Skocz do zawartości

KONKURS ŚWIĄTECZNY.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS ŚWIĄTECZNY ! ! ! !

 

Najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę, tj. 5.03.2017 zostanie rozpisany konkurs świąteczny. Dokładny regulamin i zasady zostaną podane w tym samym terminie.
Do zdobycia będą 3 tytuły (klucze STEAM). Jest tylko jeden problem: jakie to mają być gry - i tu prośba do Forumowiczów o zgłaszanie ewentualnych propozycji. Takowe prosimy pisać w tym temacie. Najczęściej powtarzające się zostaną zakupione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cichy promował(a) i podpiął/eła ten temat

Escape From Tarkov nie jest na steama... a szkoda bo sam bym zagłosował na niego. Chyba najbardziej obiecujący tytuł ostatnich lat. Może jest szansa by go "wcisnąć"?

 

Civilization 6, CS, Rocket League, Darkest Dungeon, Max Payne 3, Kozacy 2? To z takich moim zdaniem ciekawszych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

Stalker CoC , Stalker CS , Stalker CoP - proszę :)

Żartuje ;) Proponuję Fallout New Vegas , Fallout 3 GOTY , ( i może tak dla rozluźnienia się przed kolejną wyprawą w głąb Zony , New Vegas czy Waszyngtonu )  jakiś Grid lub F1.

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blablabla napisał:

Zalecam serię Mass Effect, tania jak barszcz

Chociaż gra jest IMHO świetna, to nieszczególnie polecam. Tzn. grać w ME i ME2 można normalnie, gorzej z ME3 - 23 marca 2017 nastąpi premiera Mass Effect™: Andromeda, i (tak przypuszczam) EA wszystkie siły przygotowuje na tą grę, starsze ME już olewając. Objawia się to niestety tym, że chcąc w ME3 przejść wszystkie zakończenia trzeba "gotowość galaktyczną" mieć na poziomie bliskim 100%, min. 90%. A już od jakiegoś czasu serwer, gdzie można było podnieść gotowość bez grania w trybie wieloosobowym (http://n7hq.masseffect.com/galaxy_at_war/) jest wyłączony. Także kilka innych funkcji jest już nieaktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 Próg "Wymiernej siły zbrojnej" (Czyli jak to powiedziałeś "gotowości galaktycznej") został zmniejszony z 4000 do 3100 dzięki czemu wystarczą dobre decyzje w drugiej części (nawet nie wszystkie) i mamy dobre zakończenie, a jeśli ktoś chce przejść całą serie a pierwsza część wydaje mu się zbyt drętwa, może od razu zacząć od drugiej (Oczywiście jeśli ma dlc) wtedy zamiast prologu z Kaidanem lub Ashley dostajemy prolog z Liarą a po nim Komiks Interaktywny który pozwala podjąć najważniejsze decyzje z pierwszej części przy czym przypomina wszystkie wydarzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gry solidne, dobrze oceniane ale takie, które w pierwszej kolejności nie są kupowane

Ja bym poszedł w zestaw

fps, rpg, rts to każdy trafi coś trafi dla siebie ;)

Pare tytulów:

Metro Redux (2 w jednym)

Bulletstorm

Wolfenstein New Order

Coš z serii Total War, Civilization, Harts of Iron

Może coś z XCOM gry turowe są mało popularne ale jakby wpadla za darmo w konkursie to by można przytulić ;)

Mniej znane rpgi:

Divinity Original Sin 

Legend of Grimrock cz1 lub 2

 

Cen nie znam ale jak nadal jak w dniu premiery to można wykreślić ;)

W sumie wszystko zaleźy od portfela

sponsora :D 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektóre gry są niszowe więc nie będą cieszyć się popularnością. Gra ma coś dać graczowi: możliwość przechodzenia gry i za każdym razem mamy różny sposób dojścia do celu, nie nudzi, przekazuje ciekawą historię. Np ARMA3 ale jest niszowa i trudna więc Wiedźmin 3 edycja Gra Roku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł, że mogę od siebie coś dorzucić dla zwycięzcy Konkursu ( aczkolwiek nie wiem, czy trafiłbym w gust )
Tak czy siak, sporo mi się gier zebrało, większość stoi na półkach i się kurzy, mają dla mnie wartość sentymentalną i bym ich nawet nie spieniężył, ale mam też takie gry, które mogą być jako nagroda za wygranie konkursu. 
Są to gry już Stare, czyli w sam raz coś dla kolekcjonerów. Są zebrane z takich gazet jak Click! / PLAY / CD - Action / Komputer Gry. 

Painkiller ( Pierwsza część, na dwóch płytach z gazety PLAY 2005r )
Painkiller Overdose / Moja Egzotyczna Farma /  Grupa Błyskawicznego Reagowania ( Komputer Gry 2012r )
Postal 2 ( Bez żadnych dodatków, z gazety Click! )
Kozacy : Europejskie Boje ( Świat Gier 2005r )
Fallout 2 ( Click!  2005r )
JUICED Szybcy i Wściekli / Prisoner of War / Rag Doll Kung Fu + parę gierek w wersji DEMO ( PLAY 2008r )
Warlords IV ( Świat Gier 2005r )
Gary Grigsby's World at War ( Click! 2006r ) 
Tom Clancy's GHOST RECON + liczne wersje DEMO ( Click! 2006r )
Rajd na Berlin Odziały Specjalne ( Click! 2006r )
BLOODRAYNE ( Click! 2005r )
Blade & Sword ( PC WORLD KOMPUTER 2004r )
BATTLE ZONE + DEMA takich gier jak Bloodrayne ( Cd Action 2003r )

     +
S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo z CD ACTION oraz Naszywka Radioaktywności 
IMG_20170308_134305.jpg

Po wygraniu konkursu przez któregoś z Forumowiczów poproszę o adres i na własny koszt wysyłam paczkę z grami. Tylko nie wiem, czy zadowoli to młodych graczy, bo jak sami widzicie są to gry starsze. 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne Regulamin konkursu :

  • Mod do konkursu bazuję na Stalker CoP.
  • Na mapie (Cmentarzyszko Pojazdów z CoC) zostaną ukryte 3 schowki każdy będzie posiadać inną zawartość.
  • Aby wziąć udział w konkursie trzeba będzie zgłosić to wcześniej do któregoś z administratorów.
  • Celem jest odnalezienie jednego ze schowków i wstawienie screena z nim do odpowiedniego działu.
  • Nagrody będą rozlosowane między 3 pierwszymi osobami którzy wygrają konkurs.

Regulamin może zmienić się znacząco.

Cytuj

Wpadłem na pomysł, że mogę od siebie coś dorzucić dla zwycięzcy Konkursu

@Agrael jasne jak ktoś może coś dorzucić wtedy możemy rozlosować więcej nagród.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.