Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, ma wylot na pulpit po próbie dialogu ze najemnikiem Zło w ich bazie koło Jupitera. Wcześniej dało się gadać, ale na wejściu kazał mi wypie****, teraz pewnie już chcą dać jakieś zadanie i oto log:

[color=#000000][font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3][error]Expression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()[/size][/font]
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3][error]Function : CPhraseDialog::SayPhrase[/size][/font]
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3][error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp[/size][/font]
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3][error]Line : 146[/size][/font]
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3][error]Description : No available phrase to say, dialog[jup_killer_base_chief_start_dialog[/size][/font][/color][color=#E5E9EB][font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][size=3]][/size][/font][/color]
[EDIT]

To już nie ważne, wystarczyło założyć kombinezon najemników, a teraz mam kolejny problem otóż nie znam hasła, nie zabrałem PDA od Czarnego, idzie to jakoś obejść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_KieŁ_

Próbowałeś szukać ciała Czarnego w okolicy wagonu, w którym był przetrzymywany agent?

Jeśli tak i nie ma tam jego ciała, to wg. mnie musisz się cofnąć do momentu uwolnienia agenta, bo z tego co pamiętam

do sgm nie ma spawnera, chyba że mam nieaktualne info (rzeczywiście _Kieł_ mój błąd)

Ewentualnie jest jeszcze opcja dodania jego PDA jako nagrody za jakieś zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, jutro poszukam jeszcze raz, bo z tego co pamiętam to część najemników (w tym być może przywódca) poszli za mną do budynku administracji, muszę dobrze przeszukać wszystkie pieterka.

Oby gdzieś leżeł bo sporo zadań jestem do przodu i nie widzi mi się wracać do tak dalekiego sejwa.

A może być tak że ciało znikneło, a na jego miejscu zostało tylko to PDA??

do geonezisa nie ma spawnera.

-ja nie gram z Geonezisem tylko na czystym SGM 1.7, właśnie i tu przydałby się spawner... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł, czy ty koniecznie musisz z nimi gadać (nie wiem jaką linią idziesz). Może po prostu pozabijaj ich wszystkich i będziesz miał wstęp na lokację. Ja tak zrobiłem jak pierwszy raz grałem w 1.7 (tym bardziej, że o ile pamiętam to w tej wersji oni nie są Ci w żaden sposób fabularnie potrzebni :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam . Mam zainstalowanego SGM 1.7 +fix+DOPA+AF3 .Wszystko jest git jak na razie. Jeden tylko problem jest. Mianowicie kasa znajdywana pezy trupach nie dolicza mi się do ogólnej posiadanej kwoty,a zakupiłem oprogramowanie hakerskie do trzepania PDA ofiar. Czy to jest bug czy co? Widzę że posiadam jakąś elektroniczną walutę ,jak to przerobić na normalne środki płatności?

Edytowane przez staLKER84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plecaku masz swoje osobiste PDA, w którym możesz znaleźć mnóstwo potrzebnych Ci rzeczy - n.p. ile masz punktów SGM, ile procent zdrowia fizycznego, ile psychicznego, ile zaliczyłeś headshotów, jakie zdobyłeś osiągnięcia, a także ile elektronicznych pieniędzy uzbierałeś z trupów oraz ile elektronicznych pieniędzy posiadasz. Teraz UWAGA: na każdej lokacji w ważnych miejscach (Skadowsk, Stacja Janów) jest postać, która jest Bankierem. U nich możesz zostawiać pieniądze na jakiś czas na procent, albo właśnie wymieniać elektroniczne ruble na gotówkę. Generalnie im wyższa jest Twoja ranga, tym lepszy kurs wymiany dostajesz.

PS: PDA w plecaku wygląda jak...PDA :teehee: tylko jest 3 razy większe. Klikasz na niego 2 razy aby do niego wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.