Skocz do zawartości

Prey. Premiera gry 5 maja.


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

Prey to gra z gatunku FPS, gdzie akcja toczy się na opuszczonej stacji kosmicznej zaatakowanej przez obcych. Z gameplaya przypomina trochę Half Life.

Premiera gry na PC, Xbox One i PlayStation 4 potwierdzona na 5 maja.

Godzinny gameplay z początku rozgrywki.

Wymagania minimalne

System: Windows 7 (64- bitowy) lub nowszy

Procesor: Core i5-2400 3.1 Hz lub AMD FX-8320

Karta graficzna: GeForce GTX 670 2GB lub Radeon HD 7870 2GB

Pamięć: 8 GB RAM

55 GB wolnego miejsca na dysku

Wymagania Zalecane

Procesor: Core i7-3770 lub AMD FX-8350

Karta graficzna: GeForce GTX 970 4 GB lub Radeon R9 290 4 GB

 

 

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Prey był taki sobie. Później z zapowiedzi części 2 wychodziło, że to może być coś fajnego ale tam były jakieś problemy i go scancelowali a dokładniej przerobili. Ale to co pokazano teraz nawet mi się podoba. Gra kojarzy mi się bardziej z System Shock 2 czy późniejszymi Bioshockami niż Half Life i to mnie do niej ciągnie :) Tylko ci obcy tacy sobie (takie małe "kraby"), a ja nienawidzę strzelać do jakichś małych biegających od nogami potworków :) ale, że to tylko początek to pewnie różnorodność przeciwników się później zwiększy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie nowy zwiastun :020:. W grze będziemy zdobywać różnego rodzaju moce, pierwszą jaką poznamy będzie Mimic Matter która pozwala przyjąć formę dowolnego obiektu na stacji ( na początek: kubki, czajnik, lampy), w miarę rozwoju cala reszta.

Niech moc będzie z nami :036:.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Właściciele konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą  już sprawdzić jak wygląda rozgrywka w Prey, dostępna jest pierwsza godzina gry w wersji demo. PC-towcy muszą poczekać na pełną wersję.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor Intel i5-2400, AMD FX-8320

pamięć 8 GB RAM

karta graficzna GTX 660, HD 7850 2GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

procesor Intel i&-2600K, AMD FX-8350

pamięć 16GB RAM

karta graficzna GTX 970, R9 290 4 GB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.