Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szeregowy Killer - Wiem ale nie powiem.

Zażartowałem. Obejrzyj filmik, jest krótki i pokazuje nie tylko te arty.

Serafina znajdziesz, jak będziesz wykonywał zadanie w CHU Jubileuszowy. Bez zadania nie ma się co pchać.

Medalion 3min. Oko smoka 4 min. Serafin 4.50 min

https://www.youtube.com/watch?v=3mVEw6ifijI

 

Obejrzyj i ten, jeśli zechcesz. Wszystkie schowki w modzie.

https://www.youtube.com/watch?v=OWEFHWFhr0s

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kondotier napisał:

 

Medalion 3min. Oko smoka 4 min. Serafin 4.50 min

 

oko smoka w sumie znalazłem przypadkiem już w 1 godzinie gry w tego moda co mnie bardzo zaintrygowało :)

Dziękuje, bo nie mogłem znaleźć informacji nigdzie w necie o tym po polsku czy angielsku :f

Druga sprawa. Nie mogę znaleźć kodu do drzwi w tym kompleksie wewnątrz bąbla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Cheekie_Breekie_Man - Szczegółów moda już zapomniałem. Jeśli to złodziej co okradł tych z pralni to masz go 42 min.

https://www.youtube.com/watch?v=DzNpYSIPMGA&index=4&list=PLWAk0bGIcEl2v_RqSYKTBcocGZdPGG_0w

Ale chyba wcześniej trzeba zrobić zadania na dostawę zaopatrzenia do kina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@blacho - Te gwieździste anomalie jak trafisz na właściwą, zmieniają kolor. Jeśli jednak nie trafisz na właściwą, to nawet jak wcześniej znalazłeś, następuje reset i trzeba zaczynać od nowa.

Tyle pamiętam, że pierwsza to jest ta, jakbyś szedł w stronę księgarni. Tylko do anomalii podejdź, aby zmieniła kolor, nie przechodź. Potem chyba trzecia, czwarta i na koniec druga. Sprawdź podana kolejność. Zapamiętaj, czy zaskoczyło. Trochę cierpliwości i sam znajdziesz.

A tu masz gameplaya, od 17.30 min. jak przechodzić.

https://www.youtube.com/watch?v=z0x3Y6M6BDw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak dotąd mod sprawuje się znakomicie, niestety natrafiłem na przeszkodę. Nie otwierają się te drzwi w laboratorium które jest w bąblu. Kod prosty do odgadnięcia, sprawdziłem nawet materiał video i się zgadzał z tym co odgadłem, ale po wpisaniu nie kręci się koło a drzwi stoją niewzruszone.

Sam bąbęl choć prostą lokacją jest i małą to upchaną niebezpieczeństwami co krok. Zabrałem apteczki i naboje ale nie wziąłem najważniejszego - granatów by odrzucić te najlepsze arty od bąbli teleportacyjnych.

edytka: dziwne, oglądałem różne videoporadniki i w jednym kod był taki a w drugim inny. Nic to, drzwi otwarte i mam nadzieję że już nic mnie nie spotka przykrego.

edytka2: mod ukończony, autorom spolszczenia podziękowania bo mod dobry, z pomysłami. Walk mało i całe szczęście, do postrzelania są inne mody, głównie te na bazie Zewu Czarnobyla (bo nikt się nie kwapi robić skryptów czy dodatkowych bajerów do niego, tylko grafika).

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
tymczasowe okazało się nieskuteczne
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Tak sobie pogrywam i: 10m biegu i płuca wyplute, gość ma apetyt jak wioska zawodników sumo, jesteśmy na pierdnięcie motyla dla każdego muta, zużywanie się broni jeszcze zdzierżę ale pancerzy to już przegięcie pały. Ruscy to jednak nie potrafią zrobić zrównoważonej rozgrywki w modzie. Chociaż się zlitowali i znaczniki do misji są, wystarczy poszukać trochę w okolicy(uff i masz). Pełno npc w okolicy którzy stoją i czekają jak sam oczyścisz miasto(wtf). Plusów jak na razie nie stwierdziłem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I kolejny mod do kolekcji. Niestety mod wykonany katastrofalnie, zadania robione na kolanie. Przechodziłem jak za karę i jeszcze ta latarka. Strata czasu, ceny przedmiotów z nie powiem czego i brak możliwości zbierania broni. Dramat. Nie polecam

 

Tytuł przez przypadek jest mega trafny, Przez przypadek ten mod znalazł się tutaj i przez przypadek w niego zagrałem.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ignachinio napisał:

Przechodziłem jak za karę

To rada na następny raz: nie karz się, tylko nie graj, jeśli Ci nie pasuje :)

Mod jak mod, nie jest to górnolotna przygoda, ale jako przerywnik między większymi pozycjami sprawdza się w sam raz. Sporo osób ograło, ale żaden nie zmieszał go aż tak z błotem... Jednak jako, że w zasadzie żadnej konstruktywnej krytyki nie zamieściłeś, polecam przyszłym pokoleniom uznać to za incydentalną opinię, nie mającą wiele wspólnego ze stanem faktycznym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ignachinio napisał:

Co nie zmienia faktu moi mili że mod tandeta jakich mało. I mam nadzieję, że dzięki mojej ale i paru innych osób recenzji nikt więcej nie skusi się na tą wątpliwą przyjemność grania w to coś.

tumblr_ljrww8IWTZ1qhlwnjo1_500.gif.89c4d1f2375ff4b062d517ec7671797a.gif

Mądrego to aż miło posłuchać .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  Daj innym prawo samodzielnego wyboru. Ja grałem w mody dużo bardziej spartaczone niż ten. Dlatego nie doczekały się spolszczenia.

A ten wcale nie jest aż taki zły. A przede wszystkim jest inny. No i , da się go ukończyć. A że nie spełnił Twoich oczekiwań, normalna sprawa. Jedni lubią zapach szwajcarskiego sera, innym wystarcza, że skarpetki im śmierdzą. Wszystko zależy od gustu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko chłopaki sorry, że uraziłem. Grałem w swoim życiu w paręnaście-dziesiąt  modów i moim skromnym zdaniem (od takiego typka co przyjdzie zagra i oceni jako gracz) mod jest mega słaby, kupy się nie trzymający z różnymi bardzo dziwnymi mechanikami które normalnie były by oceniane jako bugi. To tylko i wyłącznie moje zdanie, ale czytam wypowiedzi innych w tym temacie i jest jeszcze parę opinii które miesza ten mod z błotem. Czyli coś na rzeczy jest.
No chyba, że nie wolno krytykować takich dzieł to napiszcie. Dostosuję się. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom3kb napisał:

@Ignachinio Jak to mówią "opinia jest jak (_!_), każdy ma swoją".

Wg ciebie mega słaby i ok :)

Ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz na prawdę kaszanki :D

Ale w sumie ci tego nie życzę.

 

 I na tym skończmy abym większych kaszan nie znalazł :P Bo to zraziło By mnie do gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości 18.04.2019 z: https://ap-pro.ru/news/novaja_informacija_ot_avtora_volej_sluchaja/2019-04-18-1082

Spoiler

   - Было решено перевести проект на базу движка «Open X-Ray». Это позволило значительно оптимизировать нагрузку на ПК, а так же привнести множество графических и геймплейных фич, таких как улучшенные карты теней, более качественные эффекты намокания поверхностей, плавные приседания, выбор языка и стиля интерфейса игры прямо в опциях, частичная многопоточность, новый графический рендер OpenGL и многое другое.


    Игра будет поставляться самостоятельно, то есть не потребует оригинального «Зова Припяти». Игроку будет доступна 32 и 64-разрядные версии игры на выбор. Также был переработан «Escape From Tarkov Weapon Pack». Общее количество образцов оружия небольшое, но сами модели и эффекты ставят новую планку качества моддинга. По мере разработки «EFT-пака» от создателей, оружейная составляющая проекта будет дополняться. Отдельная благодарность «Mortan» за альтернативную систему апгрейдов из «STCoP» и «Shoker Weapon Mod» - благодаря этому стала возможной нормальная установка всевозможных апгрейдов вроде коллиматорных прицелов и прочих обвесов – Сообщает модмейкер.

Напомним, что сюжет нового мода должен будет рассказать историю монолитовца и показать весь быт группировки. Действия игры затронут окрестности ЧАЭС.

twórca modów: Przez przypadek i Zimny Snajper robi moda na silniku X-ray coby lepiej było graficznie i inne takie tam techniczne kwestie.

Gra jest na zewie 1602 ale będzie samodzielna - bez podstawki przy stawianiu na kompie - broń z gry coś tam Tarkow i EFT - podziękowania dla Mortana.

Fabuła - historia ekipy Monolit i jej wpływ na strefę i Czaes.

image.png.1497f02bd97afdf25ac2b9a08a9943f7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.