Skocz do zawartości

Hybrid


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po wielu za i przeciw postanowiłem zrobić jakiś ciekawy mod Pack do CoC'a. Zawartość będzie różna od paczki nowych broni do zmian graficznych. Co JUŻ jest w paczce:

- Gulash Mod (Połączenie AO z STCoPWP)

- Outlit mod (Nowe pancerze)

- Itemsoup (nowe "jedzenie")

- Autumn Winds (Jesień w Zonie)

- HD Model Pack (Nowe tekstury wysokiej szczegółowości oraz nowy wygląd)

 

Co planuje dodać jeszcze:

- Quest Pack od Dr.X ( nowe zadania)

- Nowe artefakty

- Trochę pozmieniać zawartość schowków

- Nowe schowki (mój pomysł)

- Unikalne bronie (tylko jedna sztuka w Zonie)

- Anomalne bronie ( Tu mam plan jak to wykonać, ale nie wiem czy wyjdzie)

- Anomalne pancerze (j/w)

- Mniejsze/zwiększa zmiany i dodatki

 

Plan mam taki, dość ambitny i myślę, że wykonalny. Proszę każdego o wypowiedzenie się na temat takiej "paczki".

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ulman napisał:

żeby nie była zbyt wymagająca.

No i znowu nic nie wyjaśniłeś :033:

Wymagająca w sensie, żeby np nie była za trudna, nie zwiększała poziomu trudności moda. Czy też "wymagająca" w sensie żeby nie obciążała kompa czyli nie odpicowywała moda graficznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej...

Cytuj

Będzie można je samemu wprowadzić bo deinstalacja będzie prosta.

Będzie w formie F.A.Q albo w filmowej, to zobaczę. Pierwsze screeny i postęp będzie w weekend. Na razie nie ma co pokazywać, ale powiem, że plan mam dobry (rozpisany w zeszycie :D ) i jeśli wyjdzie to myślę, że się dużo osobom spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z prac:

Ogólnie podstawa moda jest gotowa, będzie prawie całkowicie spolszczona (brak tylko tłumaczenia nowych artefaktów) + Wersja Rosyjska (na ap-pro :D). W najbliższy weekend (niedziela) lub po (poniedziałek) będzie udostępniony Build. Mod na chwilę obecną wygląda na późną jesień, mroczna i wymagająca. Trudność moda będzie uzależniony od wybranego poziomu, więc każdy myślę, że odnajdzie się w mojej "wersji" Zewu Czarnobyla. Stabilność moda określam na bardzo dobrą, na DX8 w 1080p gra ładuję się w max 10 sekund, na wyższych dłużej. Zmiany w tym Build'zie nie sięgają "głęboko", jest to dopiero postawa moda. W przyszłej/przyszłych wersjach Hybrid będzie na bierząco rozbudowywany w każdym aspekcie, postaram się "upiększyć" Zonę do maksimum moich możliwości.

 

Co się będzie zmieniać w przyszłości:

- Edycja starych schowków

- Nagrody za zadania

- Ogólna poprawa bugów itd.

 

Moje plany (jeśli wyjdą):

- Nowe schowki

- Znajdżki w tych schowkach

- Nowe unikatowe bronie (Jedna sztuka w Zonie)

- Anomalne bronie i pancerze

 

W razie pytań proszę pisać, nie gryzę :D

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chce coś zrobić na wzór kurtki z cienia czarnobyla - która została zdjęta ze stalkera który zginął w anomalii, dostała magicznych właściwości itp. Coś czuje że będzie działać to na zasadzie dodania nowego pancerza, nazwy i pozmienianych właściwości i tam jego opisu. To samo może zrobić z egzemplarzami broni.

Edytowane przez xvialix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zły, w sumie co za różnicy czy to np nazywa się anomalna broń czy np byłaby to jakaś broń o podwyższonych statystykach albo jakichś innych zmianach (np Szybkostrzelny AK Striełoka, mp 5 na inną amunicję, czy tam inne wariacje broni)

Chyba w OP-2 były już "anomalne" bronie np "niewidzialny bizon" :)

Bo w sumie co ta anomalność zmieni, jedynie parametry broni, równie dobrze można by napisać, że to jakieś giwery modyfikowane przez techników czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.