Skocz do zawartości

Dodatki do Call of Chernobyl - dyskusja ogólna


Wernoch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Anton Gorodecki zmienił(a) tytuł na Dodatki do CoC - DYSKUSJA OGÓLNA
  • 2 tygodnie później...

Dostałem nową informację na moddb od jednego z zapomnianych już i starych modów do Cienia Czarnobyla o nazwie Zone Of Alienation, jednego z tych co używają systemu magazynków a nie puli amunicji. Nowe skórki dla jakiegoś kałacha do Gulasha, no dobra?. Autor ZoA na pytanie o status moda (zbugowany i niegrywalne) odpowiedział

Cytuj

ZoA is dead. If I'm doing anything I'm remaking some features for CoC.

http://www.moddb.com/mods/zone-of-alienation-mod/addons/ak-reskins-for-weapongulash

Trzymam za niego kciuki.

Co innego Lurk który nadal pozostaje martwy...

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiotrIwan żeby nie być gołosłownym zainstalowałem ten dodatek:

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/open-scopes-for-stcop

na czysty StCoP 2.8.0.7 v. 5.1 i celowniki działają bez zarzutu. 

BLcslx1.jpg

***

Jeszcze jeden link do drugiego dodatku na "otwarte" celowniki:

http://www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/dodge-these-gnomus-scopes-coc-stcop

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.moddb.com/mods/call-of-chernobyl/addons/roadside-picnic-addons-pack-by-0x29a-v01-1422/

Cel paczki - mniej ludzi (jak już się trafią to dają w kość vide mój wypad na Kopaczi), rzadsze spotkania z mutantami i droższe ale rzadsze artefakty. Z pieniędzmi problemów nie ma, narzędzia do naprawy broni pomagają + wypad do Brody z artami, ewentualnie sprzedawać celowniki za chleb i pociski śrutowe.

Jest to spora zmiana od mojej poprzedniej rozgrywki z dodatkiem SGM+DoctorX, gdzie było wszystkiego dużo nawet z niskim poziomem odradzania żywych istot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, EGZOdaw napisał:

Dałby ktoś radę zrobić mod który przywraca widok postępu frakcji? (to co było w Czystym Niebie) Chodzi o to:

 

 

 

Ja dam rade :D ale to trochę by mi zajeło dam znać jak cos

 

4 godziny temu, EGZOdaw napisał:

important.thumb.jpg.e91074031ecd79b649d949348663c994.jpg

 

Edytowane przez NyXx1337
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.03.2017 o 16:00, EGZOdaw napisał:

O, dzięki, byłoby bardzo miło! Mam nadzieję że się uda :) 

EDIT: Jak idzie? Nie mogę się doczekać :D 

Za każdym razem mi gre wywala... Nwm jaki jest tego powód.. Może mnie nie być przez długi czas bo problemy z kompem jak coś dam znać jak naprawie PC'ta ale moda mam na pendrive tak że na luzaku zrobie to jak postawie na nowo system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NyXx1337 napisał:

Za każdym razem mi gre wywala... Nwm jaki jest tego powód.. Może mnie nie być przez długi czas bo problemy z kompem jak coś dam znać jak naprawie PC'ta ale moda mam na pendrive tak że na luzaku zrobie to jak postawie na nowo system :D

A loga to już nie łaska podać...

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.01.2017 o 21:45, Wernoch napisał:

No dobra działa wszystko ale  STCop weapon Pack zamieniam na AO3 czyli.

Stalker Coc AO3 + Outfit Addon + W.A.R.F.I.G.H.T.E.R 

Nie wiem czy czegoś jeszcze sobie nie dorzucić i teraz mam pytanie. Czy DoctorX Questlines ma spolszczenie?

*Ok czekam na spolszczenie.

Witam wszystkich Serdecznie.
Jako że ostatnio czytam kolejna już książkę z serii Stalker, mam ogromną ochotę wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać się do zony znowu.
problem w tym ze jestem bardzo zagubiony jeśli chodzi o CoC i mody których defakto jeszcze nie próbowałem.

Uwielbiam różnorodność przedmiotów w grze , dlatego bardzo podoba mi się taka kombinacja.

Stalker Coc AO3/STCop weapon Pack + Outfit Addon

Chciałbym by wrażenia z gry były jak najfajniejsze gdy sięgnę po COC ale nie kosztem dużej utraty stabilności samej gry, bo crashowanie się gry co 10 minut tez nie jest fajne.
Dlatego mam parę pytań do specjalistów :)

1. Proste pytanie: AO3 czy STCop będzie lepszym wyborem? Który jakościowo lepszy i więcej oferuje?
2. Czy są jakieś mody których tu nie wymieniłem a są dla was takim typowym "MUST HAVE", które powinienem mieć?
3. Czy mody bardzo obniżają stabilność COC?
4. Czy przedmioty z modow jak nowe bronie i pancerze można znaleźne w losowym loocie ze skrytek, przeciwników czy są dostępne tylko u handlarzy?

Edytowane przez Debosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.