Skocz do zawartości

Pytanie o naukowców w X10


kmiotu

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem wziąłem zadanie na zaginioną grupę naukowców w X10 jednocześnie z zadaniem na schowek Kosti w X10, przez co kręci się tam duża ilość pijawek. Zanim dotrę do ledwo żywego naukowca ubija go jakiś monster, ale mimo to zadanie zostaje zaliczone, a po chwile otrzymuje wiadomość SMS że duch się niepokoi i żeby się z nim spotkać?. Nie mam aktywnego żadnego zadania i nie wiem czy tak ma być, i czy nie spowoduje to dalszych problemów. Może ktoś miał podobnie?, co takiego mówi ten naukowiec przed śmiercią i czy rozmowa z nim aktywuje jakieś zadanie w PDA?, zanim pogadam z duchem muszę jeszcze odwiedzić bunkier w Agropromie, i dopiero potem spotkam ducha w radarze. Ofc mam wcześniejszy sejv zanim aktywowałem te 2 zadania, wrócę do niego jeśli będzie trzeba, ale chce też wiedzieć czy w ogóle opłaca się teraz iść spotkać z duchem czy już teraz zrezygnować i zrobić te zadania oddzielnie?. Nie lubię marnować czasu. Mam nadzieję że zrozumieliście ten chaotyczny opis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm nie wiem jakim cudem dostałeś te zadanie jak jeszcze nie znalazłeś Ducha.U mnie Sacharow posłał mnie do X10 dopiero jak Duch już grzecznie stał przy wejściu do labu.A że zadanie miałem podciągnięte to podpytywałem go kilka razy.Myślę że nic sie nie stanie.Ranny naukowiec i tak prosi by go dobić.Tylko co z tym Duchem.Według fabuły powinieneś wylać mu swoje żale a Duch powie ci prawdę o naukowcach i itp itd.Naprawdę nie wiem czy jak odnajdziesz Ducha zadanie dalej pociągnie.Na jakieś 75% tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde o tym nie wiedziałem, ale dostałem to zadanie bez problemu u Sacharowa, zobaczymy co się stanie jak odnajdę Ducha, co będzie po rozmowie z nim. Jeśli coś się skopsa to wrócę do sejva przed wzięciem zadania z naukowcami, odnajdę Ducha i dopiero ruszę ten wątek, dam znać czy miało to jakiś wpływ :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.