Skocz do zawartości

STALKER - wersja pudełkowa


Rekomendowane odpowiedzi

Ceny na allegro to se chyba z ptaka wyszarpali.

Piszesz tu: http://www.cdaction.pl/news-41599/

Zamawiasz np. to: 99_cd_action_12-2009.jpg

I płacisz 15,99 + (niski) koszt reedycji+wysyłka i za 30 zetów masz gazetę, Stalkera nówkę nie śmiganą PL  i parę innych gier.

Na w/w adresie są wszystkie podstawki PL + garść grywalnych modów np. Priboj.

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z CD-Action jest tutaj najlepszą opcją. Raz - na płycie są dodatkowe mody (te popularne choć niekoniecznie dobre np. Complete) dwa - gry te nie posiadają żadnych DRMów typu Steam, StarForce czy wymogu trzymania płyty w napędzie. Najbardziej złośliwy był ten z Czystego Nieba (wersja Topseller) gdzie udało mi się ją odpalić bez płyty ale po dotarciu na Magazyny Wojskowe szef najemników nie chciał ze mną gadać, dopiero jak zacząłem od nowa z płytą w napędzie (naprawdę nieprzyjemnie się gra z wyjącym odrzutowcem koło kolana) problem zniknął. Trzy - wersje na Steam Stalkerów są kapryśne gdy chcesz grać z modami.

Możesz połączyć obie opcje tj. aukcje i CDA i znaleźć wersje dołączone do czasopisma na aukcjach. Sam robiłem takie zakupu parę razy i zdobyłem tytuły, które nadal nie są dostępne w cyfrowej dystrybucji i prędko się nie pojawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę już skończyć tą dyskusję. Używkę bez problemu można dostać za kwotę 10-30 zł.

OLX

https://www.olx.pl/oferty/q-cien-czarnobyla/

Na innych serwisach aukcyjnych na szybko tylko rzuciłem okiem, ale ceny są podobne.

A 150 zł, to kosztuje zafoliowana płyta z pierwszego wydania. Jak ktoś chce akurat taki zabytek mieć, to kupi. Wszelkie inne komentarze nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312

Nawet ogłoszenie z mojego miasta jest! Dziękuję. jakoś nie wpadłem żeby OLX przejrzeć :) 

EDIT: Pierwsza edycja jest też dostępna za około 70zł nówka, więc 150zł to jest "Januszowanie" i to nie podlega "dyskusji" :)

Temat myślę do zamknięcia, jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc (najbardziej adminowi za wstawkę OLX).

Edytowane przez Kirai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.