Skocz do zawartości

Yandeks - problem


LVutner

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Od pewnego czasu pobieranie z yanka przestało mi działać. Przeczyściłem całą przeglądarkę, nadal to samo. Klikam przycisk Download, i nic. 
Zainstalowałem firefoxa, to samo... Próbowałem wyłączenie antyvirusa ale nadal to samo jest...

Zna ktoś przyczynę tego? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też od kilku dni nie mogę pobrać ze swojego yadexu, w międzyczasie na jednej z przeglądarek pojawił mi się komunikat, że wygasł bezpieczny certyfikat yadexu (chyba po 20 kwietnia - już nie pamiętam). Może to jest problemem ?

Yandexu - przepraszam za błąd :) , przy okazji jeśli byłaby taka możliwość to czy różne dodatki mogłyby "wylądować" na mega o ile ktoś zdążył je pobrać - zainteresował mnie "stalker w kosmosie" a tam fixy są na Yandex i na razie nieodstępne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie że to przez ten certyfikat... otworzyłem sobie archiwum z modem na yanku i kliknąłem przycisk do pobrania. W efekcie załadowała się strona i powinno pobrać, jednak wyskoczyło że strona jest nie godna zaufania co się sprowadza do problemu z certyfikatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonoLityczny - a czy masz usunięte poprzednie pobrania i wyczyszczony kosz? Bo jak masz pełny kosz, nie usuniesz pobrania, a pobrań możesz mieć tylko do 10GB.

Nie mam żadnych problemów z pobieraniem z Yandeksa. Firefox i Adblock nie przeszkadzają w niczym. Ostatnie pobieranie z logowaniem, wczoraj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ML - spróbuj tak. Zmniejsz okno Yandeksa tak, abyś jeszcze mógł otworzyć obok, swój katalog do którego zapisujesz pobrania. Kiedy Ci się pojawi ten komunikat z certyfikatem, to go sobie odpuść. Widocznie Twój antywir ma coś  ustawieniach, co się gryzie z Yandeksem. Daj zgodę na pobieranie. I zobacz w katalogu pobierania, czy pojawi Ci się katalog skompresowany i jeszcze drugi, całkiem biały opisany jako part. Oznacza to że masz pobieranie, ale czas pobierania nie został określony. Jak otworzysz to systemowe okno pobierania, a następnie pełne okno, będą ci przewijały się tylko wielkości aktualnej szybkości. A ile czasu masz jeszcze czekać, to porównujesz wielkość spakowanego moda na Yandeksie, przed rozpoczęciem pobierania, z tym co Ci już pobrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze screena widać, że masz w "magazynie Yandeksa  8 pobrań. Patrząc na nazwy modów, zapas 10GB masz wyczerpany. Klikając na ikonkę kosza, z prawej na górze, przenieś je do kosza, a następnie otwórz kosz i nowymi opcjami które się pojawią, opróżnij go. To pierwsze co musisz zrobić. I zapamiętaj, że po pobraniu moda, jak go masz już u siebie, od razu opróżniaj kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te problemy z Yandexem, sprawdziłem przed chwilą i pobieranie działa. Fakt ostatnio Firefox ma problemy z certyfikatami przy ochronie np.Kasperskym bo nawet Google traktuje jako stronę niezaufaną i nie da się dodać wyjątku ale na Operze bez problemu a na Fireoxe dopiero po wstrzymaniu ochrony ale też pobiera z Yandexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.