Skocz do zawartości

Pad


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Przez moją chorobę trochę ciężko mi używać pewnych połączeń klawiszy jak np wsad i shift. Chcąc rozwiązać ten problem postanowiłem kupić sobie pada.

 

I tu pytanie jest jakaś firma którą polecacie bądź odradzacie. Jakiś model jest super fajny. Pomocy znam się na tym jak świnia na gwiazdach. 

 

Jakby co bezprzewodowe odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach i modach STALKER, od dawna nie korzystam z ustawień domyślnych, a przede wszystkim WSAD jako klawiszy kierunkowych. Jako kierunkowych używam, ergonomicznie dla moich palców, TGRH. Z lewej strony mam teraz klawisze do obsługi małym palcem, a dół i prawą stronę obsługuje kciuk. Niestety, ale wiek zrobił swoje i palce już nie są takie sprawne jak no powiedzmy jeszcze 15 lat temu. Wypraktykowałem też inne przypisanie klawisza skoku, biegu, kucania. Ale to już zależy - i to nie jest żart - od długości palców, a te każdy ma swoje.

@LD, spróbuj coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

A ja polecam pad od Xbox 360. Działa na nim wiele starych gier jak i te nowe ( np. w NFS MW , Fallout 3 , 4 i NV , a z nowszych to np. Battlefield 1 , Battlefront 2015 , Asassiny. Krótko mówiąc bardzo dużo gier ). Według mnie najlepiej wersje bezprzewodową , ale przewodowa też nie jest zła. Firma oczywiście Microsoft. Cena od 120-130 zł.

O takim konkretnie mówię --- > http://www.ceneo.pl/12874829#tab=click

Dlaczego bezprzewodowy lepszy od przewodowego ? Bo do bezprzewodowego jest dołączany adapter , który trzeba podłączyć do komputera lub laptopa , następnie włączyć pada i można grać. A w przypadku przewodowego nie ma żadnego adaptera i niestety nie mogę cię zapewnić , że np. Steam lub gry Non-Steam ci odnajdą kontrolera. Jednak to nie koniec świata bo być może jakaś odnajdzie kontrolera bez problemu , a jedna będzie potrzebowała sterowników lub program typu Xpadder ( czyli emulatora ).

Gdybyś się jednak rozmyślił i chciał bezprzewodowego to tu masz linka --- > https://www.morele.net/gamepad-microsoft-xbox-360-wireless-controller-black-jr9-00010-do-pc-i-xbox-360-odbiornik-do-pc-w-zestawie-377318/

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

Jeśli chodzi o pada od Xbox'a 360 to nie zauważyłem opóźnień , a baterie mi trzymają na jednym ładowaniu 16-20 godzin. W przypadku bezprzewodowej wersji to tylko na baterie AA.

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

1 Minus : Przewodowa od Bezprzewodowej różni się o około 20 zł.

2 Minus : Jak chcesz to możesz kupować z marketów jedno-razówki ( nie pamiętam prawidłowej nazwy ). Ale jeśli pad ma ci starczy na setki godzin to się opłaca jak najbardziej akumulatorki.

3 Minus : Jak padną baterie to co ma zrobić ?

4 Minus : Muszę przyznać , że nie rozumiem o co ci w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Pad od Xboxa miga jak kończy się bateria więc jest wskaźnik. Na konsoli da się sprawdzić stan naładowania ale nie wiem czy da się na komputerze. Wtedy wsadzasz paluszki AA i grasz dalej. Pad od Xbox na bateriach AA potrafi wytrzymać miesiąc przeciętnego grania jak nie więcej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

@portals Dzięki , już rozumiem o co chodzi :) 

Z padem jest tak , że tradycyjnie jak chodzi świeci się 1/4 loga Xbox'a. Mniej więcej 3-4 godziny przed rozładowaniem zaczynają się świecić wszystkie części. Tak jest na PC.

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.