Jump to content

[Wiatr Czasu 1.3] Polonizacja, instrukcja instalacji, linki, ogólna dyskusja

Recommended Posts

• Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł oryginalny: ветер времени 1.3 Tytuł polski: Wiatr Czasu 1.3 Deweloperzy: akmc47u Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2 Premiera: 31.08.2017 Autor spolszczenia: @Anton Gorodecki

Do pierwszego postu w tym temacie zostanie dodana finalna wersja polonizacji "Wiatru Czasu 1.3" (z patchem 15.06). Jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie dla samodzielnego repacka opartego o Zew Pryp

Wczoraj na oficjalnej stronie moda "Wiatr Czasu 1.3" na ap-pro.ru twórca tej modyfikacji - akmc74u zapowiedział swój nowy projekt. Ogólny zarys historii wygląda następująco:   

Posted Images

A jaki ma być? A nawet jeśli to co za problem zainstalować klikając klawisz w prawo :)

Klawisz po lewej to wstecz, wróć itp.

Wszystkie instalatory są takie same.

A czytanie pierwszego postu nie boli bo tam jest instrukcja.

• Dodatnia 1

@tom3kb 

12 godzin temu, tom3kb napisał:

A jaki ma być?

nierobaczywy?

A nawet jeśli to co za problem zainstalować klikając klawisz w prawo

nie no żaden problem

Wszystkie instalatory są takie same.

No nie są, bo jedne są robaczywe a drugie nie

A czytanie pierwszego postu nie boli bo tam jest instrukcja.

wiem że jest instrukcja, czytałem, zawsze czytam

Po prostu pomyślałem że coś mi się źle ściągnęło bo ja mam ori zew i nie potrzebuje repacka a linka do SAMEGO moda nie znalazłem tylko z repackiem

Tylko repack bo i spolszczenie chyba pod niego było robione, jak chcesz szukać samego moda na Zew to rosyjskie strony ale nie gwarantuje, że pójdzie bezproblemowo na polskim zewie i czy zadziała spolszczenie też nie wiem.

Że wszystkie instalatory są takie same to chodziło mi, że klikasz przycisk po prawej to masz ok/instaluj/dalej ten po lewej to wstecz/anuluj itp. Ta sama zasada.

To nawet jak będzie po mongolsku to się zainstaluje :)

• Dodatnia 2

@tom3kb rozumiem, postawiłem go już i na razie śmiga, ale pisałem o samym modzie bez repacka bo nie wiedziałem że on jest samodzielny i nie potrzeba do niego podstawki i grzebać w niej, ale jest ok, jak na razie chodzi i nie wywala a u mnie to już sukces i to spory jak ma mój toster

Witajcie, mam delikatny problem, cały czas jak do tej pory mod szedł stabilnie, no w miarę stabilnie, bo wiadomo, było tam kilka wylotów, gdzieniegdzie przylagował, ale ja mam słaby sprzęt więc odpuszczam takie tematy i gram dalej, ale teraz nastąpiła kumulacja i nie mam pojęcia dlaczego, już przechodzę do rzeczy, a mianowicie jestem na Generatorach i dostałem się już do bunkra, i tu jest problem, a mianowicie GDY TYLKO załaduję się gra i jestem w bunkrze gra niesamowicie laguje, no nie da się grać, pomyślałem że przejdę na statykę, o dziwo pomogło, wiadomo, grafika się pogorszyła ale już nie laguje natomiast klawisze od 1 do 0 nie działają, nie mogę wyjąć broni, granatu, F-ki działają i wszystko pozostałe też, oczywiści co jakiś czas rozmowa z istota która tam jest aż do momentu na foto, dochodzę tu i istota przestaje mówić a zejść się nie da, ani po drabince ani tą dziurą zeskoczyć na dół, tak ma być? czy mi coś się sypie, a może czegoś nie zrobiłem? sam już nie wiem, dla zobrazowania sytuacji focisze i:pomocy: pamiętam też że identyczną sytuację miałem w CoCu z tym lagowaniem, wtedy odpuściłem grę bo nic nie pomagało, aha daleko jeszcze do końca? bo mam wrażenie że to już końcówka.

ss_windows7_11-19-19_19-30-37_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-19-19_19-31-50_(l13u_warlab).jpg

Edited by cez137

@cez137

To już finał tego moda, musisz wybrać odpowiednią kwestię dialogową z tą istotą i pewnie być w jakimś konkretnym miejscu.

Na 3 stronie jest moja ocena tego moda i dałem to w minusach, też miałem problemy z tym modem, duże wymagania systemowe, też schodziłem z ustawieniami w dół.

Jak co to obejrzyj finał na yt ;)

Ps.

A broni nie zmienisz scrolem myszy albo [ lub ].

@tom3kb tak właśnie myślałem że to juz koniec, no nic, ale chyba nic z tego nie będzie bo prawdopodobnie albo czegoś nie znalazłem albo mam jakis błąd w modzie, ponieważ na filmiku HugTv przy trupie Zajcewa jest notatka z kodem do drzwi do sterowni Świadomości-Z a u mnie takowego nie było, była notatka ale bez kodu (na foto) i nie widzę sensu dalszej rozgrywki, oczywiście wpisywałem kod z filmiku ale nie działa niestety

15 godzin temu, tom3kb napisał:

A broni nie zmienisz scrolem myszy albo

Nie, zmiana klawiszy sterowania też nic nie daje

ss_windows7_11-20-19_11-48-42_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-20-19_11-49-26_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-20-19_11-49-36_(l13u_warlab).jpg

• 5 months later...

@prozmus84 no do zainstalowania tych rzeczy jeśli masz taki kaprys :)

Modele HD to paczka z modelami stalkerów w wysokiej jakości, nie jestem pewien ale chyba to jakaś wariacja tej paczki więc na screenach możesz sobie zobaczyć jak to wygląda.

Tylko licz się ze wzrostem wymagań u moda, także jak masz jakiegoś drewnianego kompa to trzeba uważać.

A spawner to spawner, taki programik do "oszukiwania" albo czasami "ostatnia deska ratunku" w modzie.

Możesz sobie nim spawnować/dodawać różne przedmioty. Np questowe. Czasem przydatne jak np przedmiot się nie pojawił albo wcieło go w tekstury itp. 

Prozmus84 - postaw sobie pytanie co jest ważniejsze - w kwestii paczek tekstur HD - akcja, fabuła, płynność gry czy też oglądanie zmarch, parchów i pryszczy na japach postaci kosztem rozgrywki, fale na wodzie, igły na sosnach, klocki mutantów na polanie itd. itp.. :biggrin:

• kamil190 pinned this topic
  • 3 weeks later...