Skocz do zawartości

Problem z wylogowywaniem z Forum.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - pisałem już o tym i z informacji jakie posiadam nie dotyczy to tylko mnie. Podczas kiedy zaloguje się na Forum, przy przeglądaniu działów i postów, kiedy nacisnę belkę górną wylogowuje mnie. Pomaga wyczyszczenie komputera CCLEANEREM - wtedy mogę działać do woli. Prosiłbym mających takie problemy o opisanie ich w tym temacie. Zgłoszone zostało to do Suportu, ale jak na razie twierdzą, że to tylko nasz problem. Bardzo proszę o ewentualne sygnały i opis ich. Kolega @portals będzie miał na czym się oprzeć w rozmowie z dostawcami oprogramowania. Za pomoc dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również od długiego czasy mam taką sytuacje, że kiedy z głębi forum, np. bycia w postach tematu, od razu wybiorę przejście do strony głównej, mam jej obraz jakbym był wylogowany. Nie ma np. wpisów SB.

Ale wystarczy dać opcję z Windowsa "odśwież stronę" i dostaję obraz forum po zalogowaniu.

Czyli jest to chyba problem z ciasteczkami. Bo nawet opcja "zapamiętaj mnie", nie skutkuje. Skrypt forum wejście na stronę główną traktuje jak wejście przed zalogowaniem. Nie pamięta, że logowanie było zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest nowy, zaistniał zdaje się już w 10.2016, ktoś chyba Kondotier proponował opcje odśwież - prawy klik i wybór opcji lub cos takiego i lewy klik.

Ale co zrobić jak w/w możliwość nie jest dostępna? - brak opcji odświeżania.

Stosuje metodę ponownego logowania, wpis danych i potem pokazuje się ponownie okno wpisu logowania wtedy najeżdżam na hasło, kursor myszki i naciskam enter, jestem znowu na forum.

Wiem o czym prawdopodobnie myślisz Portals i według mnie to może być "coś złośliwego" od kogoś, tylko jak mawiali starożytni - kto na tym zyska? jet to jak odrzucanie o 1 metr łopatki w piaskownicy bawiącemu się dziecku.

p.s. traktuję to jak kolejny wyrzut/wybros/:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@portals - tak, dotyczy to strony głównej. U mnie przy cofaniu się stopniowym, czasem nie występował. Ale bezpośredni powrót na stronę główną powodował połączenie z forum sprzed logowania. Jednak fakt, że odświeżenie dawało pobyt zalogowany, świadczy że nie zostaliśmy wylogowani, ale niepoprawnie przeniesieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.