Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem. W anomalii przestrzennej kiedy wchodzę, prawdopodobnie na właściwy kamień- mam wylot. Proszę o pomoc. Przeinstalowanie nic nie daje...

[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitWindow
[error]File          : .\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 80
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0    : global_wnd
[error]Argument 1    : ui\game_tutorials.xml

EDIT: Nikt nic ?

Edytowane przez sahar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wszyscy, którzy mieli przejść tego moda to już dawno to zrobili tylko ja się uchowałem - czas nadrobić zaległości. 
Aktualnie jestem w Martwym Mieście i mam dwa pytania. 
Pierwsze dotyczy pokojowo nastawionego zombyfikowanego, którego znalazłem w jednej z chat. Po krótkiej rozmowie możemy się dowiedzieć, że chciałby wrócić do domu, ale dialog się urywa. Dałbym sobie z tym spokój, ale zombiak idzie za nami jakby chciał, żeby go gdzieś odprowadzić. Ktoś pamięta, o co w tym chodzi? 

I kolejna sprawa dotyczy tej notatki:
ss_daniel_01-10-19_15-48-54_(l09_deadcity).jpg
Przypuszczam, że chodzi o Gaussa, ale nie mogę go znaleźć.

-----
Gauss odnaleziony. Jeżeli ktoś w przyszłości miałby z tym problem to proszę:

Spoiler

ss_daniel_01-10-19_18-05-01_(l09_deadcity).jpgss_daniel_01-10-19_18-04-56_(l09_deadcity).jpgss_daniel_01-10-19_18-05-19_(l09_deadcity).jpg


----
Mod ukończony. Ostatnia rozmowa i koniec:
ss_daniel_01-11-19_18-11-13_(l04u_darklab).jpg

Mogę spokojnie napisać, że jest to jeden z lepszych modów, w jakie grałem. Odnosi się wrażenie, że twórcy starali się go maksymalnie dopieścić.
Człowiek już setki razy biegał po Rostoku, ale w tym modzie, gdy trafiamy pierwszy raz na tą lokację to można się lekko zdezorientować gdzie co jest - lokacja ładnie przerobiona i za to duży plus. Tak samo, jak i podziemia / laboratoria. 
Zadania ciekawe, chociaż nie były zbyt trudne. O kasę i ekwipunek łatwo. 
Zakończenie moda też bardzo ciekawe - nie takiego się spodziewałem. 
Wiatr Czasu polecam każdemu, bo naprawdę warto zagrać. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo akurat gram w tego moda. Problem jest szerszy i dotyczy również innych modów. 

Otóż od czasu gdy instaluję Stalkera + mody na drugim dysku SSD, mam problem z MSI Afterburner. Nie pojawia się po uruchomieniu gry. Muszę zminimalizować grę, wejść w Menadżera zadań, zamknąć go i przywrócić grę. Wtedy wskazania się pojawiają. Przyzwyczaiłem się do tego programu i fajnie by było jakbym nie musiał tak kombinować. Problem jest tylko na SSD, na HDD jest ok. Da się coś z tym zrobić?

ss_jarek_01-16-19_15-50-07_(red_forest).thumb.jpg.e1193e1f5a99729c0fdfd75664cdf440.jpgss_jarek_01-16-19_15-50-30_(red_forest).thumb.jpg.99093bd967787ef85b9045fa36f5c41b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Gnuśniarz A co jest w tym katalogu Redist.

Bo te okienko jakie pokazałeś trochę wyżej, to próba ekstrakcji, a nie instalacji. Chyba masz niekompletne pobranie.

Jak powinno wyglądać wypakowanie instalatorem, jest pokazane w #1, wewnętrzny spoiler w Instalacja repacka. Z przetłumaczeniem robaków instalatora na zrozumiałe czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp  Nie darmo mod Cię wysłał do fabryki aby go uratować. To chyba zadanie od Sacharowa. W dialogu z nim dostajesz cenne informacje. A przy pierwszym spotkaniu powinien być w tym baraku na prawo od bramy. Możliwe, że poszedłeś do niego nie od razu i dlatego mutanty się zleciały. Trzeba przed rozmową je wytłuc. W moda grałem sporo czasu temu, szczegółów nie pamiętam. Może ktoś kto grał później ode mnie, przypomni sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.