Skocz do zawartości

Staruszek smoxa


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pretensji do Chińczyków. Z tego, że ich produkty są coraz lepsze trzeba się tylko cieszyć. 

Mam natomiast spore pretensje do firm, które sprzedają chińskie produkty jako własne, choć same nic nie produkują. Weźmy choćby taki SilentiumPC. Ludzie myślą, że kupując u nich kupują polski produkt i wspierają polską gospodarkę, a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymieniłem chłodzenie procesora ze starego Fortisa HE1225 na nowszego Fortisa 3 HE1425 v2. Temperatura spadła o około 5 stopni. Miałem kupować jakieś droższe, ale do mojego I3 8100 to w zupełności wystarczy. Sądzę, że jak nawet kiedyś wymienię go na I5 8600k, to też sobie poradzi. No i podoba mi się jego wygląd:)

spc-fortis-3-v2-7-logo-999px.thumb.jpg.2693f9e651c315dabb3951161ebbc048.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 12.04.2019 o 17:44, Buber napisał:

A tam, czasem się napiję , coś obiecam no i prędzej czy póżniej trzeba się wywiązać :D 

O tak. Teraz nie piję, ale wcześniej po pijanemu narobiłem w życiu wiele głupot:) 

Kupując w ubiegłym roku GTX 1060, myślałem że złapałem Pana Boga za nogi. Różnica pomiędzy nią a GTX 770 była duża. Chociaż GTX 1060 6 GB nie jest kartą złą, to GTX 1070, to inna liga. Przykład na grze Elex. GTX 1060 ustawienia średnie (kilka na wysokie), a GTX 1070 wszystko na max. z temperaturą 60 - 65 stopni C. Jestem bardzo zadowolony. W najbliższym czasie nic nie będę zmieniał. Może za jakiś czas wymienię procesor i dodam więcej szybszego RAMu.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OldMan napisał:

No @smox teraz nowe tytuły CI nie straszne ;) 

GRATULUJĘ i pozdrawiam !  

Masz rację @OldMan:) Jeżeli nie na Ultra, to na Wysokich ustawieniach powinno pójść większość nowych gier. Chodzi jednak o to, że większość z tych gier mnie nie interesuje. Jedynie Elex i Metro Exodus mnie zaciekawiły, no i czekam na Stalkera 2:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.