Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@TheSoldy  - Pamiętać pamiętają Ci co grali po rosyjsku. A o resztę, czyli spolszczenie, musisz zapytać tego co ponoć go zrobił, ale z tylko sobie znanych powodów nie publikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, TheSoldy napisał:

Ktoś jeszcze pamięta o tym modzie?

Ja akurat grałem po angielsku. Bardzo fajna modyfikacja, z której najbardziej zapamiętałem Bar i jego olbrzymie podziemia oraz walkę ze śmigłowcem i najemnikami na Rostoku. Na pewno był to jeden z lepszych modów, w które grałem.

Na temat spolszczenia to się nawet nie wypowiadam, bo (za przeproszeniem) szkoda strzępić ryja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny mod w którego mam ochotę zagrać w wolnym czasie po około rocznym odpoczynku od STALKERa...Jak z tym spolszczeniem? Szanowny kolega Serioża moze skończył je? kończy czy od ostatniego update nic się nie zmieniło???? Bardzo chętnie ograłbym ze spolszczeniem w wersji beta :)

Edit: Widziałem temat o spolszczeniu do tego moda, jakos go przegapiłem.....

Edytowane przez FeRu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po darciu kotów z górą gór, kolega żadnych swoich produkcji wstawiać tu już nie zamierza, ale głowa do góry - będziecie mieli chyba własne, to ograsz :) Polecam, bo modziwo może mniej innowacyjne niż Złota Kula, ale fabularnie zdecydowanie ciekawsze. Tymczasem właśnie - ograj Kulę, jak nie będziesz miał takich przygód jak ja za pierwszym razem, to się nie zawiedziesz, bo w takiego moda jeszcze pewnie nie grałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi