Skocz do zawartości

[CoC] Warfare v.2


Anton Gorodecki

Rekomendowane odpowiedzi

@Zievmowit

Ciekawe czy z repackiem będzie chodził bo niby CoC miał sprawdzać czy ma się na kompie "oryginalnego" CoP.

W sumie po instalacji repacka, spolszcz go sobie (odpisałem ci w tamtym temacie). Potem zainstaluj gdzieś na dysku CoC-a, wrzuć spolszczenie i uruchom. Jak odpalisz to sobie dograj jakie tam chcesz jeszcze addony do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Okej, poedytowałem trochę i udało mi się stworzyć coś takiego, mało fpsów heh :D

Postaram się teraz zabrać za inne frakcje, bo narazie to ulepszyłem tylko najemników lecz nie widać tu efektu na filmie, postaram się jutro wrzucić. 

Ciekawie będzie zobaczyć wszystkich w egzoszkieletach i w najlepszym wyposażeniu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam sprawę, wymyśliłem se scenariusz mojej rozgrywki w Coc i moim zdaniem ten mod może zarąbiście polepszyć rozgrywkę ale jednocześnie może zaszkodzić. Chcę grać jako samotnik w dynamicznie zmieniającej się zonie. Jako samotnik chce się skupić na podróżowaniu po zonie i zarabianiu na artefaktach i powoli kierować się do przejścia głównego questa. Nie chce być wielkim przywódcą samotników który ma zamiar zająć zonę. Mega mi się podoba motyw że dzięki temu addonowi może dojść do sytuacji że poszczególne frakcje nie przetrwają próby czasu i wyginą, o to mi głównie chodzi by zona była bardziej dynamiczna. Pytanie me brzmi jak ten addon wpłynie na mą rozgrywkę czy może zniszczyć głównego qesta? Czy ma frakcja będzie aktywnie brała udział w życiu zony mimo że nie będę jej wydawał żadnych rozkazów czy też będzie stagnowała aż da się unicestwić? Też ważne czy te zmiany nie będą zbyt dynamiczne i nie będzie zbyt dużo chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warfare nie musisz wcale kierować oddziałami czy zdobywać terytoria, gra sama o to zadba. Więc każda frakcja będzie dążyć do podbicia jak największej ilości miejsc bez twojego udziału.

By nie  było chaosu, musiał byś trochę posiedzieć nad ustawieniami warfare: zmniejszyć oddziały, dobrać co jaka frakcja ma w priorytetach zdobywania, no i radził bym też zmniejszyć już  w samych opcjach gry ilość stalkerów na 0.5 albo nawet 0.25 i ustawić "no spawn" na 50, byś tak często nie wpadał na wojny w czasie wejścia na nowy level(a w warfare często spawnują się na starcie i robią rzeźnie)

Edytowane przez Paranoia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj szczerze nie ma co łączyć. Po prostu pod ostatnią linijką "$downloads$"

powinieneś mieć to:

$warfare_presets$		= true|  false| $game_config$|		  warfare_presets\| *.ltx
$textures_ui$           = true| true| $textures$| ui\

 

Sprawdź po prostu czy masz coś takiego: 

Spoiler

;abbreviation           = recurs|notif|  root|                  add|        ext|            description
$app_data_root$         = true| false| appdata\
$arch_dir$              = false| false| $fs_root$|              database\
$arch_dir_config$       = false| false| $arch_dir$|            config\
$arch_dir_maps$         = false| false| $arch_dir$|            maps\
$arch_dir_resource$     = false| false| $arch_dir$|            resource\
$arch_dir_sound$        = false| false| $arch_dir$|            sound\
$arch_dir_patches$      = false| true|  $arch_dir$|            patch\
$game_data$             = true| true|     $fs_root$|               gamedata\
$game_ai$               = true|  false| $game_data$|          ai\
$game_spawn$            = true|  false| $game_data$|          spawns\
$game_levels$           = true|  false| $game_data$|          levels\
$game_meshes$           = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.ogf;*.omf|   Game Object files
$game_anims$            = true|  true|  $game_data$|          anims\|        *.anm;*.anms|  Animation files
$game_dm$               = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.dm|          Detail Model files
$game_shaders$          = true|  true|  $game_data$|          shaders\
$game_sounds$           = true|  true|  $game_data$|          sounds\
$game_textures$         = true|  true|  $game_data$|          textures\
$game_config$           = true|  false| $game_data$|          configs\
$game_weathers$         = true|  false| $game_config$|        environment\weathers
$game_weather_effects$  = true|  false| $game_config$|        environment\weather_effects
$textures$              = true|  true|  $game_data$|          textures\
$level$                 = false| false| $game_levels$
$game_scripts$          = true|  false| $game_data$|          scripts\|      *.script|      Game script files
$logs$                  = true|  false| $app_data_root$|      logs\
$screenshots$           = true|  false| $app_data_root$|      screenshots\
$game_saves$            = true|  false| $app_data_root$|      savedgames\| *.scop;*.scoc
$downloads$             = false| false| $app_data_root$
$warfare_presets$        = true|  false| $game_config$|          warfare_presets\| *.ltx
$textures_ui$ = true| true| $textures$| ui\

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Paranoia napisał:

Tutaj szczerze nie ma co łączyć. Po prostu pod ostatnią linijką "$downloads$"

powinieneś mieć to:


$warfare_presets$		= true|  false| $game_config$|		  warfare_presets\| *.ltx
$textures_ui$           = true| true| $textures$| ui\

 

Sprawdź po prostu czy masz coś takiego: 

  Ukryj zawartość


;abbreviation           = recurs|notif|  root|                  add|        ext|            description
$app_data_root$         = true| false| appdata\
$arch_dir$              = false| false| $fs_root$|              database\
$arch_dir_config$       = false| false| $arch_dir$|            config\
$arch_dir_maps$         = false| false| $arch_dir$|            maps\
$arch_dir_resource$     = false| false| $arch_dir$|            resource\
$arch_dir_sound$        = false| false| $arch_dir$|            sound\
$arch_dir_patches$      = false| true|  $arch_dir$|            patch\
$game_data$             = true| true|     $fs_root$|               gamedata\
$game_ai$               = true|  false| $game_data$|          ai\
$game_spawn$            = true|  false| $game_data$|          spawns\
$game_levels$           = true|  false| $game_data$|          levels\
$game_meshes$           = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.ogf;*.omf|   Game Object files
$game_anims$            = true|  true|  $game_data$|          anims\|        *.anm;*.anms|  Animation files
$game_dm$               = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.dm|          Detail Model files
$game_shaders$          = true|  true|  $game_data$|          shaders\
$game_sounds$           = true|  true|  $game_data$|          sounds\
$game_textures$         = true|  true|  $game_data$|          textures\
$game_config$           = true|  false| $game_data$|          configs\
$game_weathers$         = true|  false| $game_config$|        environment\weathers
$game_weather_effects$  = true|  false| $game_config$|        environment\weather_effects
$textures$              = true|  true|  $game_data$|          textures\
$level$                 = false| false| $game_levels$
$game_scripts$          = true|  false| $game_data$|          scripts\|      *.script|      Game script files
$logs$                  = true|  false| $app_data_root$|      logs\
$screenshots$           = true|  false| $app_data_root$|      screenshots\
$game_saves$            = true|  false| $app_data_root$|      savedgames\| *.scop;*.scoc
$downloads$             = false| false| $app_data_root$
$warfare_presets$        = true|  false| $game_config$|          warfare_presets\| *.ltx
$textures_ui$ = true| true| $textures$| ui\

 

 

Dziękuję pięknie ^^ Po prostu miałem problem z rozczytaniem fsgame.ltx z warfare bowiem wyglądał jak sphagetti liter i znaków przez to że wszystko było napisane ciurkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja mam pytanie, kiedy wyjdzie pełnie spolszczenie tego moda? :P Nie chce być natrętny i kogokolwiek pośpieszać, bo wiem że nie jest to łatwe, a z językiem angielskim nie tak źle mi idzie, ale polski to jednak polski i spolszczenie ułatwiło by mi w jakimś stopniu rozgrywkę, a niektórym osobą w znaczącym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Br3k3N Raczej nigdy nie wyjdzie :p Spolszczenia do addonów do CoCka robił @Anton Gorodecki, a on odpuścił sobie Stalkery, może kiedyś wróci. A, że w sumie do CoCka mody to są pierdoły tylko to i zapału do ich tłumaczenia nie ma. Jest te pare weaponpaków/quest pack itp i w sumie co tu więcej potrzeba po polsku do grania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Może ja coś spróbuje spolszczyć. :D Poczytam trochę w internecie i popróbuje, chociaż na forum jestem "Kotem" to w informatyce można rzec, że jestem "Stalkerem". Cały czas się uczę w tych skryptach nie skryptach, no nie wiem, spróbuje. Co z tego będzie? nie wiem, pożyjemy zobaczymy. :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kompletnie nie wiem jak edytować opcje Warfare czy tego spawnowania. Na początku to było fajne, ale po 2 godzinach gry te ciągłe ataki jednych na drugich stały się irytujące. Przegięciem było dotarcie z Baru 100 Radów do Kordonu. Na farmie masakra totalna. Z 60 bandytów w obozie stalkerów a minimapa usiana trupami. Nie ważne ilu ich zabije i tak nadejdą kolejni. Podobnie na lewo od wysypiska, gdzie na jednej mapie baze mają wojskowi i samotnicy. Non stop dzieje się tam wojna ilekroć bym tam nie wracał. Sama miejscówka Rostoka napadana jest co chwile... Ma ktoś pomysł jak to ustawić, aby to wszystko było realniejsze? Bez wielkich bitew co 5 minut?

No a poza tym zasmucił mnie żwawy, bo do mojego ulubionego karabinu (który teraz nazywa się Szkwał czy jakoś tak) domontował na stałe celownik, którego nienawidzę :(

Edit.: A i jeszcze jedno. Strasznie mało zadań jest... W 60% to 'znajdź moją ulubioną broń, w 30% 'zabij tego gościa' a w 10% coś innego, ciekawszego. Wie ktoś o co chodzi? I serwer wam nie działa. Error 500 się pokazuje gdy próbuje ściągnąć od was polonizacje STCoP

Mam też parę pytań:
1) Jak wezwać oddział do pomocy?
2) Na samym początku gry powinnością wziąłem 3 ludzi do ekipy, ale po drodze między lokacjami gdzieś się zapodziali i nie mogę ich znaleźć. Nikogo innego także do ekipy wziąć nie mogę. Wie ktoś o co chodzi?
3) Jak włączyć opcje aby mi pokazywało za co i ile zdobywam bądź tracę punkty reputacji itp?
4) Jak mogę zebrać spory oddział by podbić np. wszystko monolitem?
 

Edytowane przez TheAvatar322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej ludziska, polonizacja nadal trwa. Ktoś tu jeszcze żyje ?

 

PS: Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi zdradził, jak przerobić graficznie stalkera, aby wyglądał jak na pierwszej stronie, o tak ?
YitBtLK.png

 

W modowaniu stalkera jestem w cholere zielony...

PPS: Chciałem jeszcze dodać do CoC'a Doctox Questlines i mówią, że trza go ostatniego, tutaj też piszą, że ten mod trza ostatni dać. Więc stąd moje pytanie, co pierwsze Warfare czy questy ?

Edytowane przez Pendragonx27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pendragonx27 napisał:

Hej ludziska, polonizacja nadal trwa. Ktoś tu jeszcze żyje ?

 

PS: Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi zdradził, jak przerobić graficznie stalkera, aby wyglądał jak na pierwszej stronie, o tak ?
YitBtLK.png

 

W modowaniu stalkera jestem w cholere zielony...

PPS: Chciałem jeszcze dodać do CoC'a Doctox Questlines i mówią, że trza go ostatniego, tutaj też piszą, że ten mod trza ostatni dać. Więc stąd moje pytanie, co pierwsze Warfare czy questy ?

Ustawienia user.ltx i uzyskasz podobny jeśli nie taki sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie liczby byś sugerował?

bo raz miałem wrażenie że im niższe liczby na respawnie mutantów dałem tym więcej ich miałem jak by tu chodziło o czas między respawnami. lecz mogło być to jedynie złudzenie bo miałem to jedynie przez chwile

i teraz znowu dałem minimalne liczby respownu wczytałem trochę wcześniejszego save'a i wywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.