Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wypakuj polonizacje na pulpit, w samy folderze głównym są 2 podfoldery..,,bin i gamedata,, to te musisz wypakować do głównego katalogu gry, wtedy ci zamieni

 

a ja mam problem fabularny ,  ze Spryciarzem (po zażyciu środka paraliżującego)..jestem w tym kręgu kamieni, czegoś szukam ..nie wiem czego..i za cholere nie moge wylezc z tego obszaru, Spryciarza znalazłem, dusze stalkera uwolniłem (detektor Weles), ten od Leśnika detektor na anomalie zniknął..(może to ma związek)

 

sprawa rozwiązana , chodziło o artefakt ,,kompas,, , który to znalazłem daleko poza kręgiem kamieni...co pozwoli opuścić ta anomalie

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hans - Skąpo informacji dajesz. Nie możesz wyjść z kręgu kamieni, czy z tej nowej lokacji?

O ile dobrze zrozumiałem Twój problem to.

Jeśli z lokacji, to potrzebujesz detektor Weles. Z nim w ręce przeczesujesz kręgi kamieni, aż znajdziesz art Kompas. I z nim szukasz powrotnego teleportu.

Weles jest przy tym NPCu którego zabiłeś.

Jeśli nie chcesz szukać samodzielnie, zobacz na filmiku od 9 min. Znalezienie Kompasu 14 min.

 

@Stalker76  - Co dotyczy problemu z zadaniem w Limansku. W inwentarzu masz klucz, może to PDA które masz to też Satrapy. Ale jeśli filmik który Ci podesłałem na SB nie pomógł, to podpowiedź z PDA brzamiła : Czwarty dom od snajperów. A to ten dom na rozwidleniu.

Jeśli wziąłeś zadanie to musisz go wykonać, bo jak piszesz "olewając", zagmatwasz fabułę i połowa moda przepadnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kondotier napisał:

@Hans - Skąpo informacji dajesz. Nie możesz wyjść z kręgu kamieni, czy z tej nowej lokacji?

O ile dobrze zrozumiałem Twój problem to.

Jeśli z lokacji, to potrzebujesz detektor Weles. Z nim w ręce przeczesujesz kręgi kamieni, aż znajdziesz art Kompas. I z nim szukasz powrotnego teleportu.

Weles jest przy tym NPCu którego zabiłeś.

Jeśli nie chcesz szukać samodzielnie, zobacz na filmiku od 9 min. Znalezienie Kompasu 14 min.

 

@Stalker76  - Co dotyczy problemu z zadaniem w Limansku. W inwentarzu masz klucz, może to PDA które masz to też Satrapy. Ale jeśli filmik który Ci podesłałem na SB nie pomógł, to podpowiedź z PDA brzamiła : Czwarty dom od snajperów. A to ten dom na rozwidleniu.

Jeśli wziąłeś zadanie to musisz go wykonać, bo jak piszesz "olewając", zagmatwasz fabułę i połowa moda przepadnie.

 

Mam już questa z papierami najemników zrobionego teraz pora pogadać z doktorkiem bo gadałem z duchem stalkera który utracił ciało,quest pochodzi od Fanata który jest w kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejście do X19 jest niedaleko od kwatery naukowców w barze..spójrz w pda..masz na 100 zaznaczone. Powiem tak...jako weteran, który ukończył Soljanke...MOD JEST GEEENIALNY, mimo nielicznych wylotów w Rostoku. Chyba będę wracał do niego jak i do Soljanki.

Jeszcze chciałem zapytać, jak to jest z tym guestem od Maxa na Łukasza..w wyniku którego egzoszkielet dostajemy, na razie Max milczy a zrobiłem już sporo roboty na magazynach. Teraz znalazłem w X19 kombinezon monolitu , od Sruby nie chce egzy kupować..

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hans  - Zadanie od Maksa na eliminację Łukasza, możesz wziąć i wykonać, albo go zakablować stając po drugiej stronie. Ta część moda ma różne rozwiązania. Nie pamiętam co dostałem informując Łukasza o zamachu stanu. Z tym, że to zadanie robiłem jeszcze na poprzedniej, nie dokończonej wersji.

A przy dobrze prowadzonej grze, pieniędzy jest nadmiar. Tylko trzeba pamiętać, co komu sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale żadnej żadnej informacji od Maxa na ten temat nie dostałem..ani od Łukasza. Może dlatego,ze robiłem to zadanie dla Woronina i Max mnie złapał z tym pda..po obrobieniu zbrojowni anarchistów. Dalszy ciąg zadana dla Woronina zrobiłem z tymi najemnikami (eliminacja 2 przywódców najemników i dokumenty dla Powinności)..w efekcie dostałem wntoreza. To mogło pomieszać,że juz nie dostane tego guesta..i cholera straciłem całą kase by kupić egzoszkielet po tym jak mnie wojsko złapało w podziemiach agropromu..chyba się cofne...warto sejwowac cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hans - Maks cię sam zawoła. Nie pamiętam w którym momencie, ale złapanie przy zbrojowni nie ma na to wpływu.

A robienie częstych twardych savów to konieczność.  Z tym, że chwilowo zbędne, przenoś do katalogu poza modem. Tak aby w katalogu zapisów nie mieć ich zbyt wiele, bo to zwalnia grę, a nawet powoduje zawieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Świetny mod! Trochę szkoda że taki krótki, fabularne rozwiązania jedne z lepszych w modach w których grałem, wielki plus za nowe bądź zmodyfikowane lokacje daję to wielką chęć do gry. 

P.S Szturm wolności pod koniec moda aż mi się łezka zakręciła :D 

 

ss_michal_07-31-18_00-31-32_(l10_radar).jpg

Mam pytanie do Tłumaczy, czy rozmowy wojskowych z lokacji Radar można by było jakoś przetłumaczyć? @smox, @kondotier, @metek58, @yellow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier @smox Chodzi mi głównie o to czy te dialogi są na tyle zrozumiałe dla was, że da się je przetłumaczyć. W grze także pojawia się kilka kwestii mówionych nie wiem czy są istotne, techniczne mogę sprawdzić z @Ranger801 co da się zrobić. 

W załączniku kwestie mówione z radia wojskowych.

sounds.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen  Ten zbór plików dźwiękowych który załączyłeś, to rozmowy pilotów śmigłowców podczas jakiegoś ataku. Większość to komendy, powtarzające się w różnych plikach. Bardzo mi przypominają raczej rozmowy pilotów na CEA, bo ciągle powtarza się ostrzeżenie o emisji. To chyba nie one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam taki problem . Gra po instalacji działała błyskawicznie . Po kilu dniach nieobecności w domu wczytuje się  ślamazarnie a kiedy już to nastąpi słychać jakieś przerwy dźwięku a po chwili mrozi ekran . Mam 16GB Ram DDR 4 ,  nowego i - 5 i RX - 580 gaming z 8GB .Proszę o radę .            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen  - Jeśli to te same pliki, to nie ma sensu ich tłumaczyć i robić napisów ekranowych. Nie wnoszą nic do gry, zrozumienia scenariusza. Ot, taki akustyczny ozdobnik.

Tu przykłady:

Do dowódcy, emisja , spierdalamy , odczyt za skalą, w nogi.

Jastrząb, gdzie ukrycie.

Gwardist, nie zrozumiałem.

I w różnych odmianach powtarza się to we wszystkich plikach, po to aby pojawiało się w różnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Głupi problem się pojawił - prawdopodobnie BUG w grze :| Poszedłem odebrać broń bandytom, mam klucz od Wiertarki. Są dwa schowki - obszukałem jeden, potem drugi, wrzuciłem trochę gratów do jednego żeby nie dźwigać na raz i... nie zabrałem tej właściwej broni. Wracam a tam skrzynie zamknięte :O Ja nie mam klucza - nie wiem dlaczego, Z trupów został w sumie Wiertarka i jakichś dwóch. Klucza ni ma :O
No i co ja mam teraz zrobić? Ktoś miał taki problem? Save nie wchodzi w rachubę bo nie ma :| Mam tylko quicksave, który nie rozwiązuje problemu :/

Czy da się spwnerem ten klucz może zrobić? Jak tak to proszę o szybką instrukcję bo nigdy spawnera nie używałem :)

 

ps. Dobra, ogarnąłem ten spawner :) mam klucz, otworzyłem co chciałem. Straciłem właśnie moje spawnerskie dziewictow ;)

Edytowane przez speediee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to to ja wiem :) ja się pytam co z nimi dalej :) czy to jakiś ukryty quest czy co. Przeszukałem domki ale nic ciekawego nie znalazłem. Jedynie na strychu jednego z bloków niezły składzik ale nie wiem czy to coś wspólnego z notką ma.

PS. Mam wyloty na Radarze jak chcę dojść do naukowców :| - jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.