekcji.

W każdym bądź razie, mnie do labu wpuściło kodem, czyta kto chce go znać:

Spoiler

26041986

Ale przed kolejnymi drzwiami - nie wyjaśniam którymi, aby nie pokazać rozwiązania - bo przy Spełniaczu wcześniej nie byłem, teleportowało do niego. Po rozgrywce przy Spełniaczu, a spróbowałem wszystkich wariantów, wybrałem pierwszy. No i finał znowu był w Warlabie, zakończony freeplayem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrealizowałem wszystkie sześć możliwości jakie dawał Spełniacz. 

- żeby Zona zniknęła - wypad na pulpit (pisałem wcześniej)

- nic nie mówię i kontrola ludzkości - bez widocznych zmian

- być bogatym - wszystko w plecaku

- nieśmiertelny - staję się zombi i ląduje na Bagnach

- pokój na świecie - zostaję sam jak palec

Po zrealizowaniu każdego pragnienia biegłem do Warlabu. Sześć razy drzwi były zamknięte. I tak pozostały. Czego potrzeba ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborze pierwszego życzenia, nie miałem wylotu, ale nowe zadanie na likwidację 10 fal zjaw Projekcji.

Dzisiaj będę grał, wchodząc do Spełniacza po zabraniu dokumentu ze sterowni Monolitu, bez wcześniejszego odwiedzania Warlabu. Zobaczę, jak tym razem się to ułoży. Choć mogę już stwierdzić, że ta gra była inna od poprzednich. Bardzo uboga w znaleziska w skrytkach. Jeszcze nie spotkałem się z podlufowym granatnikiem do broni NATO, ani u handlarzy, ani w schowkach. To samo z narzędziami precyzyjnymi. Miałem je tylko w Limansku. Czyli że, dla każdego wyboru rozgrywki dostajemy inny spawn. Grając kilka razy, nie będziemy mieli deja vu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier a ja zacząłem grę po raz drugi w tej samej konfiguracji (tryb fabularny, samotnik) i od razu zaskoczenie. Dostałem zadania, których nie miałem przy pierwszym podejściu przez całą grę : 

- tajemnice Zony - z sugestią kontaktu z Doktorem

- wyłączyć Mózgozwęglacz

- wyłączyć psi-emiter (Jantar)  

Są to zadania, które mieli wszyscy grający oprócz mnie. Może w tym był problem niemożności wejścia do Warlabu. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.