Skocz do zawartości
tom3kb

[Wiatr Czasu 1.3] Polonizacja, instrukcja instalacji, linki, ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam taki problem . Gra po instalacji działała błyskawicznie . Po kilu dniach nieobecności w domu wczytuje się  ślamazarnie a kiedy już to nastąpi słychać jakieś przerwy dźwięku a po chwili mrozi ekran . Mam 16GB Ram DDR 4 ,  nowego i - 5 i RX - 580 gaming z 8GB .Proszę o radę .            

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Allen  - Jeśli to te same pliki, to nie ma sensu ich tłumaczyć i robić napisów ekranowych. Nie wnoszą nic do gry, zrozumienia scenariusza. Ot, taki akustyczny ozdobnik.

Tu przykłady:

Do dowódcy, emisja , spierdalamy , odczyt za skalą, w nogi.

Jastrząb, gdzie ukrycie.

Gwardist, nie zrozumiałem.

I w różnych odmianach powtarza się to we wszystkich plikach, po to aby pojawiało się w różnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Głupi problem się pojawił - prawdopodobnie BUG w grze :| Poszedłem odebrać broń bandytom, mam klucz od Wiertarki. Są dwa schowki - obszukałem jeden, potem drugi, wrzuciłem trochę gratów do jednego żeby nie dźwigać na raz i... nie zabrałem tej właściwej broni. Wracam a tam skrzynie zamknięte :O Ja nie mam klucza - nie wiem dlaczego, Z trupów został w sumie Wiertarka i jakichś dwóch. Klucza ni ma :O
No i co ja mam teraz zrobić? Ktoś miał taki problem? Save nie wchodzi w rachubę bo nie ma :| Mam tylko quicksave, który nie rozwiązuje problemu :/

Czy da się spwnerem ten klucz może zrobić? Jak tak to proszę o szybką instrukcję bo nigdy spawnera nie używałem :)

ps. Dobra, ogarnąłem ten spawner :) mam klucz, otworzyłem co chciałem. Straciłem właśnie moje spawnerskie dziewictow ;)

Edytowane przez speediee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, speediee napisał:

Save nie wchodzi w rachubę bo nie ma :| Mam tylko quicksave, który nie rozwiązuje problemu :/

Radzę oduczyć się tego "głupiego" nawyku grania tylko na jednym quicksave i robić save-y po ludzku co jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te notki można znaleźć w zwłokach. Znajdujących się koło bloku na wschód od bazy głównej w której był więziony naukowiec na martwym mieście.

Ps. Jakby co to w moda grałem z miesiąc (może dwa) temu i jak bym coś pokręcił to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj to to ja wiem :) ja się pytam co z nimi dalej :) czy to jakiś ukryty quest czy co. Przeszukałem domki ale nic ciekawego nie znalazłem. Jedynie na strychu jednego z bloków niezły składzik ale nie wiem czy to coś wspólnego z notką ma.

PS. Mam wyloty na Radarze jak chcę dojść do naukowców :| - jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi