Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu została zapowiedziana kolejna modyfikacja pt. "Osaczony"   «Klik: Загнанный» . Pomysł twórcy to ukrywający się główny bohater gry, próbujący  skryć się przed prześladowaniem grupy bandytów, miejscem akcji jest Martwe Miasto. W okolicy mieszka tajemniczy nieznajomy który nie jest zadowolony z nowego sąsiada. Nie gościnne, zaniedbane miasto przygotowuje dla graczy mnóstwo niespodzianek i zmusza do walki o przeżycie. 

Twórcy moda zapewniają o doskonałym gameplayu, innowacjach, anomaliach, fantomach i przerażających momentach gry. 

23572292.png

83111858.png

78490698.png

Modyfikacja została osadzona w podstawie moda "Echo Czarnobyla" «Klik: Эхо Чернобыля» w rezultacie czego uzyskała duże wsparcie graficzne.  Atmosferyczny i ulepszony obraz gry został zaprezentowany na zrzutach, a także na video z gameplaya moda. Można zobaczyć na nim wizualne efekty moda, w jednym z fragmentów pewnego kwesta. 

36831161.png

69830414.png

50817567.png

Opracowanie modyfikacji jest w połowie, twórca obiecuje premierę na lato br. 

Źródło:  AP PRO, 2016 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda fajnie, ale na jednym screenie działająca latarnia uliczna sugeruje, że Martwe Miasto jest nie tak całkiem martwe :) Nigdy nie byłem maniakiem dobrej w grafiki w modach czy grach ogólnie; to mi się podoba, ale te promienie słońca przegięte, kojarzy mi się to z teletubisiami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sierioża w wielu modach z dobrą grafiką te promienie słońca występują i nagle zauważasz je akurat tu, to może te teletubisie właśnie obsługują jakiś agregat i dlatego ta latarnia nadal świeci :D. Mod zapowiada się dobrze ale jaki będzie wyjdzie w praktyce, o ile dobrze wnioskuję to będzie jedna lokacja a to trochę mało bo po jakimś czasie znamy ją na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalna informacja!

"Osaczony" - POLOWANIE ZACZNIE SIĘ 31 PAŹDZIERNIKA!

Znamy dokładną datę premiery modyfikacji "Osaczony", opartą na platformie Cienia Czarnobyla. Wydawca obiecuje opublikować link do pobrania już 31 października, dzień przed Halloween.

Modyfikacja ma zaoferować graczom specyficzny klimat, nietrywialne zadania i oryginalny gameplay. W fabule gry główny bohater z woli swoich wrogów, nagle pojawia się w Czarnobylskiej Strefie gdzie czeka na jego osobę polowanie. Ranny bohater zmuszony jest przetrwać w nieznanym dla niego otoczeniu i ukrywać się przed prześladowaniem. Za co głównemu bohaterowi urządzili zemstę i czym zakończy się ta niezwykła historia, mamy dowiedzieć się w trakcie gry. Bardziej szczegółowy opis historii można znaleźć w temacie na forum.

93469803.jpg 24827382.png 47632976.png

Autor zapewnił graczy, że wydanie moda odbędzie się w ściśle wyznaczonym terminie, nawet jeśli projekt nie będzie gotowy do końca. Mamy nadzieję, że dla grywalności i jakości projektu nie będzie miało to wpływu.

Źródło:  AP PRO, 2016 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MonoLityczny, zapytałem o to samo na SB ap-pro.ru. Sprawdziłem i się zdziwiłem bo temat moda jest zamknięty dla komentarzy. Z tego co na razie nie oficjalnie się dowiedziałem to że wynikł jakiś problem wewnątrz zespołu twórców moda. To nie oficjalna informacja. Poczekamy na konkrety, ale niedosyt pozostanie bo modzik zapowiadał się fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszono nowy projekt o nazwie Загнанный przygotowany na Cień Czarnobyla v1.0007 (czyli nieoficjalny patch na rosyjską wersję gry).

O fabule na razie wiadomo tylko tyle, że główny bohater ma się ukryć przed swoimi prześladowcami w Martwym Mieście.

Lokacja ma być oparta na buildzie 2571, planowane są duże zmiany graficzne. Rozgrywka ma być hardcorowa.

da54b99de69d.png3b7b88fb9d67.png1cccf19438cf.png06b2319c0d3a.png

Źródło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę nowych obrazków z moda.

F9ZlC.pngLzAcd.png7wp89.png

Nagrano filmik żeby pokazać jak mod wygląda i działa na niskich ustawieniach graficznych zeby właściciele słabych kompów zobaczyli na co mogą liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wylazł build do moda Загнанный

Z opisu buildu wynika, że:

Autor moda wypuścił w sieć build moda, nie przedstawia on żadnej wartości dla developera i dla graczy, stary chlam w lepszej oprawie graficznej, jak ktoś lubi to potrzebuje dobrego gaza lub uaza i niech zwiedza pusta lokację, na lepsze komputery -  а это - старый ненужный хлам на платформу ТЧ 1.006, который рекомендуется скачивать только обладателям мощных машин.-

Stąd pobrać i samemu można ocenić, yandex bez rejestracji: https://yadi.sk/d/_izpzqQI3ExrDZ

391562219.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, że to wskrzeszanie trupa... Ale co tam, są nowe obrazki (bo screenami ciężko to nazwać ;)), to wrzucam. Początkowo miało iść do newsów, ale mam złe przeczucia co do tego moda... A szkoda. Przynajmniej oczy nacieszmy:

Spoiler

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.08.2017 o 23:35, Sierioża napisał:

Mam wrażenie, że to wskrzeszanie trupa...

Może niekoniecznie... Napis głosi, że screeny zostały zrobione w "normalnej" rozdzielczości, a zrzuty ekranu pochodzą z nowej lokacja! "Spółdzielnia garażowa", która została stworzona od zera dla prologu modyfikacji.

eSsxOgAR53E.jpg

Spoiler

bDV810W3Udg.jpg

KmP3hQStPsE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mój stary temat więc poszperałem trochę i znalazłem link do czegoś na kształt Bety moda. Odpalić cholerstwa się póki co nie da ale walczę. :mercy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi