Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam delikatny problem, cały czas jak do tej pory mod szedł stabilnie, no w miarę stabilnie, bo wiadomo, było tam kilka wylotów, gdzieniegdzie przylagował, ale ja mam słaby sprzęt więc odpuszczam takie tematy i gram dalej, ale teraz nastąpiła kumulacja i nie mam pojęcia dlaczego, już przechodzę do rzeczy, a mianowicie jestem na Generatorach i dostałem się już do bunkra, i tu jest problem, a mianowicie GDY TYLKO załaduję się gra i jestem w bunkrze gra niesamowicie laguje, no nie da się grać, pomyślałem że przejdę na statykę, o dziwo pomogło, wiadomo, grafika się pogorszyła ale już nie laguje natomiast klawisze od 1 do 0 nie działają, nie mogę wyjąć broni, granatu, F-ki działają i wszystko pozostałe też, oczywiści co jakiś czas rozmowa z istota która tam jest aż do momentu na foto, dochodzę tu i istota przestaje mówić a zejść się nie da, ani po drabince ani tą dziurą zeskoczyć na dół, tak ma być? czy mi coś się sypie, a może czegoś nie zrobiłem? sam już nie wiem, dla zobrazowania sytuacji focisze i:pomocy: pamiętam też że identyczną sytuację miałem w CoCu z tym lagowaniem, wtedy odpuściłem grę bo nic nie pomagało, aha daleko jeszcze do końca? bo mam wrażenie że to już końcówka.

ss_windows7_11-19-19_19-30-37_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-19-19_19-31-50_(l13u_warlab).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

To już finał tego moda, musisz wybrać odpowiednią kwestię dialogową z tą istotą i pewnie być w jakimś konkretnym miejscu.

Na 3 stronie jest moja ocena tego moda i dałem to w minusach, też miałem problemy z tym modem, duże wymagania systemowe, też schodziłem z ustawieniami w dół.

Jak co to obejrzyj finał na yt ;)

Ps.

A broni nie zmienisz scrolem myszy albo [ lub ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb tak właśnie myślałem że to juz koniec, no nic, ale chyba nic z tego nie będzie bo prawdopodobnie albo czegoś nie znalazłem albo mam jakis błąd w modzie, ponieważ na filmiku HugTv przy trupie Zajcewa jest notatka z kodem do drzwi do sterowni Świadomości-Z a u mnie takowego nie było, była notatka ale bez kodu (na foto) i nie widzę sensu dalszej rozgrywki, oczywiście wpisywałem kod z filmiku ale nie działa niestety

15 godzin temu, tom3kb napisał:

A broni nie zmienisz scrolem myszy albo

Nie, zmiana klawiszy sterowania też nic nie daje

 

ss_windows7_11-20-19_11-48-42_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-20-19_11-49-26_(l13u_warlab).jpg

ss_windows7_11-20-19_11-49-36_(l13u_warlab).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam problem z zadaniem "Kontakt-przeszukaj okolice anomalii" po zbliżeniu sie do miejsce zadanie ze znacznikiem znika i pojawia się zadanie "Kontakt-znajdz anomalie przestrzenną" której nigdzie nie można znaleźć po przeszukaniu całego obszaru a po znacznym oddaleniu zadanie znów się zmienia na pierwszą wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@prozmus84 no do zainstalowania tych rzeczy jeśli masz taki kaprys :)

Modele HD to paczka z modelami stalkerów w wysokiej jakości, nie jestem pewien ale chyba to jakaś wariacja tej paczki więc na screenach możesz sobie zobaczyć jak to wygląda.

Tylko licz się ze wzrostem wymagań u moda, także jak masz jakiegoś drewnianego kompa to trzeba uważać.

A spawner to spawner, taki programik do "oszukiwania" albo czasami "ostatnia deska ratunku" w modzie.

Możesz sobie nim spawnować/dodawać różne przedmioty. Np questowe. Czasem przydatne jak np przedmiot się nie pojawił albo wcieło go w tekstury itp. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Diegtiariow przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Przy próbie wybrania pierwszej opcji dialogowej z Maksem ( chodzi o pierwszy dialog: że meduza to za mało za ukończenie questu ). W misji: ''Rozłam w wolności''. Mam wylot do pulpitu.

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'svoboda_exo_outfit'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

 

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Wiatr Czasu 1.3
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.07.2018 o 15:41, gawron napisał:

Klucz powinien leżeć na wyższej półce regału z desek.

Odkop, ale...

Kucza na półce nie ma (zadanie z bąblem w Rudym Lesie teleportującym nas do podziemi z trupami naukowców). Jakieś pomysły?

Czy kolejność zadań ma znaczenie? Na YT gość najpierw rozmawiał ze zjawą a później wlazł do bąbla...

Jeśli tak, to gdzie można się przespać? W grze mam godz. 12:30 i trochę mi zejdzie do nocy 😞

 

Jezdem ślepy 😞 Klucz leży na ziemi przed drzwiami.

 

Skończyłem moda. Moja ocena to 7/10 (może i 8/10). Napisy końcowe wręcz wołają o kontynuację przygód GG w Wronim Legowisku.

Edytowane przez Kubuś Puchatek
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mod totalnie nie działa po zmianie ustawień, świeżo po instalacji.

Na początku da się wejść do moda, lecz po zmianie ustawień (jakość na maks, oświetlenie na dx11 i rozdziałka na fullhd) i wyjściu z gry - mod się już ponownie nie uruchamia, jedynie w menedżerze procesów pojawia się "xrEngine" czy coś takiego.

Wiadomo o co chodzi? Używam repacka, nawet nie zainstalowałem jeszcze spolszczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.