Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie na temat wylotów - Avoiding the crashes with memory.bat można dodać, ale nie jest to 100% lekarstwo. Najważniejsze, to tak zjechać z ustawieniami, by wylotów nie było. Zacząłem grę z przytupem, na DX11 i początkowo było ok. Po pierwszym wylocie zmniejszyłem ustawienia do DX10, ale wyloty były nadal. Dopiero po zejściu do Dynamicznego oświetlenia wyloty ustały. Teraz latam sobie po Rostoku (Barze), po Magazynach Wojskowych i jest dobrze. Na jakość grafiki też nie narzekam (moje screeny wyżej). 

Podsumowując - macie wyloty związane z pamięcią (Out of memory, not enough memory) zmniejszcie ustawienia. O ile? To już zależy od Waszego kompa. 

Mod zacny:) Z pewnością mieści się w czołówce modów w jakie grałem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Nie pisałem, że dodanie tego pliku to 100% lekarstwo na wyloty bo nawet nie gram w moda i nie sprawdzałem.
Jest to rozwiązanie które chciałem Wam zaproponować a które znalazłem na RU stronach gdzie problem jest znany i szeroko omawiany .
Daj znać jak Ci pójdzie rozgrywka w Barze Rostoku i Magazynach Wojskowych i może wspólnymi siłami ogarniemy problem z "Out of memory" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę @OldMan, by moje ustawienia były optymalne dla wszystkich komputerów. Mój komp. to taki "średniak" z GTX 1060, pewnie inaczej będzie na "wypasionym" kompie z GTX 1080, a jeszcze inaczej na słabszych kompach. To już każdy powinien "ogarnąć" sam, dopasowując moda do możliwości swojego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Instalowałem z "repacka" i mam już ten plik ".bat" a przy instalacji stworzyło mi dwa skróty na pulpicie, jeden zwykły a drugi do tego pliku ".bat". Potwierdziłem, że można używać tych skrótów naprzemiennie, więc gram na normalnym a gdy dopadnie mnie wylot to sprubuję odpalić przez ten drugi skrót.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox  - :018: . Nie zwróciłem uwagi, że dla pogody są oddzielne ustawienia. Zrobiłem własne i pojaśniało.

ss_administrator_06-22-18_11-00-10_(red_forest).thumb.jpg.e2efd48c962f4642794db9e61d63b7da.jpg

Z tym, że na monitorze mam o wiele jaśniej, niż na tym screenie. Ciekawe dlaczego?

Może by taką poradę o ustawieniach pogodowych dać do #1 ?

Potwierdzam, że skrót zrobiony przy instalacji moda na grę gdy występują wyloty, działa równolegle do głównego. Mod instaluje plik na wyloty, więc nic dodawać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Andre Woz napisał:

Instalowałem z "repacka" i mam już ten plik ".bat" a przy instalacji stworzyło mi dwa skróty na pulpicie, jeden zwykły a drugi do tego pliku ".bat". Potwierdziłem, że można używać tych skrótów naprzemiennie, więc gram na normalnym a gdy dopadnie mnie wylot to sprubuję odpalić przez ten drugi skrót.

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy: ten drugi skrót od pliku z rozszerzeniem .bat jest tym samym .batem, który tak bardzo stara się wam "sprzedać" @OldMan. Nie trzeba go dodawać go do pierwszego posta. W zależności od rodzaju konfiguracji, systemu i posiadanego sprzętu u jednych wylotów nie będzie wcale, u innych będą sporadyczne, a jeszcze inni będą mieli ich wiele. Powtarzam raz jeszcze: nie ma na to gotowego rozwiązania, bez względu na to co powie wam @OldMan, który jak sam powiedział:

Godzinę temu, OldMan napisał:

bo nawet nie gram w moda i nie sprawdzałem.

 I przypominam tylko ci @tom3kb, że niesprawdzone i nie będące poprawkami autora moda pliki nie można uznać za "obowiązkowe" lub "zalecane".

@kondotier o ustawieniu plików pogodowych pisał ci już:

23 godziny temu, Andre Woz napisał:

@kondotier - W menu głównym są "opcje Atmosphere", być może tam będziesz mógł dokonać potrzebnych Ci zmian, ja ustawiłem sobie "jaśniejsze noce" i działa.

 i to jemu wypadałoby w pierwszej kolejności podziękować. Byłem pewny, że większość Graczy zna dodatek "AtmosFear" i wie do czego służy (jest częścią np. CoCa). Za chwilę uaktualnię #1 post o właściwą informację.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

....który tak bardzo stara się wam "sprzedać" @OldMan. Nie trzeba go dodawać go do pierwszego posta. W zależności od rodzaju konfiguracji, systemu i posiadanego sprzętu u jednych wylotów nie będzie wcale, u innych będą sporadyczne, a jeszcze inni będą mieli ich wiele. Powtarzam raz jeszcze: nie ma na to gotowego rozwiązania, bez względu na to co powie wam @OldMan,...

@Anton Gorodecki Chciałem pomóc a nie coś narzucać.... Nie rozumiem Twojego podejścia do mnie (chociaż mogę się domyślać) co zauważyłem w kilku sytuacjach ale ok.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan ja nikomu niczego zabronić nie mogę i nie chcę, ale jeśli bierzesz się za "naprawę" wylotów to odpal moda i testuj go przez jakiś czas oraz daj przetestować swoje rozwiązania przez dłuższy czas niż 24h szerszej ilości Graczy. Tylko to. Poza tym powtarzam po raz kolejny: tego problemu nie da się tak łatwo jak myślisz rozwiązać. Jeśli tak bardzo ci zależy na wstawieniu do #1 posta twoich "obowiązkowych" dodatków to poproś @tom3kb o to, a na pewno to zrobi.

Wbrew temu co myślisz doceniam twoją pomoc (widziałem jak poradziłeś sobie z problemami w "Powrocie Szramy") więc odpuść proszę teksty o moim podejściu do ciebie, bo traktuję cię jak każdego innego użytkownika (nawet jak wstawiasz chłopakom nieaktualne pacze:happy:). 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach dokonanych w opcjach pogodowych, pojaśniało i można nawet nocą poruszać się bez latarki, jak wybierzemy pełnię i cały czas.

A dla jeszcze nie zdecydowanych czy w moda zagrać, kolejne kilka screenów.

Nawet wyłączenie emisji nie pomoże na jedną, bo jest potrzebna dla scenariusza.

ss_administrator_06-22-18_14-57-05_(military).thumb.jpg.30835aef0bba04b7b94f4c3b1206e3a4.jpg

Nowy bary w Rostoku i fragment jego zaplecza.

ss_administrator_06-22-18_13-48-21_(rostok).thumb.jpg.30047b0a80ce1d502b18ea0692a2ccca.jpgss_administrator_06-22-18_13-54-36_(rostok).thumb.jpg.b957e9e117ad70a06da01d36e9a41520.jpgss_administrator_06-22-18_14-03-56_(rostok).thumb.jpg.ba181180256a672d1ad9cbdb14b9bfc3.jpgss_administrator_06-22-18_14-29-55_(rostok).thumb.jpg.7a086e6aa7fee73995d39b15884d8a50.jpg

oraz na MW.

ss_administrator_06-22-18_15-12-57_(military).thumb.jpg.10cb6d5dd7882a48167dd890b2b62c70.jpgss_administrator_06-22-18_15-12-15_(military).thumb.jpg.36c73afe6280e3996500fe521388d3e3.jpg

A czasem sielankowa sceneria.                                                  I ciekawi NPCe.

ss_administrator_06-22-18_18-46-15_(military).thumb.jpg.898985d4879f98e4eb40a8b48a265238.jpgss_administrator_06-22-18_15-47-33_(military).thumb.jpg.13d9c2476ccdff53d151c99006b45b43.jpg

Celowo nie daję scen "bitewnych" bo jest ich zbyt dużo.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - mam troche czasu i właśnie spróbowałem onegoz modka. Przyjemny . I to bardzo. Graficznie - klasa. Scenariuszowo - OK. Ilośc "znajdziek" w npc-kach - lekko oszałamia - szczególnie po NS-ie  lub Mizerii. Jedyne co mnie denerwuje to  "celność" broni i jej moc obalająca . Ot - takie dwustronne zabawy z- nieledwie- bronią na wodę. Ale to da się zmienić,  i będzie wtedy super. Oczywiście - podziękowania duże dla tłumacza/y:003:.

BTW: czym to rozpakować - miałem gdzieś unpackera na dysku ale mi wcięło. Gdyby ktos był tak miły i poratował ......

Edytowane przez boberm
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie dorobiłem sie tego wdzianka- a za 120 k nie będę kupował na MW- ale.....

Gra oparta jest o COP , ergo  byc może nie kazdy mechanik potrafi to zrobić - o ile dobzre pamiętam jeden z ostatnich upgrade-ów  podczas grania w w/w COP-a montował tylko jeden mechanik  - w bunkzre u naukowców -  po dostarzceniu naukowcom jakiejś partii informacji. Byc może o to chodzi.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smox napisał:

O widzisz @boberm, na to nie wpadłem. Dzięki, lecę do innych mechaników. Egzo "Wolności" daje Max za darmo, jeżeli pomożemy mu w jednej sprawie:)

@smox- A dzieki, dzieki - własnie jestem na MW. Postaram sie zasłuzyć :020: na ten prezent.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, żaden mechanik nie chce zamontować serwomotorów. Odkładam Egzę do skrzyni, może w dalszej grze pojawi się taka możliwość.

Dodano:

Nie dawało mi spokoju to bieganie. Pooglądałem filmiki z przechodzenia tego moda na Youtube i znalazłem rozwiązanie.

Spoiler

Trzeba znaleźć w Barze PDA i fleszkę i zanieść do Nowikowa - https://www.youtube.com/watch?v=91hEdSp13VE od 21 minuty.

Jak widać działa:)

ss_jarek_06-24-18_15-54-22_(rostok).thumb.jpg.dd5958581e7abe2f062146dfb0a524fe.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.